Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy pro verzi Remastered

Přijaté návrhy pro verzi Remastered Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Možnosti Zobrazování
Staré 01-10-2020, 19:51
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní Návrhy pro budoucí víkend eventy

Protože již hráče začíná nudit typická kombinace eventů, nyní je Vaše šance navrhnout nové události a do rotace budou přidány zcela nové. :)

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 01-10-2020, 20:00
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Mně osobně tyto 4 eventy vyhovují, jelikož tím pádem 1x za měsíc mohu počítat s tím, že budu mít větší goldy, které upřednostňuji a také 1x za měsíc protočim epiky ke kováři. Více akcí by znamenalo, že bych měl menší výdělek za měsíc goldů (pokud by nové akce neobsahovaly goldy) a i epiky.
Staré 01-10-2020, 20:23
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Černý fantom

Datum registrace: Nov 2013
Standardní

Mne take tyto eventy a rotace vyhovuje, nevidim v tom problem :)

Za mne nejoblibenejsi gold a lesni raritni event (jen u nej bych zrusil to zelezo a krystaly, to je bida... :D )

Napada me jedine ty eventy popripade i s novymi pospojovat...nebo vymyslet 4 nove

Napada me event ze ktereho by mohli padat lepsi drahokamy nez ktere mohu najit v dolu na drahokamy (v nejakem rozumnem pomeru
The Following User Says Thank You to Bucky Larson For This Useful Post:
Staré 01-10-2020, 20:33
Xnon Xnon je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Nejvíc se mě líbí víkend na zkušenosti, přidáním další události už nebude tak často. Jsem pro nechat to tak jak to je. Změny ve hře byli pěkné, no už by to chtělo se změnama přestat to přidání druida už je zmena k horšímu, a začít vydávat záplaty které budou řešit bugy.
The Following User Says Thank You to Xnon For This Useful Post:
Staré 01-10-2020, 21:37
Vajdzo Vajdzo je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jan 2012
Standardní

Místo přidání do rotace nebo výměny nějakého eventu bych spíš přidal úplně nový na nějaký jiný den. Nabízí se středa . Třeba by se to dalo spojit s tím dlouho chtěným "tržištěm/obchodníkem". Každou středu by se v hospodě nebo na náměstí objevil obchodník, který by měnil v určitém poměru všechny suroviny hry.
Například: kameny za duše, goldy za krystaly apod.... Kromě hub aby to příliš nezvýhodnilo houbaře.
Následující uživatelé (celkem 6) řekli "Díky" uživateli Vajdzo za tento užitečný příspěvek:
Staré 02-10-2020, 08:35
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno Vajdzo Zobrazit příspěvky
Místo přidání do rotace nebo výměny nějakého eventu bych spíš přidal úplně nový na nějaký jiný den. Nabízí se středa . Třeba by se to dalo spojit s tím dlouho chtěným "tržištěm/obchodníkem". Každou středu by se v hospodě nebo na náměstí objevil obchodník, který by měnil v určitém poměru všechny suroviny hry.
Například: kameny za duše, goldy za krystaly apod.... Kromě hub aby to příliš nezvýhodnilo houbaře.
Podle mě je toto skvělý nápad! Například u dřeva a kamení je ten poměr 3:1.. Pokud by někomu hodně přebývalo třeba dřevo, mohl by ho v tomto poměru (část samozřejmě) směnit za kámen. To samé by se mohlo udělat mezi krystaly a železem u kováře. Ovšem zdá se mi jako nepoměr, že padá 2500 železa a jen 100 krystalů při eventu.. to by dělalo poměr 25:1. Osobně by mi přišlo více fér třeba 10:1, jelikož na vylepšení předmětů na vyšší úrovně je třeba více více krystalů, než železa..
Staré 02-10-2020, 12:38
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Abych na to nezapomněl až to budu posílat

Za sebe bych navrhnul event umožňující zisk Lucky Coins pro točení kolem štěstí - zejména i kvůli občasným potížím s reklamou a nerovnoměrnou dostupností na různých serverech.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Následující uživatelé (celkem 6) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 03-10-2020, 08:53
kat 111 kat 111 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Vlastně je tu už vše co nám může popadat ve hře. Jediné co mě napadlo je točení kola zdarma či padání mincí v hospodě šlo by lépe splnit úkol v albu a samozřejmě by se lidi necítili podvedeni, že jim tv nelítá. Též mám na ní smůlu. Dále bych k tomu přidala možnost padnutí epiků. Vím, že tu epik event je, ale já mám na myslí něco jiného a tím je možnost padnutí zvláštních epiků, které máme jen v určitém období jako jsou narozeniny, Vánoce, Velikonoce atd. Končeje epiků z wc. Možná, že by to hráči ocenili mít možnost získat je i jinak, než v daném termínu. Akce by se mohla jmenovat Šťastná náhoda. Pak mě pro doplnění napadá proklikání za písky free, ale to už je spíš bokem, či získání mazlíků i bez určitého datumu. Nic víc se v této hře asi dělat již nedá největší odezva bude stejně na akci jako je octoberfest nebo všechny eventy najednou.
Staré 03-10-2020, 11:25
andreyy andreyy je offline
Kostlivec

Datum registrace: Apr 2014
Standardní

Možnost padnutí piva zdarma a nějaká menší šance aby padlo i v čaroobchodě za goldy. Když tak by se mohlo ukládat podobně jako písečné hodiny a mohl by si hráč ty piva zdarma vzít, když bude chtít.
Staré 03-10-2020, 11:29
Senzo Senzo je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Napadl mě event při kterém by byly kratší úkoly (třeba o 25%). Nebo event s vyšší šancí na padnutí ovoce pro mazlíky. Také se mi zde líbil nápad s drahokamy. Každopádně nejlepší by bylo eventy nechat tak jak jsou.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání