Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 04-11-2019, 09:16
f4llen4ngel f4llen4ngel je offline
Kostlivec

Datum registrace: May 2012
Standardní Létající bedna

Zdravíčko. V posledním updatu měla být opravená létající telka v aplikaci.
Me stále nefunguje. Bedna se neukazuje. Ukáže se pouze v případě že ji v nastavení vypnu a hned zapnu. Pak jdu do hospody, bedna se ukáže, po kliknutí odsouhlasim podmínky, bedna hmotné a žádné video se neprehrava. Bedna se opět neukáže do doby dokud ji opět nevypnu a nezapnu v nastavení.
Takhle se to stále opakuje.
Staré 04-11-2019, 10:08
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Ono se to celkově moc netýká ČR. U nás dlouhodoubě bedna v podstatě není, neboť nejsou pro ČR zaplaceny reklamy, nebo jich je velmi málo. To už tedy není chyba s bednou jako taková, ale zkrátka nemá co zobrazovat.

Minulý týden se jich dle ticketů pár objevilo (někdy ovšem navíc s problémy, že za ně hráči ani mince nedostali), a sám jsem dostal asi 3-4 reklamy, což je zároveň celkový počet za cca 4 měsíce hraní...

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 04-11-2019, 20:46
f4llen4ngel f4llen4ngel je offline
Kostlivec

Datum registrace: May 2012
Standardní

Tak od doby co jsem si zde postěžoval, tak sem měl 5 beden :D tak nevím, každopádně se to zdá v pořádku :)
The Following User Says Thank You to f4llen4ngel For This Useful Post:
Staré 09-11-2019, 11:07
Glawer Glawer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

dlouhé měsíce nic, od včerejší půlnoci jsem naklikal přes 250 mincí, bednu mám téměř permanentně na obrazovce a většinou přehrává reklamy převážně na hry v češtině, možná to má souvislost s tím, že jsem si pořídil nový mobil... občas jen zmizí a nepřehraje, ale většinou postačí ukončit sf, vyčistit paměť a znovu zapnout sf. Pauza mezi bednami je krátká a pokud přepnu postavu, mám bednu okamžitě
Staré 29-11-2019, 02:03
Fanda16 Fanda16 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Dec 2018
Lightbulb

Momentálně bedny neřeším, v dobu kdy sem je řešil, sem ale využival nejmenovaný chyták (není myšlen autoclicker) díky kterému sem mel 20,30,40 reklam za den.
Staré 08-12-2019, 14:09
Glawer Glawer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

"Zatracená bedna"

Tak zatím co s objevováním beden zdá se problém momentálně není (lítají pořád a všude :D), tak se nám bohužel objevil jiný problém a to je připisování mincí. Myslím, že tento problém se už v minulosti řešil. Já mám to štěstí (zatím), že mince se mi připíšou po zhlédnutí několika reklam a připíše se alespoň něco, odhaduju tak každá 4-5tá reklama se započítá, ale píšou mi lidi z cechu, že se jim nepřičítá vůbec nic. Mohl by to někdo prověřit prosím?
Staré 08-12-2019, 21:41
Swartood Swartood je offline
Strašidlo

Datum registrace: Apr 2018
Standardní

Citovat:
Původně založeno Glawer Zobrazit příspěvky
"Zatracená bedna"

Tak zatím co s objevováním beden zdá se problém momentálně není (lítají pořád a všude :D), tak se nám bohužel objevil jiný problém a to je připisování mincí. Myslím, že tento problém se už v minulosti řešil. Já mám to štěstí (zatím), že mince se mi připíšou po zhlédnutí několika reklam a připíše se alespoň něco, odhaduju tak každá 4-5tá reklama se započítá, ale píšou mi lidi z cechu, že se jim nepřičítá vůbec nic. Mohl by to někdo prověřit prosím?
Zkoumal jsem jak je to s připsáním mincí na mobilu. Reklamu shlednu, už se mi nezobrazuje hláška že mince budou připsány. Ale připíší se, sice ne do pár (desítek) vteřin ale do pár minut vždy dojdou.
Staré 10-12-2019, 19:46
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Dle dnešní informace je momentálně velká prodleva ve vydávání mincí. Měly by se tedy připisovat, ale pomalu.

Pracují na tom.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 12-12-2019, 21:04
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Černý fantom

Datum registrace: Nov 2013
Standardní

A jak to dopracovali? Za cely den se mi nic nepripsalo :/ chybi mi asi 30 minci do uspechu a nejak ne a ne padnout alespon nejaka mince.... :D
The Following User Says Thank You to Bucky Larson For This Useful Post:
Staré 19-12-2019, 15:34
Kikimorka Kikimorka je offline
Kostlivec

Datum registrace: Nov 2019
Standardní

Taky mám problém s připisováním mincí, reklam jsem viděla možná i několik desítek ale připsaly se jen 4 mince.
The Following User Says Thank You to Kikimorka For This Useful Post:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání