Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 10-11-2019, 17:22
kat 111 kat 111 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Apr 2015
Standardní chyby v poště a cechu

nelze v cechu překliknout z hráče na hráče šipkama na klavesnici skočí mi tam tabule cechu pak erb atd.., takže kontrola aktivity na zabití. Nevím proč je v tom tolik chyb.

Dále zdvojování pošty přes ctrl c a v nepomáhá ani rozkliknutí již se to dokonce ztrojilo :D , takže dvě musím mazat, abych vůbec mohla dělat nábor.

Ještě přidávám čtení pošty kdy je to na druhém psaní a čtu první je to špatně posunuté. Musím pak znovu najet na první, aby to konečně ukázalo, že ho mám přečtené.

tak ještě další, když jsem po dlouhé době na pc. Ruluju v cechu na posledního 50 tého hráče a okamžitě se ocitnu zase úplně nahoře není možný na něj ani kliknout protože jak píšu normálně to nefunguje.

Další nesprávně fungující grál. Ukazuje mi předměty, které dávno mám. Když jsem v poště a mám něčí profil nadnáší se všechny předměty.

Naposledy upraveno kat 111; 10-11-2019 v 17:32.
Odpovědět s citací
Staré 12-11-2019, 09:55
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Dost z toho jsme již řešili na chatu, ale tak pro zopakování:

1. Hlásil jsem nedávno
2. Testoval jsem a pošta mi kopíruje správně, v Chrome i Firefoxu. Může někdo další případně otestovat?
3. Nejsem si jistý, že chápu? Jako že když otevřeš poštu, tak máš označenou druhou zprávu a kvůli tomu se ti nzobrazuje ta první jako přečtená?
4. Opět mi to funguje bez problému, v Chrome i Firefoxu.
5. Neděje se mi to.

Zvláštní, že bys tam měla tolik chyb, které se jiným běžně nestávají (mimo té první totiž ani nikdo jiný tohle nehlásil).
Teď si nepamatuji diskuzi v chatu, ale promázání cookies ze SFGame a mezipaměti v prohlížeči jsi zkoušela? Případně otestovat prohlížeč jiný (vždy ideálně chrome / firefox)

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 12-11-2019, 18:43
mario ppp mario ppp je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Dec 2012
Standardní

potvrzuji co psala kat 111. Při rolování v cechu se mi stává, že to skočí zpět na prvních cca prvních 30 a s tou postavou která bliká komplet je též pravda.
Odpovědět s citací
Staré 12-11-2019, 19:03
Xnon Xnon je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Vždy když stahuju pozvánky tak po každém stažení mě to posune seznam hráčů nahoru. Sroluju dolů vyhodím 1 hráče a zas mě to hodí seznam nahoru. Mám steam remastered verzi.

U nájezdu v cechu: První nájezd se bojuje proti kačence, v náhledu je lodička s duchy.
Druhý nájezd se bojuje proti lodi s duchy, v náhledu je hvězda.
Třetí nájezd se bojuje proti hvězde, v náhledu je kačenka.

Naposledy upraveno Xnon; 13-11-2019 v 11:20. Důvod: Aktualizace informací
Odpovědět s citací
Staré 14-11-2019, 23:04
Bezbožný mnich

Standardní

Chyby jsou opravdové a fakt se dějí v chrome na noťasu dnes jsem zkusila poštu na mobilu a světe div se to samé :D taky mi ji to nahodi na druhy radek. Mohu dodat obrazek z mobilu.

Zdvojování pošty mi dokonce přišlo do pošty od jiného hráče :D takže dvojí i někomu jinému než jen mě. Ptala jsem se na to napsal ze je to otravny a už mě víc nekontaktoval poštu jsem již mazala.

Rulování v cechu v chrome na pc nefunguje tak jak píše mario ja se to dnes snažila vyřešit, takže jsem si to místo v chrome zapla v opeře a stáhla zaškrtnutí v hd a v opeře to jde v pořádku v chrome stále nic ani bez hd.

Na grál jsem se v opeře zapoměla podívat, takže doplním. Každopádně ty padance a kopance hry jsou strašný navíc to neudrží vůbec žádný okna pak je to nepřehledné pro vůdce i chat, když si nemůže otevřít vše co hraje pak to házím pod sebe a nevím nic. Bude se s tím něco dělat ? Je to zatížení černá obrazovka pak znova načítání nakonec spadne servr.
Odpovědět s citací
Staré 15-11-2019, 21:59
Bezbožný mnich

Standardní

Tak jsem dnes překopala cele chrome a snad mám to nejnovější, kdy jde konečně normálně rulovat v cechu na hráčich a nikam to nepřeskakuje, taky se opravila chyba grálu, kdy je to v pořádku kupodivu dokonce v HD mám teda jen jedno okno takže nevím jestli ty pády budou nebo ne snad je nějak minimalizují a to načítání také, ale pro změnu se ukázal tento text

https://i.postimg.cc/8PRV3YGw/Bez-n-zvu.png

Pošta stále trvají chyby jak jsem psala jak se čtením tak dvojenim atd.. tam nepomáhá naprosto nic. Strávila jsem u toho minimálně dvě hodiny času, takže si myslím, že tam je opravdu problém. Doufám, že to pomůže hráčum, aby si znovu překopali a vylepšili google chrome pokud na něm hrají a něco blbne prostě to překopejte.

Posilám ještě obrázek z mobilu kdy pošta je o řádek níže pak jí zavřu a musím znovu přečíst první, aby se jakoby přečetla. To samé dělá i pc.

https://i.postimg.cc/FRh4hgx3/696848...21559808-n.jpg

Právě vyzkoušeny 4 okna vedle sebe a bum bác zásek :D to se nezměnilo tři to drží dost těžko a to to mělo být pro počítače lehčí.... bude se s tím něco dělat ? Noťas mám jen rok a chlup plně funkční udrží i jinou náročnější hru a nebo spoustu oken, když něco hledám a ještě mám na yt zapnutý film, takže problém jen s nosností sf

Naposledy upraveno kat 111; 15-11-2019 v 22:11.
Odpovědět s citací
Staré 20-11-2019, 09:01
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Myslím, že ta hra je na prohlížeč docela náročná, proto si dost obrázků stahuje a optimalizuje se na to, aby plynule běžela v jednom okně, ale nemohu potvrdit, technicky se v tom nevyznám.
Stále si nemyslím, že je potřeba mít X oken otevřených najednou. Přepnutí postavy na jinou je otázkou vteřiny a správce postav dokonce ukazuje, zda tam je potřeba kliknout quest či nikoliv.

Ten text se tam ukázal nedávno - stačí zmáčknout "Allow cookies". Je to jen informační text, na který se tě zeptá kdejaký web.

Prohlížeč je samozřejmě potřeba držet aktuální, jednou za čas tedy zkontrolujte, zda není dostupná nová verze.

Chyby s poštou (kopírování a zobrazení na druhé pozici) jsou trochu zvláštní, ale nahlásím k prověření.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání