Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 04-04-2020, 19:32
LotorCZ LotorCZ je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Apr 2017
Lightbulb Hollywood

Zdravím všechny ! Již delší dobu se mi v hlavě rodí návrh na zlepšení hry - jedná se o kontent pro hráče s velmi vysokým levelem. Fungovalo by to na principu věže - 100 mobů, kteří by se mohli vztahovat na filmové postavy z amerických filmů ( jen mě to napadlo, téma může být jiné, to už nechám Němcích). Narozdíl od věže by si hráč mohl vybrat pouze jednoho pomocníka (např. budu bojovat proti warovi - vezmu si Kunigundu, budu bojovat proti mágovi - vezmu si Marka). Bylo by to dostupné opravdu pro vysoké levely, navrhuji 350+. Osobně si myslím, že je to lepší a ucelenější nápad, než jednou za čas nahodit nové, odfláklé podzemko. Rád si vyslechnu Vaše názory.
Staré 05-04-2020, 10:40
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2017
Standardní

Souhlas, určitě to chce nějakou novou nálož podzemek pro vysoké levely. Každopádně při výběru jen jednoho pomocníka by si ale snad nikdo nikdy nevybral Berta :D
Staré 05-04-2020, 11:31
LotorCZ LotorCZ je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Apr 2017
Standardní

Kdyby přidali Bertovi štít, tak by byl dobrej.
Staré 05-04-2020, 16:44
Old Player Old Player je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2017
Cool

Pod slovy-"s velmi vysokým levelem" si v dnešní době roku 2020 představím 450+ a ne ty malé usmrkané 350...Nápad dobrý
The Following User Says Thank You to Old Player For This Useful Post:
Staré 05-04-2020, 16:50
zuzí zuzí je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2014
Exclamation

Pro levely do 400 je tu toho spoustu. Chce to něco pro vysoké levely. Ehm, pro někoho zpřesňuji 450+.
Staré 05-04-2020, 17:17
TvojeSmrt TvojeSmrt je offline
Černý fantom

Datum registrace: Feb 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno zuzí Zobrazit příspěvky
Pro levely do 400 je tu toho spoustu. Chce to něco pro vysoké levely. Ehm, pro někoho zpřesňuji 450+.
Přesně tak, zaměřil bych se minimálně na hráče 430+
Staré 05-04-2020, 18:54
Noční děs

Standardní

Ať je začátek klidně na 350/400, ale ať je toho hodně a pomalu plynule se to přesouvá třeba do levelu 600. Level 500 už je na většině starších serverů několikrát a kromě pár stinných není co kosit.
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 05-04-2020, 21:58
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Můj názor je ten, že jakýkoliv update s podzemím je pro vysoké levely k ***. To co jsi schopen dát si vyklikáš za den (pár dní) a pak budeš zaseklý měsíc (v lepším případě) stejně jako v těch stinných podzemích. Na levelech 500+ jsou mezi postavami desetitisícové rozdíly ve statech, takže se to nedá trefit tak, aby každý měl co dělat.

Postava 500+ se navíc percentuálně nezlepšuje zdaleka tak rychle jako třeba okolo levelu 300 aby se to několikadenní expení v podzemí projevilo. Vybalancovat to tak jako na začátku, aby člověk každých pár dní sundal jedno patro je podle mě nereálné.

Já vidím cestu jen v updatech typu mazlíci/pevnost/podsvětí...jedině tak se člověk "zabaví" na měsíce ať je jakýkoliv level.
Staré 06-04-2020, 12:00
Noční děs

Standardní

S tím naopak nesouhlasím vůbec. V momentě, kdy sundám poslední podzemí, pro mě hra končí a přestávám kupovat houbičky. Podzemí je hlavní tahák téhle hry a důvod, proč ji hrát. Propagace téhle hry vypadá tak, že lidi klátí podzemka. A ono by z hlediska pohledu Playi bylo lepší pro ty rychlokvašky na nových serverech udělat něco, aby měli pořád pocit toho, že nemusí čekat měsíce na progress, ale třeba jen pár dní. Pak to pro ně bude znamenat více hub a všeho. To nové podzemí, co vyšlo teď, je balančně prostě naprostá zhovadilost.
Staré 06-04-2020, 12:21
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Tak myslel jsem že je řeč o contentu pro vysoké levely a ne rychlokvašky, které mají podzemek až až a končí stejně (a vývar z nich má Playa i tak pořádný). Ty ve hře neudržíš ničím.

Já neříkám že jsou podzemka špatná, ale je podle mě neproveditelné, aby tam byl nějaký lineární postup, že každých pár dní/týden uděláš jedno patro. Rozdíl mezi levelem 500 a 520 může být i 50 000 statů, jak chceš ty potvory nastavit aby to bylo hratelné pro oba? Na levelu 300 zlepšíš hlavní stat o 10 % za týden, na levelu 500 ti to trvá dva měsíce. Aby tam byl nějaký stálý postup tak by zas muselo být 1000 pater jak v tornádu a i tam byly "brzdy" s dvojnásobnýma statama oproti předchozímu patru aby to chvíli vydrželo.

Jo, nové stinné podzemí je balančně zhovadilé, ale museli to tak udělat, aby nejlepší hráči (kteří už všechna ostatní podzemí udělali) měli zas pár měsíců k čemu mířit než vyjde nové.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání