Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 03-03-2017, 10:01
Čarostřelec Čarostřelec je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Apr 2011
Standardní Dotaz - 19.světelný mazlíček - Přilboskvost

Ahoj všem, mám dotaz - už vám padl 19.mazlíček za Světlo po dobytí věže? Mně ne a ne padnout, věž vyčištěná už nějakou dobu a jinak ti epičtí mazlíčci padají celkem dobře, jenom tenhle nechce. Jde mi jenom o to, jestli to není nějaký bug, třeba místo Špínokraje jestli není někde jinde, anebo si ho musím prostě vyčekat
Staré 03-03-2017, 10:26
romanvelik romanvelik je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Ja ho nasel ve spinokraji.Zkousel sem to pres den a nic tak sem to zkusil vecer a padl asi na potreti
The Following User Says Thank You to romanvelik For This Useful Post:
Staré 04-03-2017, 15:03
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno romanvelik Zobrazit příspěvky
Ja ho nasel ve spinokraji.Zkousel sem to pres den a nic tak sem to zkusil vecer a padl asi na potreti
Ok, díky za odpověď. Já to v noci zase zkoušel, Špínokraj přišel dvakrát a nepadlo nic . Tak se mi aspoň povedlo si odemknout už i posledního světelného mazla, takže zítra budu zkoušet oba a to by bylo, aby nepadl aspoň jeden :schwert:
Staré 05-03-2017, 21:52
Lookas Lookas je offline
Kostlivec

Datum registrace: Aug 2015
Standardní

Někdy to trvá, ti epičtí mazlíci mají menší šanci na drop. Na jednoho jsem dokonce čekal více než 10 úkolů ve správné lokaci. Časem by měl určitě padnout
Staré 06-03-2017, 08:29
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Lookas Zobrazit příspěvky
Někdy to trvá, ti epičtí mazlíci mají menší šanci na drop. Na jednoho jsem dokonce čekal více než 10 úkolů ve správné lokaci. Časem by měl určitě padnout
Jj, mně jinak padají ti mazlíci dobře, takže to nepovažuju za nějaké "spiknutí" proti mně. Ale tenhle konkrétní mi přijde skoro zabugovaný, 10 úkolů je dávno pryč, jenom dneska jsem byl ve Špínokraji čtyřikrát a nic. Naštěstí mi padl v Ozkorských planinách ten druhý, dvacátý světelný mazel, takže ovoce budu cpát do něho a ten druhý snad za ten tak měsíc dva padne
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání