Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy pro verzi Remastered

Přijaté návrhy pro verzi Remastered Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Možnosti Zobrazování
Staré 28-02-2019, 21:38
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní Vanilla verze hry

Zdravím,
je to zvlášní, že vidíte návrh z mé strany, ale chci znát váš názor a případně nějaké dodatky.

Chtěli byste si zahrát starou verzi hry? Takovou, jak byla např. v roce 2010? Mohou se třeba ponechat nová podzemí a opravy chyb, ale odstranit pevnost/podsvětí, mazlíčky,...

Pokud píšu nesmysly, tak mě omluvte, jsem již hodně dlouho bez spánku.
Následující uživatelé (celkem 12) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 28-02-2019, 21:43
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Standardní

Myslím, že bych se tam určitě zaregistroval a zahrál si. Ponechal bych pouze podzemí jako taková. Potvory z jiných dodatků by se daly využít jako další podzemí.

Ideálně to samozřejmě trochu přenastavit tak, aby level netrval měsíc a ty silnější podzemí pak nezabraly rok... Častější podzemí, menší skoky v obtížnosti, více potvor. V jednoduchosti pro mě vždycky spočívala kvalita SFGame.

Že 300 touhy / den je na mě trochu moc je však také pravda. Radši bych si platil třeba 5 euro měsíčně jako subscription a dále by se hrálo bez hub.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 28-02-2019, 22:19
Drone Spencer Drone Spencer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2019
Post vanilla sf

Zdarec,
prvně sem rhál, dkyž v česku byly jen tři světy. Bavilo mne to, zajímavá hra, dosáhl jsem levelu 70 pak přestal... dlouhé expení atd....

Novinky jako mazlíčkci, věž, portál, pevnost hru zajímavě spestřují a umožnují dělat další tuny věcí, podle mne je to zajímavé jak se hra vyvíjí a já bych jí nechal tak jak je :D
Staré 28-02-2019, 22:36
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Za mě je to nesmysl. Jako dovedl bych si představit spuštění takového serveru k příležitosti 10. narozenin hry, hype by byl obrovský, nostalgie by udělala své, ale jsem přesvědčen že po pár týdnech by ten server umřel, protože by tam prostě nebylo co dělat. Už by to nebyl ten wow efekt, jako když se hra objevila poprvé.
The Following User Says Thank You to Bortas For This Useful Post:
Staré 28-02-2019, 23:30
FireBow FireBow je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Mar 2013
Unhappy

Určite by to bolo príjemné spestrenie. Každá hra sa snaží vyvíjať aby si udržala starých a zároveň nabrala nových hráčov, samozrejme novým contentom, ale nie vždy to má efekt ktorý chcú. SF je krásny príklad, hrajú to už iba zarytí hráči, ktorí do toho príliš vrazili, aby skončili, prípadne "mladá krv", ktorá inú ako súčasnú verziu hry nepozná. Nehovorím že už tu nie sú hráči, ktorých hra baví, ale u každej hry príde stereotyp a nebaví ťa neustále a rovnako ako na začiatku. SF je úplne p2w, na tom nie je nič zlé, tak funguje každá hra tohto typu, ale hráči, ktorých nezaujíma topka, prípadne nie sú ochotní vraziť do hry nemalé prachy, po istom čase stratia o hru záujem, lebo im nič neponúka. Hra sa strašne spomalí. Zo začiatku hlavne často zdolané podzemká držali hráča pri chuti, vždy zdolané podzemko poteší a vleje do hráča novú energiu, lenže neskôr tieto časté doplnky energie vymiznú a hráčovi už ostáva iba plniť denne aspoň 100 minút (bavíme sa o aktívnych hráčoch ktorí chcú hru hrať) a cech, berieme že sú teda f2p a na topku teda nemajú, nezaujíma ich. Cech jednoducho nahradí discord alebo sociálna sieť a hráčom teda ostáva hospoda a jedno podzemko za pol roka. Čo to preňho znamená? Že skončí, možno nie hneď, ale časom to zabalí. A tomu má zabrániť nový, nápaditý a pre hráča zaujímavý content. Lenže ten nový content v SF sú proste veci, ktoré by iba mali ten čas strávený v hre z povinnosti o pár minút predĺžiť. Problém je že hráčovi tu energiu, chuť hrať nedodajú. Pevnosť je denne pár klikov, vyberanie surovín, ťažba šutra, nejaká výstavba. Podsvetie to isté, len pod inou maskou. Neťažíš šutre a drevo, ale zbieraš duše. Nevyberieš si pár expov, ale goldy.. Áno, pridávajú bonusy myslím ku kritom a sieň rytierov, to sú síce užitočné, ale absolútne nezaujímavé veci. Portál je denne jednorázovka a ďalšie podzemko na x týždňov, ktoré si vyžaduje aktivitu aby to vôbec boli iba týždne. Mazlíci namiesto ťažby predstavujú kŕmenie a je možné ich nájsť tak raz za rok.

Ja už hru nehrám a nijak ju nekritizujem, bol som práve uvedený príklad, ktorý to zalomil v momente, keď sa hra spomalila tak, že už ho nedokázala prinútiť denne plniť to isté, čo nikam nevedie. Ten posun spočíva práve v dennom hraní a expení postavy, ale zatiaľ čo zo začiatku je tá rýchlosť prijateľná na to, aby ma udržala hrať denne, neskôr už to tak proste nie je. A v podstate ide o robenie toho istého, aj zo začiatku ide o plnenie tých istých questov aspoň 100 minút denne, a predsa je to zábava, zatiaľ čo neskôr sa to mení na povinnosť. Ono nejde ani tak o to hrať každý deň 100 minút, môže to byť kľudne 10, ale má to proste byť strávený čas, na ktorý sa tešíš a z chuti si tú hru chvíľu zahráš. Z chuti, nie z povinnosti.

Vanilla s nejakým rýchlejším postupom, ako spomínal Čiko, iba s pozemkami bez zbytočných klikov navyše typu pevnosť, aj keď kľudne aj s nimi, vždy sa to dá proste ignorovať, ako spomínaná topka, možno s častejšími novými podzemkami, by nemusela byť vôbec zlá.

Písal som to s autocorrectom, tak ak sú tam nezmysly, môže sa stať že mobil mi to "opravil". :)
Staré 28-02-2019, 23:54
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Standardní

Souhlasím s FireBowem. Většina updatů, která se do hry přidala, je hrozně nezajímavý obsah, který jen zdržuje, ale dělat ho musíte, pokud chcete držet krok s ostatními a využívat bonusy pro jinak normální expení. Celá pevnost je toho více než dobrým příkladem, mazlíčci taktéž.

Ono už to album vytvořilo jakousi povinnost, kterou hráč pro ty expy musel splnit, ale jinak to bylo docela otravné. Ale jakž takž se to do SF alespoň hodilo a když to bylo jako jediné, dalo se to překousnout.

Zkrátka SF teď obsahuje tolik nudné omáčky, že se opravdu divím, kolik lidí je dodnes schopno hrát 300 touhy denně + to všechno okolo, když navíc ty houby nejsou nejlevnější (rozuměj platíte pravděpodobně více měsíčně než byste platili za plnohodnotné MMO nebo třeba monthly Humble Bundle pro pravidelný přísun singleplayer her). Nicméně stále samozřejmě respektuji názor ostatních - třeba se většině komunity zmiňované featury líbí.

Ale jinak souhlasím, že Vanilla byla moc pomalá, ale právě proto bych se přikláněl k overhaulu exp systému, respektive potvor v podzemí.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 02-03-2019, 20:28
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Standardní

Přijato a odesláno.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání