Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 15-02-2020, 14:16
wotEBO wotEBO je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2018
Exclamation Neaktivita na hodně starých serverech

Chtěl bych se zeptat proč není možné provádět údržbu na starých v podobě mazání neaktivních účtů?

Už jsem četl starších dotazy na samé téma, ale tam padaly návrhy jako mazání účtu po 1 měsíci neaktivity atd., což je dost drastický a navíc neproveditelný

Ale co mi přijde možný a pro udržitelnost hratelných serverů poměrně logický je mazání účtů po např. dvou letech neaktivity:
Jakože jeden rok neaktivity mi nepřijde hoden tomu, aby se účet mazal, po dvou letech je to spekulativní a pochybuji že se někdo po třech letech znovu připojí na stejný účet

Co má za následek nemazání účtů? Neustálá nutnost zakládání nových serverů, které automaticky "zabíjí" servery staré - osobní příklad: Najít jediného aktivního hráče, který není členem top50 cechů na světě w21, je práce na cca třičtvrtě hodiny, což není úplně dobrá reklama pro server

Můj návrh řešení který je podle mě humánní: Po neaktivitě 2 roky se na k účtu přidělenou emailovou adresu odešle varovný email, že pokud se do měsíce uživatel nepřihlásí, účet bude smazán

Ještě dodávám že vím o argumentu, že staré účty nezatěžují server, ano, to je určitě pravda, ale ani mu nijak neprospívají a navíc žádného hráče nebaví hrát proti doslova desítkám tisíců "mrtvých" účtů
Odpovědět s citací
Staré 16-02-2020, 16:50
KeZz KeZz je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2019
Standardní

Souhlasím! Něco takového by se mohlo zavést.
Odpovědět s citací
Staré 16-02-2020, 17:04
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

jenomze se na to musis divat i z pohledu uplne novych hracu.
Pokud se to, co navrhujes realizuje, tak vzniknou servery, kde bude rekneme 300 - 400 aktivnich hracu, ale ti budou mit lvl treba 400+. A ted si vem, ze si na tom serveru zalozis novy ucet. a zjistis, ze vsichni ostatni maji o 400 lvlu vic jak ty a nedas jim ani dmg.
Co takovy hrac asi udela? Ano, hadas spravne, prestane hrat.

To, ze se neaktivni hraci nemazou ma i svoje vyhody, ze pokud chces zacit hrat na starsim serveru, tak mas porad sanci si zahrat. Tvojim navrhem ale tuhle sanci zabijes.
Staré 16-02-2020, 17:07
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Staré účty se nemažou, protože případní noví hráči by neměli šanci sehnat do alba předměty, které se nacházejí jen na nízkých lvlech a těch předmětů je docela dost.
Odpovědět s citací
Staré 17-02-2020, 18:47
wotEBO wotEBO je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Jo, tomu problému rozumím, pak je ale otázka jaký procento lidí si zakládá účty na starých serverech, a potom, dle mého názoru, když si někdo založí účet na starším serveru a zjistí že to asi úplně nepůjde neboť protihráči jsou příliš silní, tak pokud chce tuhle hru oprvadu hrát tak obětuje svojí lvl. 8 postavu která mu zabrala cca 20 minut čistýho času a založí si jí na nějakém novějším serveru

každopádně to je pouze názor a myslím si že i kdyby se se mnou někdo shodl tak ani admini s tím nemůžou nic moc dělat, tohle jde na hlavu vývojářům, kteří s tím ale nemají potřebu cokoliv dělat, protože i ty starý servery jim pořád zásobují kapsy
Odpovědět s citací
Staré 17-02-2020, 18:56
wotEBO wotEBO je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Ještě dodávám že vím o čem mluvím protože jsem nějaký ten rok zpátky několikrát pokoušel kontaktovat vývojáře ohledně tehdy umírající hry soccerstar (která je dnes ofiko mrtvá) a nedostalo se mi ani náznaku odpovědi, z té hry se dalo vymáčknout spoustu, chtělo to jenom nějakou tu úpravu, ale protože vývojáři nebyli spokojení s výnosností tak u ní ukončili cca roku 2014 vývoj
je to dle mě jeden z důvodů proč se se zakládají stále nové servery, neboť každý nový server je ohromný "boom" kdy spousta hráčů chce server ovládnout a proto do toho sázaní jeden tisíc hub za druhým a vývojářům to hraje do karet - opravte mě někdo jestli se platu
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání