Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 18-04-2015, 05:44
petr258 petr258 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno darvin Zobrazit příspěvky
Hraji na mobilu takže zatím nemám nový update ale najednou se mi všechny zprávy v poště přesunuly na druhou stranu.
To znamená že když kliknu na poštu vidím jako první staré zprávy z roku 2013 a musím se proklikat až dolů když mi přijde nová zpráva.
Také v cechu ukazuje všechny hráče online a nesmyslné časy boje.
Staré 01-07-2015, 06:12
Archen Archen je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2010
Standardní Nová verze apky

Ahoj,
po včerejší aktualizace mi vůbec nejde aplikace pro Android spustit. Naběhne a okamžitě spadne. Mám samsung Galaxy S4 mini a Android 4.4.2
Zkusil jsem komplet odinstalovat včetně graphics packu a znovu nainstalovat, ale nepomohlo.
Potýká se tu někdo ještě s podobným problémem, případně nepodařilo se to někumu vyřešit?
Díky moc

Edit: podařilo se mi zprovoznit na nouzové odehráváni sf v prohlížeči. Používám Dolphin s doplňkem JetPack.

Naposledy upraveno Archen; 01-07-2015 v 07:05.
Odpovědět s citací
Staré 01-07-2015, 08:01
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Archen Zobrazit příspěvky
Ahoj,
po včerejší aktualizace mi vůbec nejde aplikace pro Android spustit. Naběhne a okamžitě spadne. Mám samsung Galaxy S4 mini a Android 4.4.2
Zkusil jsem komplet odinstalovat včetně graphics packu a znovu nainstalovat, ale nepomohlo.
Potýká se tu někdo ještě s podobným problémem, případně nepodařilo se to někumu vyřešit?
Díky moc

Edit: podařilo se mi zprovoznit na nouzové odehráváni sf v prohlížeči. Používám Dolphin s doplňkem JetPack.
Mohli byste prosím ohledně toho problému napsat na podporu? Bude to rychlejší vzhledem ke komunikaci s playa games. Děkuji
Odpovědět s citací
Staré 01-07-2015, 08:53
Archen Archen je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Už jsem to submitnul androidím reportovacím enginem, včetně systémových logů a podrobnému popisu ... nezávidím vývojářům hledání téhle chyby ... ještě chci zkusit povypínat widgety, pokud na něco přijdu, obratem dám vědět.
Odpovědět s citací
Staré 01-07-2015, 16:59
Rudolf321 Rudolf321 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2014
Standardní

Mne tam chýbaju len notifikacie ked mi skončí quest alebo hliadka.
Odpovědět s citací
Staré 01-07-2015, 19:20
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Rudolf321 Zobrazit příspěvky
Mne tam chýbaju len notifikacie ked mi skončí quest alebo hliadka.
Na FB již bylo slíbeno, že to tam brzy přidají.
Odpovědět s citací
Staré 01-07-2015, 21:09
bosta bosta je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2014
Standardní

nevím jak vám, ale mně, když píšu do chatu, nejde vidět co píšu. Vidím jen svou klávesnici a nic víc.. Řádek, který je na psaní do chatu je schovaný za ní. Psát poslepu prostě nejde.. Mám tablet 7" a žádné šméčko.. Doufal jsem, že se psaní do chatu s novou verzí vylepší, ale opak je pravdou..Taky vám to tak dělá?
Odpovědět s citací
Staré 01-07-2015, 23:14
Popey Popey je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Dec 2014
Standardní

Ja mam problem s rozlisenim. Mam nexus 5 a na nevidim kolik mam celkem goldu mel.jsem 230M a videl jsem pouze 0. A tech par stovek tisic
Staré 02-07-2015, 17:55
Yenn Yenn je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno Popey Zobrazit příspěvky
Ja mam problem s rozlisenim. Mam nexus 5 a na nevidim kolik mam celkem goldu mel.jsem 230M a videl jsem pouze 0. A tech par stovek tisic
No já mám sice velký displej, používám Cat B15, ale v nové aktualizaci jsou na mě písmenka příliš mrňavá.
S tím se dá něco dělat? :)
Odpovědět s citací
Staré 03-07-2015, 13:10
bosta bosta je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2014
Standardní

ZATÍM nalezené chyby v apk.

1. Při psaní do chatu, nebo soukromé zprávy se neobrazuje řádek s textem. Řádek je schovaný za klávesnicí a píšu tedy poslepu..To skutečne nejde..

2. Při naklikávání statů u postavy je klikání neuvěřitelně pomalé a co hůř, aplikace pravidelně po několika kliknutí statu spadne a hodí mně na výběr postav.

3. Pomalé načítání snad všeho..přihlášení, síně slávy, klikání statů...atd

Na vzhled a ovládání apk si už pomalu zvykám, ale na vypsané bugy a na pomalost si asi zvyknout nepůjde... :/
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli bosta za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání