Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 23-03-2020, 10:08
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní "Neprodejnost" zbraně pomocníka

Zdravím,
mám otázku ohledně prodeje zbraně pomocníka. Jsem mág, jedná se o zbraň pro průzkumníka. Zbraň od mága s vylepšením 7. úrovně jsem hodil do záchodu a dostal luk, který jsem dál průzkumníkovi - jenže teď jsem ve stinném podzemí dostal lepší luk i s runou a místem na kámen, tak jsem to vyměnil, vylepšil na 7. úroveň a chtěl jsem prodat starý luk, ale nezobrazuje se mi to, co dostanu za prodej, jen to, co dostanu za rozložení a to je hodně málo - pouze 4K krystalů, místo nějakých 60K za prodej. Po kontrole mám stejný problém i u pomocníka - bojovník. Ale u obou jen v případě zbraně - u ostatních věcí se to zobrazuje normálně.
Nerad bych přišel o tolik krystalů, takže to nechci zkoušet a raději se ptám, zda náhodou o tom něco někdo neví a jak neporadí, jak nepřijít o ty krystaly :)
Odpovědět s citací
Staré 23-03-2020, 12:25
Xnon Xnon je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Když byl předmět spláchnut v záchodě tak za něj obchodník nedá žádné zlato. Nejlepší je to rozebrat u kováře.

Naposledy upraveno Xnon; 23-03-2020 v 12:27.
Odpovědět s citací
Staré 23-03-2020, 13:25
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Standardní

Mně ale nejde o zlato, ale o krystaly.
Odpovědět s citací
Staré 23-03-2020, 13:50
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Pokud je zbraň propláchlá nebo ze stinného, krystaly za vylepšení žádným způsobem zpět nedostaneš. Je to pojistka, jelikož předtím když war proplách vylepšenou zbraň, hodnota vylepšení se zdvojnásobila (stejně jako staty), čímž si někteří warové zadarmo přišli na miliony krystalů. A tohle přišlo soudruhům jako nejlepší řešení... Příště holt vylepšovat pouze zbraně na sebe a potom rozebrat bez propláchnutí nebo vylepšovat jen minimálně.
Odpovědět s citací
Staré 23-03-2020, 14:05
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Standardní

No to snad ne - ale díky za info - tak jsem přišel o více než 120K krystalů, ale co se dá dělat - snad jen pořád číst fórum, ale do toho se mi nechce :) V návodu jsem to taky nenašel - tak by to tam někdo mohl dopsat :)
Díky.
Odpovědět s citací
Staré 23-03-2020, 15:26
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno dalu78 Zobrazit příspěvky
No to snad ne - ale díky za info - tak jsem přišel o více než 120K krystalů, ale co se dá dělat - snad jen pořád číst fórum, ale do toho se mi nechce :) V návodu jsem to taky nenašel - tak by to tam někdo mohl dopsat :)
Díky.
V příručce to je.
https://forum.sfgame.cz/showpost.php...3&postcount=22

Poslední věta dole.
"Za spláchnuté zbraně, které jsou vylepšené u kováře, nedostanete již zpět suroviny, pokud je prodáte."

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 23-03-2020, 15:52
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Doplnil bych to ještě do sekce "Kovář", u záchoda by mě to vůbec nenapadlo hledat. A ještě bych specifikoval, že ztráta se týká surovin za vylepšení. Suroviny za rozebrání samotné zbraně (u epicu taky slušná čáska) hráč získá i při rozebrání (naopak při prodeji by o ně přišel, tedy by nezískal vůbec nic).
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Bortas For This Useful Post:
Staré 23-03-2020, 18:31
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Věta upravena a doplněna i ke kováři.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání