Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Ocenění & Kritiky

Ocenění & Kritiky Chcete hru nějak pochválit nebo zkritizovat, co se vám na ní nelíbí? Je to velice důležité, abychom mohli hru dále vylepšovat, proto neváhejte a sdílejte váš názor.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 22-09-2020, 02:27
TheChoosenOne TheChoosenOne je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2012
Standardní Limit goldů na úkol a levely ~550

Ahoj,
rád bych prodiskutoval ještě jeden úhel pohledu a problém s limitem goldů na úkol...

Aktuálně jsem level 553 (na S8) a limitu dosahuju už skoro i na nejkratších úkolech. (na 2min úkolech mám se všema bonusama až 16M, max je 16,5M)
Takže odpadá veškerá taktika (hrát na goldy nebo xp), v 99% případů prostě volím co nejkratší úkol.
A problém je v tom, že to je strašného klikání oproti menším levelům, kde můžu pohodlně volit i delší úkoly. Za ty nejkratší úkoly se mi nechce utrácet písky a i kdyby.. tak to je stejně strašného klikání, než odklikám 320 touhy.

Dřív nebo pozdějc to stejně bude potřeba nějak překopat. Limit odstranit asi ne, ale třeba dát ten limit odlišnej podle délky úkolu. Např. plácnu: 2,5min - 5M, 5min - 10M .... 10min - 20M
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to TheChoosenOne For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání