Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 05-05-2020, 23:06
Armenthor Armenthor je offline
Strašidlo

Datum registrace: Feb 2013
Standardní hranaté oči

Chtěl jsem se zeptat, zda někdo neví, jak splnit úspěch Hranaté oči. Reklamu jsem na stolním PC už pěkně dlouho neviděl, mám pocit, že v nové Remastered verzi bedna ani nefunguje.
Dá se zde najít několik podobných vláken na téma, nemám reklamu. Ptám se tedy, zda se neuvažuje se o tom, že by se tento úspěch upravil (párkrát se to už udělalo, přidala se jiná podmínka splnění. která funguje)?
Napadá mne třeba propojení s denním přihlašováním (podmínka např. x-krát dosáhnout plného stavu 20-ti odměn). Nebo něco jiného, možností má hra více (nebo něco, co vyvstane z nějakého dalšího update ).
Nemá ale smysl mít položku, která se neplní (už dlouhodobě u mě stav necelých 300 mincí, reklama v nedohlednu a výhled na splnění dalších víc než 700 mincí, to je demotivující)

Naposledy upraveno Armenthor; 05-05-2020 v 23:12.
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2020, 00:49
xXTerezXx xXTerezXx je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno Armenthor Zobrazit příspěvky
Chtěl jsem se zeptat, zda někdo neví, jak splnit úspěch Hranaté oči. Reklamu jsem na stolním PC už pěkně dlouho neviděl, mám pocit, že v nové Remastered verzi bedna ani nefunguje.
Dá se zde najít několik podobných vláken na téma, nemám reklamu. Ptám se tedy, zda se neuvažuje se o tom, že by se tento úspěch upravil (párkrát se to už udělalo, přidala se jiná podmínka splnění. která funguje)?
Napadá mne třeba propojení s denním přihlašováním (podmínka např. x-krát dosáhnout plného stavu 20-ti odměn). Nebo něco jiného, možností má hra více (nebo něco, co vyvstane z nějakého dalšího update ).
Nemá ale smysl mít položku, která se neplní (už dlouhodobě u mě stav necelých 300 mincí, reklama v nedohlednu a výhled na splnění dalších víc než 700 mincí, to je demotivující)
Já mám skoro 1000.. Na PC nevím, ale na mobilu mám XX reklam za den.. :)

Naposledy upraveno xXTerezXx; 06-05-2020 v 00:50. Důvod: Oprava
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2020, 01:37
mar21 mar21 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Mar 2020
Standardní

V prohlížeči taky žádné reklamy nemám, ale na mobilu denně 80 a více (za sebou). Takže bych určitě vyzkoušel.

S&F's Tavern - https://discord.gg/XWfSwe3
SFTools - https://sftools.mar21.eu
Clash of Empires - https://discord.gg/avHFnd5
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2020, 09:09
KeZz KeZz je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Oct 2019
Standardní Mobilní aplikace

Běž na mobil a splníš to za pár dní.
Android: https://play.google.com/store/apps/d...esfidget&hl=cs
Apple: https://apps.apple.com/us/app/shakes...et/id556886960
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2020, 10:51
Havran108 Havran108 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2020
Standardní

Kde to berete ? já mám reklamu jednou denně ...........
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2020, 15:55
Seeter Seeter je offline
Kostlivec

Datum registrace: May 2020
Standardní

Nápodobně, na mobilu reklama tak jednou za dvě hodky a to jedna benda. Navíc musím být na datech. Jak sem na wi-fi, tak nic.
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2020, 21:26
KeZz KeZz je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Oct 2019
Standardní

Stačí když budete překlikávat hospodu. (příklad: hospoda>zbrojírna>hospoda>čaroobchod>hospoda). Také záleží kolik je momentálně reklam k dispozici.
Odpovědět s citací
Staré 09-05-2020, 20:19
Glawer Glawer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

hodně záleží na "stáří" mobilu a verzi OS

na starým mobilu se starým androidem byly bedny velmi výjimečně, nebo spíš vůbec

co jsem si koupil novější mobil, tak mám bednu a fungující reklamy prakticky permanentně, sotva skončí jedna reklama, tak mi v několika vteřinách bedna poletuje znovu a pokud ne, tak opravdu stačí skočit např. z hospody na kolo štěstí a už ty bedny lítají znovu a znovu a znovu

takže pokud mám čas a nervy na odklikávání, není problém denně vyťukat na kompletní vytočení kola štěstí...
Odpovědět s citací
Staré 14-05-2020, 21:49
Armenthor Armenthor je offline
Strašidlo

Datum registrace: Feb 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno mar21 Zobrazit příspěvky
V prohlížeči taky žádné reklamy nemám, ale na mobilu denně 80 a více (za sebou). Takže bych určitě vyzkoušel.
To máš štěstí, bohužel na mobil přecházet nehodlám, když tu někdo další říká, že na wi-fi je to podobné a reklamy nechodí.
V rámci rovných podmínek bych uvítal rozšíření úkolu o něco, co lze splnit i tehdy, když nemáte reklamu - něco by se našlo

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání