Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 14-05-2019, 18:56
CrazyBubble CrazyBubble je offline
Kostlivec

Datum registrace: May 2019
Standardní Nedošly houbičky a podpora nereaguje

Dobrý den,

již druhou platbu se mi stalo, že houbičky nedošly. Ale peníze z účtu odešly.

2x jsem kontaktoval podporu přes formulář. První dotaz jsem posílal už několik týdnů zpět a druhý dotaz dva dny zpět.

Bohůžel se mi nikdo neozval. Už nevím na koho se obrátit, když podpora nereaguje na můj problém.

Snad se mi někdo vyjádří z podpory zde.

Děkuji

CrazyBubble
Odpovědět s citací
Staré 14-05-2019, 21:56
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Zdravím,
dostali jste automatickou odpověď po napsání na podporu? Pokud ano, napište mi číslo ticketu, pokud ne, tak vaše zpráva nebyla na podporu odeslána a proto ji nemohl nikdo vyřídit. Je nám líto, že se to vyskytlo. Prosím, postupujte podle tohoto návodu http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=38375
Pokud vám nejde psát na podporu, pište prosím přímo na [email protected]-support.com

Děkuji
Odpovědět s citací
Staré 26-05-2019, 06:58
romanvelik romanvelik je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Apr 2015
Standardní Houbicky

Zdravim tento vikend 25-26 kvetna nejdou koupit houbicky pres SMS pry o2 nepodporuje tuto hru coz je smutnej pribeh po par letech
Odpovědět s citací
Staré 26-05-2019, 10:11
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Standardní

To nebude o podpoře konkrétní hry, ale spíš o povolení plateb přes SMS . . .

Odpovědět s citací
Staré 26-05-2019, 17:04
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Standardní

Citovat:
Původně založeno romanvelik Zobrazit příspěvky
Zdravim tento vikend 25-26 kvetna nejdou koupit houbicky pres SMS pry o2 nepodporuje tuto hru coz je smutnej pribeh po par letech
Máte pravděpodobně na mysli platby přes boku. Ano, skutečně boku již zřejmě nespolupracuje s o2 (Eurotel) a platby s tímto operátorem nejsou možné. My s tím nemůžeme nic dělat, jelikož se nejedná o náš platební systém. Můžete však kontaktovat podporu boku a zjistit více informací - https://boku.zendesk.com/hc/cs
Odpovědět s citací
Staré 27-05-2019, 11:05
CrazyBubble CrazyBubble je offline
Kostlivec

Datum registrace: May 2019
Standardní

Apple mě stále odkazuje na Vás, že máte problém vyřešit. Takže se dostávám do začarovaného kruhu, kdy Vy říkáte, že to musí vyřešit Apple a oni, že vy. A já jsem stále bez peněz a přitom na mé straně k pochybení nedošlo.

A pokud mě budete chtít odkázat na zrušení platby, tak to jsem udělal, ale odpověď přišla stejná.

Naposledy upraveno slOn; 27-05-2019 v 21:22.
Odpovědět s citací
Staré 27-05-2019, 21:23
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Standardní

Citovat:
Původně založeno CrazyBubble Zobrazit příspěvky
Apple mě stále odkazuje na Vás, že máte problém vyřešit. Takže se dostávám do začarovaného kruhu, kdy Vy říkáte, že to musí vyřešit Apple a oni, že vy. A já jsem stále bez peněz a přitom na mé straně k pochybení nedošlo.

A pokud mě budete chtít odkázat na zrušení platby, tak to jsem udělal, ale odpověď přišla stejná.
Napište nám prosím na podporu sfgame.cz/support a pošlete nám prosím screenshot toho, co jste konkrétně psali na podporu applu a jaká vám přišla odpověď. Apple vždy tyto případy řeší stejným způsobem - po požádání o zrušení platby je platba zrušena a peníze vráceny zpět. Pokud hráč píše, že nedostal houbičky, podpora ho odkáže na provozovatele hry.
Odpovědět s citací
Staré 17-06-2019, 06:20
baba_jaga baba_jaga je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

ja osobne mám podobný problém:
založil som si účet na novom medzinárodnom svete 34 počas akcie na hríby ktorá začala v sobotu o 00:00 ráno som si kúpil hríby ktoré mi však neboli dodané... od svojich spolupracovníkov v spolku som sa ale dozvedel že to sa stáva... že mám iba počkať že ono to príde trebárs aj za hodinu... okey čakal som hodinu, dve, a nič... tak samozrejme som sa obrátil na podporu hry kde som 15.06 o 00:41 napísal na podporu môj problém... odpoveď mi prišla toho istého dňa o 10:20 a v nej som mal rovnaký odkaz na link ako si napísal túto kolegovi...
prečítal som si to samozrejme a učinil tak ako tam je... moja platba šla cez Google play a tak som na podporu napísal ešte jeden tiket kde som zaslal to číslo GPA a ten som tiež písal v ten deň o 14:21... odpoveď neprišla stále a tiež som toho istého dňa o 18:31 kde som celý problém zhrnul a pridal tiež čísla predošlých tiketov...
do dnes nemám peniaze ani hríby ani odpoveď...
Odpovědět s citací
Staré 17-06-2019, 08:10
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Standardní

Pokud jste mi poslali číslo platby z google play, tak jsem ho přeposlal na vedení, aby platbu zrušili. Bude to vyřízeno během tohoto týdne, jelikož byl víkend. Já s tím momentálně více udělat nemohu.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání