Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
  #1  
Staré 22-07-2010, 08:59
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec
 
Datum registrace: Jul 2010
Příspěvky: 7,093
Standardní Sdílení účtů a IP

Doufám že toto zodpoví mnoho dotazů.

Každý hráč má právo hrát pouze za jeden účet na server. Hraní na více než jednom účet může vést k trvalému banu všech zúčastněných účtů. Účet nesmí být sdíleny s ostatními hráči. Sdílení účtů - různí hráči používají jeden účet střídavě - zakázáno.

Sdílení IP je povolená. Pravidlem je: jeden účet na uživatele. Pokud vy,váš bratr a mamka používáte stejný počítač (a máte stejné IP), můžete všechni hrát hru tak dlouho, jak dlouho budete mít každý pouze 1 účet. Porušení může vést k banu nebo smazání účtu.
Pokud chcete být s přítelem, bratrem, sestrou atd. v cechu, musíte mě kontaktovat přes herní podporu . Vaše účty budou prověřeny a s největší pravděpodobností vám vyhovím.

Account-sitting (Starat se o něčí účet(dělat mu chůvu)) je možné pouze, pokud se pohybuje doba hlídání od 24 hodin do 21 dní.V průběhu této doby, je pouze Account-sitteru (chůvaě) dovoleno přihlásit se do hlídaného účtu. Hlídání končí, jakmile se pravý majitel účtu přihlásí na účet. Vícenásobná komunikace mezi majitelem účtu a chůvou je považována za sdílení účtu a oba budou potrestáni.

V průběhu hlídání, bitvy mezi chůvou a postavou majitele účtu jsou zakázány, stejně jako kooperativní útoky na ostatních. Každé porušení se považuje za sdílení účtu.Majitel hlídaného účtu na sebe bere riziko Provozovatel neodpovídá za změny, ztrátu nebo smazání účtu.

PŘEHLED

Sdílení účtů: není dovoleno
IP-sdílení: za určitých okolností povoleno
Hlídání účtů: za určitých okolností povoleno

Naposledy upraveno slOn; 23-10-2017 v 18:00.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání
Nemůžete zakládat témata
Nemůžete odpovídat
Nemůžete přidávat přílohy
Nemůžete upravovat své příspěvky

BB kódy: Zapnuto
Smajlíci: Zapnuto
[IMG] kód:Zapnuto
HTML kód:Vypnuto

Přejít do sekce


Zobrazený čas je SEČ +2. Aktuální čas 23:28.


Běží na: vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright© by 'Playa Games GmbH'