Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 01-11-2020, 12:12
Kubin8 Kubin8 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Sep 2015
Talking

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
No, tak tenhle update se moc nepovedl. Nepřidává nic jiného, než nudnou bezduchou klikačku, kde už ani nerozhoduje vybavení/runy/životy - prostě nic. Taktika minimální, během chvíle člověk najde tu "ideální" strategii, podle toho, co chce v téhle akci získat, a pak už bude záležet jen na štěstí, jestli mu to nebude házet do cesty pořád samé nesmysly. Odměnou pak jsou goldy a tuna epiků. Pokud tenhle event bude 4x do roka (Halloween, Vánoce, Narozeniny SF a Velikonoce), pak na vyšším levelu kompletně ztrácí smysl protáčet epické víkendy a radši bude lepší si to nudně vyklikat.
Nové epiky nepřinášejí nic nového, jen mají o pár statů navíc. Wow. Mohly přidávat nějaký epický rámeček na postavu při plném setu, nebo efekty při bojování. Ale ne, nic z toho.
Největší plus je asi ten vzhled hospody, ten se vážně povedl. Jinak jsem ale čekal o dost víc, zvlášť po takové době bez něčeho nového.
Asi klady:

Zápory:

Overall: Těší mě, že si hledají nové způsoby, které jsou pro ně výdělečné a zajímavé pro nás hráče. Tento směr vývoje asi dobrý způsob. Ozvláštnit ty hlavní eventy. Dokonce bych si dokázal představit speciální úkoly v hospodě, které by po jejich dokončení měli na konci takový 3 patrový dungeon po vzoru tohoto. Strašně rád prozkoumávám svět Shakese and Fidgeta a tohle mě posunulo do 1st person perspektivy. Takže díky za to. Chci víc! :D
Jak by bylo úžasné se takhle procházet po těch oblastech v úkolech a nebo po městě!!

Naposledy upraveno Kubin8; 01-11-2020 v 12:31.
Odpovědět s citací
Staré 01-11-2020, 12:36
Swartood Swartood je offline
Strašidlo

Datum registrace: Apr 2018
Standardní

Jen jeden poznatek, když jsem začal podzemí znovu, řekl jsem si že bych si na těch prvních příšerách nasbíral klíče do pozdější fáze hry. Ale maximum co můžu mít u sebe je 5.. pak sice klíč padne další ale už se nepřidá do mých klíčů.
Odpovědět s citací
Staré 01-11-2020, 12:40
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Swartood Zobrazit příspěvky
Jen jeden poznatek, když jsem začal podzemí znovu, řekl jsem si že bych si na těch prvních příšerách nasbíral klíče do pozdější fáze hry. Ale maximum co můžu mít u sebe je 5.. pak sice klíč padne další ale už se nepřidá do mých klíčů.
Takto by to rozhodně nemělo fungovat. Určitě to další klíč nepřidalo? Nepřekoukl jsi se?
Mám u sebe klíčů 13.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 01-11-2020, 15:07
Swartood Swartood je offline
Strašidlo

Datum registrace: Apr 2018
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Takto by to rozhodně nemělo fungovat. Určitě to další klíč nepřidalo? Nepřekoukl jsi se?
Mám u sebe klíčů 13.

Zkusil jsem ještě jeden průchod za houby a teď už mě to pustilo, nevím kde byla chyba.
Odpovědět s citací
Staré 01-11-2020, 18:14
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Standardní

Tak jsem prošel přes místnost 150 a mám problém se získanými epiky. Když porazím bosse, tak se mu ukáže epik, který se následně neuloží do "batohu".
Z teoretických 3 epiků se mi uložil jeden.

Má někdo stejný problém?

Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to locahero For This Useful Post:
Staré 01-11-2020, 18:50
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno locahero Zobrazit příspěvky
Tak jsem prošel přes místnost 150 a mám problém se získanými epiky. Když porazím bosse, tak se mu ukáže epik, který se následně neuloží do "batohu".

Má někdo stejný problém?
a nemas je v rozsirenem batohu pomoci pokladnice?
Ja jsem teda zatim v lvlu 54, epiky me padly zatim 3 (pouzitelny teda nebyl ani jeden, eventovy nebyl ani jeden) a do batohu se mi ulozily vsechny
Staré 01-11-2020, 19:23
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno Ceris Zobrazit příspěvky
a nemas je v rozsirenem batohu pomoci pokladnice?
Ja jsem teda zatim v lvlu 54, epiky me padly zatim 3 (pouzitelny teda nebyl ani jeden, eventovy nebyl ani jeden) a do batohu se mi ulozily vsechny
Nejsou nikde... je se ukázaly u bosse po výhře a v batohu nic.

Odpovědět s citací
Staré 01-11-2020, 20:57
Kubin8 Kubin8 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Nejsou nikde... je se ukázaly u bosse po výhře a v batohu nic.
Tohle Demonko LP řešil v nějakém svém Let's playi, že je to nějaký bug, že se v inventáři neukáže, ale stačí přesunou první položku někam pryč a objeví se nějak místo ní...
Odpovědět s citací
Staré 01-11-2020, 21:18
Xnon Xnon je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Citovat:

Má někdo stejný problém?
Mě se to stalo u 50 podlaží u bosse sem vypl hru a když jsem ji zapl tak sem měl epik v inventáři, je to možná nějaká grafická chyba. Porazil jsem protivníka na 100 podzemí a když sem koukal do inventáře zas tan nebyl epik tak jsem vypl a zapl hru a už je v inventáři epik vidět, už zas nemá díru je to skvělej náhrdélník ovšem nechce se mě tam tu díru dělat když jsem lv 192, mám i pěknou zbraň též bez díry, bude to na rozebrání cena za díru je 8000 krystalů a já mám naspořeno 30 000 to dám radči do vylepšení se mě to vrátí.

Naposledy upraveno Xnon; 02-11-2020 v 01:37.
Odpovědět s citací
Staré 02-11-2020, 06:04
TvojeSmrt TvojeSmrt je offline
Černý fantom

Datum registrace: Feb 2013
Standardní

S tím “neviditelným” epikem.. stačí když v inv vezmes item jakýkoli a jen s nim zahybes a hned se v dalším okénku objeví daný epik. Nebo relog. Oboje funguje.
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání