Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 09-01-2021, 10:40
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Bavili jsme se zde o levlu 420 a tvého levlu 550 a v tabulkách je menší rozdíl.. Používáš hlavu matematicky a proto si s nikým nerozumíš? Uvědom si ale jednu věc.. Tyhle výpočty a grafy ti počítají s pravidelností, to znamená, že kdybych já byl teď level 555 a ty level 556, tak mi budeš tvrdit, že si za den vyděláš více, protože to máš z grafu.. Ovšem už si vůbec neuvědomuješ, že ve hře je aspekt náhody. Ty by si sice vydělal o trochu více z hlídky, dolu na goldy, stoj času? tam je to spíše o náhodě.Jediné co by mi stačilo, abych si já jako o level menší hráč vydělal za den víc než ty je, aby mi padl úkol časově lepší než tobě - tobě padne 10 minutovej, ovšem mně z toho padne 4x2,5 minut a už jen tady budu mít o 45mega goldů víc. Jsi tedy matematik, ale kde máš třeba zaručeno, že u xp budou oběma padat stejně dobré rozptyly xp, jen tomu o levl větší padne trochu méně.... Zdá se mi, že moc logicky neuvažuješ, jen se oháníš grafy..
Proč bych měl sundat podzemka dříve? Haha děláš si srandu? V podzemí vůbec nezáleží na tom, jaký si levl, ale na tom, jaké máš staty. To, že budeš mít o trochu lepší staty ve věcech, nepatrně vyšší gemy a lepší rozptyl na zbrani, více hp z levlu neudělá skoro nic.. záleží jen na statech a zase na aspektu náhody. Nevím, kdy jsi třeba skolil východeros, tornádo, stín východeros, pána prstenů, severská božstva ve stínu atd.. ale jsem si jist, že na o hodně vyšším levlu, než jsem já.. Jak to poznám? Podle té tabulky, co jsem sem dával jsi měl hodně malé staty a ty máš bohužel stále no.. Hodnoty tvých statů budu mít do levlu 480 bohužel. Můj war, jako pomocník, má třeba půl miliardy hp aktuálně, netuším o kolik více hp má ten tvůj, ale vsadím se, že to nebude o tolik více, protože máš v základu méně výdrže..
Byla zde dohoda, že 24.1. se zde sejdeme (přesně za měsíc) a porovnáme staty? proč už najednou 4.2.? Toto mě znevýhodňuje, jelikož já jako tryhard goldař jsem byl nucen už 4 dny neexpit (2x reset kalendáře + další 2 dny xp víkendu) dalších 11 dnů navíc udělá, že tam budu mít další xp víkend, kde neexpím a budu resetovat kalendář.. To znamená, že já budu v tom tvém grafu expit a farmit o 8-10 dnů méně než ty, takže budu mít o 900 statů cca ještě méně a přijdu o 2 levly z kalendáře atd.... Řekl jsem před Vánoci, že se 24.1. zde sejdeme a já budu mít 48k základ obratnosti. Z aktuálních propočtů mi ovšem vychází, že jsem i to podcenil a budu schopen mít 48,5k, pokud se zadaří. To znamená, že za měsíc udělám 3k statů cca bez 4 dnů expení, bez vybírání stroje času, takže reálně cca 3,3-3,4k statů jsem schopen udělat měsíčně a level čistě jen z touhy budu mít o 1,5 cca vyšší, než před měsícem (dodělal jsem si o Vánocích portálek ve stínu) jako tryhard level 467. Za rok toto dělá okolo 40k, ovšem za rok tímto stylem udělám cca 18 levlů a to nevybírám stoj času. Samozřejmě levlů bude více (podzemka) a statů trochu méně, jelikož ne vždy jedu 300 touhy (vejška, reálnej život..) a vynechávám některé dny, jelikož neexpím (důvody znáš). Jak bylo řečeno, do 24.1. jedu tryhard goldy, pak polevuji zase (mám zkouškové ve škole). Takže vlastně když to spočítám, tak moje prognoza v poměru s tvými staty před měsícem (71k inteligence, 24k výdrž) byla chybná.. tvoje staty mohu mít v součtu klidně na levlu 477 :D smutné co?
Čeho se bojíš, řeklo se, že se uvidí, kdo za měsíc udělá více statů, tak to splň a 24.1. zde napiš, o kolik udělá goldař o 100 levlů větší než já statů. U mě to vychází, že za měsíc udělám 3k statů bez 4 dnů expení, bez stroje času reálně za měsíc bych byl schopen udělat 3,3-3,4k statů.. Zde jsou tvoje staty ze dne 22.12.: LVL 555 a staty 71069/24001, já jak jsem psal, tak jsem měl 23.12. - 45,500 obratnosti.
Reálně kdybych neměl vůbec žádný život, tak kdybych to jel ještě více tryhard (dřepěl bych tu 24/7), než teď + vybíral stroj času, neřešil level navíc, expy z kalendáře, tak bych udělal za měsíc klidně 3,5-3,7k statů při levlu 467, takhle to bude jen něco kolem 3k (4 dny neexpení, žádný stroj času).., což dává průměrem 100 statů na den, s expením při xp víkendu atd by to bylo průměrně těch 110 (3300-3400/30) na den za měsíc. Jenom tady z toho vidíš, o co jsi se připravil, když jedeš goldy až od levlu 550.. teď si představ, až budu level třeba 520, tak to bude trochu více ještě samozřejmě. Proto jak jsem psal: Kdyby jel celou dobu této postavy griffa a 300 touhy, tak se nemáš šanci se mnou srovnávat. Level bychom měli stejný, ale staty bych měl ještě větší než strouhy a tebe bych v aréně bez věcí smáznul.

Naposledy upraveno napoli777; 09-01-2021 v 12:17.
Odpovědět s citací
Staré 09-01-2021, 22:07
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Datum registrace: Sep 2016
Standardní

Nevadí mi zde zveřejnit i data z 24.1. ale jak říkáš, bylo by nefér porovnávat někoho, kdo dal do legendárního podzemí o tisíce houbiček více = stovky.. spíše tisíce statů více - konkrétně ty bys to měl vědět, já to jel jen 4x do konce a v průměru to bylo lehce přes 500M za projetí. Toto bych rád eliminoval, jelikož jsem hráč, který dosáhl úrovně 500 s nejmenším množství houbiček. Chápu, během několika měsíců se to nejspíše změní díky kalendáři a lvl zadarmo.
Já se nechci s tebou měřit. Za stejný čas mám větší lvl i základní staty, lepší itemy, více životů... Není důvod.
Píšeš, že uděláš 100 statu denně. Já udělám bez problému 150 i když beru některé úkoly na Roxy. 50% navíc mi nepřijde něco málo jak píšeš.
Omlouvám se , že zde v prvním mém příspěvku jsem zveřejnil LVL 550... Opravuji se a uvádím úroveň 519 jako ideální při hraní alespoň 9 let za nynějších podmínek
Musíme si uvědomit, že hráč na vyšší úrovni nepřestane hrát a nebude čekat, až ho nižší úroveň dožene lvlově aby mohl porovnat staty. Vyšší úroveň bude opět mnohem dál.. opět viz simulace.
Určitě souhlasím, že přechod na úrovni ,400 je lepší než 390 tak jako 460 je lepší než cokoliv jiného.
Včera u kostkaře mi padlo 5x zlato - 49,1M
Napoli, tato hra je v reálném čase s reálnými čísly, tzn nyní a teď.. pokud chceš něco porovnávat, tak nesrovnávej to, co bude za několik let, protože pak to bude (konkrétní porovnání našich postav) ještě horší pro goldaře.
Staré 10-01-2021, 01:10
Smrtka

Standardní

Za poslední 4 projetí legendárního podzemka jsem dostal 400 mega goldů, klidně si to od mých statů poté odečti.. Z těch beden totiž už skoro nic nepadalo (tedy alespoň mně) do cca 120 úrovně jsem jel jen monstra a pak už jen místnosti na klíče..
Psal jsi: Na goldy jet až okolo LVL 550, jelikož se až zde pomalu dostaváme k maximu goldů za kratší úkoly.
Také si psal: Za den naklikám o 100 statů více než napoli
Takže pro tebe jako matematika: Já naklikám při tryhard modu a bez 4 dnů expení 3000 statů za měsíc. Ovšem reálně to bude více, protože budu určitě mít přes 48,5k obratky v základu (pokud bude 100% příští víkend gold event). Ale to nevadí, budeme počítat tedy 3000. Když tedy budeme počítat 32 dní expení tohoto průzkumu, tak u mě to tedy je 32-4=28 a když vydělím 3000 těmi 28 dny, tak mi vyjde průměrně za den 107 statů.
Ovšem realita je taková to: zapomněl jsi na aspekt, že já nejedu také stroj času. Ve stroji času máš za den 20 touhy, za těch 32 dnů to dělá při mém levlu průměrně 70 další statů. Dále připočítáme ty 4 dny co neexpím a jsem dejme tomu o další 330 statů více (neexpím, ale vybírám hlídku nebo jsem úplně afk, proto tam dám jen 330) Najednou jsme už na 3400 statech za měsíc. Další věc je, že moc neútočím v aréně a mám aktuálně oblečené pomocníky, protože chci složit poslední podzemko, které složit aktuálně mohu a to je Voldemort ve stínu školky magie. Za normálních okolností je mám rozebrané a schovávám tam věci k čarodějnici a tyto dva aspekty by mi za 32 dnů nějakých těch pár desítek statů hodily. Tudíž je reálně při levlu 467 si za 32 dnů udělat klidně nad 3500 statů za měsíc, což je v průměru za den 109 statu. Ovšem jak říkám, dá se to jet ještě lépe, sám já budu mít více, než 3k toho 24.1., takže klidně i těch 110+ statů za den je reálnejch. To dělá rozdíl oproti tobě jako o 100levlů vyššího hráče jen 40 statů za den a ne těch tvých zmiňovaných 100. Počítám, že za pár levlů (25-30), tedy už i před levlem 500 se dokáži dostat už i blízko l tvým hodnotám vylepšování, co máš ty teď. Zde je má úvaha, proč je lepší přepnout na goldy na levlu 420 a ne na levlu 550 jak jsi psal ty. Zde máš mé výpočty, kterými se já řídím. Z těchto úvah mohu i říci, že kdyby nepřidali podzemka a nepřišli nové updaty, které toto nějak ovlivní a vylepšoval bych jen obratku, tak přibližně kolem levlu 500 jsem schopen mít 100k obratnosti v základu (při výdrži 30k, ovšem reálně obartky bude ještě více). A to je i ten důvod, proč jsem se nemýlil, když jsem kdysi prohlašoval, že do levlu 450 skolím stín východeros (skolil jsem na levlu 441), dále jsem prohlašoval, že skolím všechny další podzemka pod level 475, Mrtvomacek padl na levlu 463, Surtr 464. A taky prohlašuji, že je Hádes na Olympu lehce po levlu 500 dole :D Býti Bersekr, tak Je olymp klidně na levlu 500 down. Já mám perfektně propočítanou svoji strategii hry, ve které se nemýlím zatím. Podzemka jsem převážně skládal na free pokusy, reálně bych byl schopen východeros už dát i kolem levlu 430 a tamty podzemka tak o 10 levlů níže (ale proč utrácet houby). Jak ti říkám: Kolem levlu 500, pokud pojedu tryhard mod, jako teď (asi spíš ne, tolik u toho nesedím :D, jen ve škole většinou na přednáškách, ale ty teď nejsou, takže online výuka... :D) budu schopen mít stejné goldové přírůstky co ty, rozdíl by byl denně maximálně tak 10 statů. (já na levlu 500, ty teď na tomto levlu). Ty ovšem z questů už přírůstek nemáš, tobě to bude dělat hlídka, důl atd.. a to už o moc více nebude. Takže hráč, co přepl dříve a jel by stejně jako ty tryhard mod a měli byste identické questy, stejnou náhodu atd.., tak ty by jsi ho ve statech stahoval jen na úkor více goldů z hlídky, stroje a dolu na goldy. Ovšem pak zde je ten aspekt náhody... Jsem zvědav kolik let budeš dohánět ty dohánět goldaře, co jsou třeba menší level co ty v top žebříčku, jestli je vůbec někdy doženeš. Ovšem samozřejmě bavíme se b reálném čase, jak si psal.

Naposledy upraveno napoli777; 10-01-2021 v 13:37.
Odpovědět s citací
Staré 11-01-2021, 01:58
josifek josifek je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Tak já začal hrát na goldy na úrovni 300, protože v době, kdy jsem dosáhl úrovně 300 byl ve hře jen cechovní bonus.

Hraji 10,5 roku původně první postava založena v červenci 2010, následně založena druhá postava založena v září kterou hraji dodnes aktuálně mám staty.

Inta: 74 085
Výdrž: 40 127

Denní průměr mám zhruba 113-120 bodů do statů bez eventů + ještě doplním úroveň 544 o Vánocích jsem se na úrovni 541 podíval do mezinárodního žebříčku na 34. místo

Naposledy upraveno josifek; 11-01-2021 v 02:05.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to josifek For This Useful Post:
Staré 14-01-2021, 10:27
Smrtka

Standardní

Jen dám aktualizaci k tématu a malou úpravu - před Vánoci jsem psal, že za den si vydělám 900 mega. Teď při tryhard modu se mi to povedlo vytáhnout až na 1,1 miliardy, co dám za dnešek. Více aktuálně nejsem schopen za den našetřit, teď vydělávám svoje denní maximum. Tryhard mod se u mě liší od normálního modu následovně: Vyklikávám všechny úkoly za písky času/houby, abych dostal za den více goldů z hlídky, všechny místa v pokladnici jsou určena čistě pro předměty k čarodějnici (50+9 míst panák), nic nekupuji z obchodů, úplně všechny drahokamy prodávám. Před třemi dny jsem konečně rozebral všechny epiky z inventáře u kováře, takže konečně to jede vše na maximum. Toho 24.1. se zastavím někde kolem 48800-48900, což dělá přírůstek za měsíc: 3300-3400 s tím, že jsem 4 dny neexpil a nevybírám stroj času, takže přírůstek za den bude 3300 nebo 3400 / 28 což je něco kolem 118 kliků do statu za den (zvyšuje gold event, jinak by bylo 110 kliků).
Levl: aktuálně jsem čistě z touhy naexpil 1,2 levlu + podzemka k tomu, už budu mít brzo naexpeny 2 levly. Toho 24.1. to bude dělat cca 1,8 levlu z touhy + podzemka - něco přes 2 levly.
Pamatujte - cílem není ukázat, že Lajcik si vydělá více, když je skoro o 100 levlů vyšší. To je snad jasné, že si vydělá více. Cílem je ukázat, proč je lepší na levlu 420 přepnout na goldy.
Zde ještě jednou tabulka, kde xP Lajcik byl srovnáván s goldařem:

Z té tabulky je jasně vidět, jak goldař ve statech Lajcikovi hodně utíká a levlem ovšem trochu ztrácí. U mě vidíte, kolik jsem si schopen vydělat goldů na levlu 467. Uvědomte si, že kdybychom s Lajcikem byli stejný level 420 a on pokračoval dál xP a já jel gold (s tím, že bych vybíral stroj času, neresetoval kalendář a bral z něj xp, levly zdarma + bych expil při xp víkendech), tak bude levlem jen trochu přede mnou, ale statově mu hrozivě uteču. Na levlu 550 by Lajcik přepl na goldy, já bych byl levl třeba 520, ovšem já za současného stavu budu schopen už lehce před levlem 500 se dostat k jeho goldovému progresu - on aktuálně má 150 statů za den, já dám 110+ za den, ovšem mně se stále zvedá příjem goldů z úkolů, ovšem on se dostává na svoje maximum. Takže ten můj náskok, co bych vybudoval ve statech od levlu 420 by neměl šanci dohnat nikdy..

Kdybych teoreticky v podobném modu (lehce zvolněném) pokračoval do konce roku, tak na konci roku jsem na 80k obratky v základu :D Docela lákavé :D ovšem pokud nepřidají podzemka, tak budu jen asi o 20 levlů výše (už nemám momentálně co porážet v podzemí) :D

Úplné výsledky u mě + statistiku menší s vysvětlením zde napíši toho 24.1. večer.

Naposledy upraveno napoli777; 14-01-2021 v 10:53.
Odpovědět s citací
Staré 14-01-2021, 10:54
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Je zde spousta lidí, kteří si to opravdu nastudovali a mají teď dost informací. Já se přiznám, že jsem tohle téma prohlížel jen zběžně.

Může někdo napsat stručně a přehledně, jak to tedy vlastně je s optimalizovaným hraním? Klidně jen tak mimo Vaši diskuzi, spíše pro mě. Případně bych z toho klidně udělal vlastní příspěvek a umístil ho do FAQ, pokud jste se dopracovali k nějakému společnému závěru.

Neberu v potaz speciální "napoli strategie" - asi všem i jemu je jasné, že se objektivně zbytečně okrádá o sílu postavy, protože chce být nejlepší na své úrovni, ale úmyslně neexpit (či si nevzít level z kalendáře) zkrátka z hlediska efektivity nemůže nikdy být objektivně dobré.

Jde mi tedy opravdu o nějaký stručný popis, který by hráčům pomohl s výběrem stylu hry.
Např.:
Jet od začátku na goldy - nejlepší při výhledu v horizontu X let, zpočátku slabší a pomalejší start, atd.
Expy do úrovně X - poté přechod na goldy - optimální strategie pro nejlepší stabilní růst postavy, který bude relativně dlouhou dobu napřed před čistým goldařem

Roky zpátky tu byla čistá mentalita hrát jen a pouze expy, ale chápu, že i celkově se hra a její rychlost od té doby velmi změnila.

Z mého hlediska pořád připadá naprosto přirozené minimálně na začátku klikat XPy, protože ten růst úrovní na začátku je skokový a s levely se velmi dobře zvyšují i zisky zlatých z úkolů. Ale určitě od nějaké úrovni začít brát goldy.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 14-01-2021, 11:38
Smrtka

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Je zde spousta lidí, kteří si to opravdu nastudovali a mají teď dost informací. Já se přiznám, že jsem tohle téma prohlížel jen zběžně.

Může někdo napsat stručně a přehledně, jak to tedy vlastně je s optimalizovaným hraním? Klidně jen tak mimo Vaši diskuzi, spíše pro mě. Případně bych z toho klidně udělal vlastní příspěvek a umístil ho do FAQ, pokud jste se dopracovali k nějakému společnému závěru.

Neberu v potaz speciální "napoli strategie" - asi všem i jemu je jasné, že se objektivně zbytečně okrádá o sílu postavy, protože chce být nejlepší na své úrovni, ale úmyslně neexpit (či si nevzít level z kalendáře) zkrátka z hlediska efektivity nemůže nikdy být objektivně dobré.

Jde mi tedy opravdu o nějaký stručný popis, který by hráčům pomohl s výběrem stylu hry.
Např.:
Jet od začátku na goldy - nejlepší při výhledu v horizontu X let, zpočátku slabší a pomalejší start, atd.
Expy do úrovně X - poté přechod na goldy - optimální strategie pro nejlepší stabilní růst postavy, který bude relativně dlouhou dobu napřed před čistým goldařem

Roky zpátky tu byla čistá mentalita hrát jen a pouze expy, ale chápu, že i celkově se hra a její rychlost od té doby velmi změnila.

Z mého hlediska pořád připadá naprosto přirozené minimálně na začátku klikat XPy, protože ten růst úrovní na začátku je skokový a s levely se velmi dobře zvyšují i zisky zlatých z úkolů. Ale určitě od nějaké úrovni začít brát goldy.
Napíši jen své stanovisko - ovšem co člověk, to názor samozřejmě.
Já jsem jel od začátku hry na goldy. Tehdy to bylo možné, protože až s příchodem mazlíčků se zdvojnásoboval příjem xp, nebylo tolik vylepšení, updatů...., tudíž před tím se tak rychle neexpilo a level třeba 300 byl na opravdu dlouho. Dnes můžete na youtube vidět spoustu videí, kde lidi jsou schopni udělat level 300 za měsíc hraní. Pokud byste se dneska rozhodli jet na goldy od začátku, tak za měsíc uděláte třeba level 100, ale člověk na expech udělá level 300. Rozdíl 200 levlů je zároveň i velký rozdíl příjmu goldů při těchto nízkých levlech. Na level 400 to zabere ještě nějaký čas, ale jde to stále relativně rychle. Kdysi před updatem kalendáře bych řekl, že se vyplatí začít na goldy tak kolem levlu 420, jelikož i z té tabulky, co jsem zde dal je vidět, že hráč na goldy ve statech letí nahoru o dost více, než hráč, co jede na expy, s levlem sice ztrácí, ale postava bude prostě silnější na vysoké úrovni, než toho, co je na xp. Staty jsou totiž rozhodují v podzemích a i v aréně. V příspěvcích nahoře více vysvětluji, proč se vyplatí od levlu 420 jet na goldy (nadělám si více statů, než hráč s xp a ukazuji kolik si vydělávám já při levlu 467 a vím, že lehce před levelm 500 budu mít podobný příjem goldů (lehce menší), co teď level 560 jako je Lajcik cca). Ovšem je zde relativně nový aspekt a to je kalendář, který způsobí, že každý 20 den dostanete level zdarma.. Tudíž přemýšlím, jestli se nevyplatí začít na goldy, ještě před levelem 420, protože i přes to, že budete expit pomaleji, máte zaručeno, že každých 20 dnů dáte level. Kdysi se hovořilo o ideálním levlu na přechod mezi goldy a expi (i na německém foru) na levlu nějakých těch 395, když dosáhnete maximálního možného příjmu xp, ovšem pak se ten příjem xp začíná snižovat. Pokud chcete být v topce na novém seeveru, tak bych doporučoval jet do levlu 400-420 na expi, pak bych začínal přemýšlet o přechodu na goldy - budete mít silnější postavu na vyšším levlu, s tím, že ovšem budete mít menší level. Pokud chcete mít slabší postavu ve statech, ale zase vyšší level, tím pádem o trochu lepší drahokamy, více hp z levlu, lepší epiky, tak jet na goldy později. Ovšem myslím si, že staty udělají více.

Osobně si myslím, že neexistuje něco jako ideál. Ne každý má tu možnost do této hry investovat tolik hub. Já aktuálně každý den 20x točím kolem štěstí, jedu 300 touhy denně, aktuálně vyklikávám touhu za písky času.. Hráč co pojede na goldy, ale nepojede 300 touhy, tak bude expit extrémně pomalu (já do levlu 380 jel jen 120 touhy každý den a neexpilo to skoro vůbec..).
Dále nevím co přijde za další updaty a je možné, že to nějakým stylem změní stanovisko a styl hraní. Třeba s příchodem ještě původního kalendáře jsem já musel být 10 dní za měsíc afk, abych nedostal ten level navíc :DDDDDD
Dále kdybych já před 10 lety jel od začátku 300 touhy každý den, ovšem neměl bych album, tak bych nyní měl o hodně vyšší staty, jelikož bych hraním 300 touhy denně vykompenzoval příjem navíc z alba (album bych si sehnal až na pozdějším levlu). Každý update nějakým stylem ovlivní vývoj hry, před osmi lety bych ti řekl, že na goldy bych jel na levlu třeba 200, před rokem bych řekl, že na goldy až od levlu 420, teď zase říkám, že na goldy klidně na levlu 400... Ovšem je možné, že jědou přijde něco, co tu hru ovlivní natolik, že všechny tyto tvrzení padnou a ideální level pro přechod se třeba posune až na level 600 třeba :D...

Naposledy upraveno napoli777; 14-01-2021 v 11:42.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli napoli777 za tento užitečný příspěvek:
Staré 15-01-2021, 14:50
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Dovolím si oponovat
https://ctrlv.cz/nTFP
https://ctrlv.cz/tNrK
Zde jsou simulace, které ukazují že ideální strategie pro hraní 10 let je přepnout na goldy někde přibližně na LVL 510.
LVL 420, 400 či snad ještě dřív je sebevražda. Ono pár týdnů bude sbírat goldař více zlata, ale časem se to obrátí.
Nezapomínejte, že vyšší LVL má lepší itemy a drahokamy a co se týká celkových statů, tak na tom bude goldař i XP obdobně, bohužel ten co přepne později bude mít po delší době hraní navrch nejen základy statů ale i rozdílem v LVL a tím pádem opět lepší itemy a drahokamy.
Staré 15-01-2021, 15:45
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno lajcik Zobrazit příspěvky
Dovolím si oponovat
https://ctrlv.cz/nTFP
https://ctrlv.cz/tNrK
Zde jsou simulace, které ukazují že ideální strategie pro hraní 10 let je přepnout na goldy někde přibližně na LVL 510.
LVL 420, 400 či snad ještě dřív je sebevražda. Ono pár týdnů bude sbírat goldař více zlata, ale časem se to obrátí.
Dovolím si oponovat
Na levelu 636 (tedy mnohem dřív než po 10 letech hraní) jsou podle dostupných dat zisky goldů vymaxované a vyšší level tedy nemá jak ztrátu dohnat.

https://i.imgur.com/xVMeFb1.jpeg

Citovat:
Původně založeno lajcik Zobrazit příspěvky
Nezapomínejte, že vyšší LVL má lepší itemy a drahokamy a co se týká celkových statů, tak na tom bude goldař i XP obdobně, bohužel ten co přepne později bude mít po delší době hraní navrch nejen základy statů ale i rozdílem v LVL a tím pádem opět lepší itemy a drahokamy.
S levelem 552 jsem dostal legendární item co přidává 972 na tři staty, level cca 595 dostal legendární item co přidává 1010 na tři staty. Těch pár desítek statů navíc z výbavy a drahokamů ti při statisícových základech opravdu udělá díru do světa.

původně 550 -> pak 520 -> teď 510...časem se možná na reálnější hodnotu dostaneš
Odpovědět s citací
Staré 15-01-2021, 19:16
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Prosím, přečti si celé vlákno ještě jednou ;-)
Okolo 510 neznamená 510 ale klidně i 520 ;-)
Psal jsem přepínat na Goldy od 500 do 550. Od 550 jet především Goldy.
Přepnutí na Goldy na úrovni 420 vychází nejlépe, pokud do simulace zapojíme jen ideální questy na 2,5 min a vždy maximální Goldy / expy (alespoň podle Mar21)
Pokud bereme čistě úkoly, tak ano 420 se jeví jako dobrá volba.
Hádat se s Vámi nebudu. Každý si hrajte podle své strategie.
Ještě jednou dodám... Napoli, tabulka kterou jsi přiložil, byla za půl roku? Proč tedy po dalších dvou letech jsem předběhl Acclamatora ve statech když já jel XP a on Goldy? Zároveň jsem měl vyšší LVL.
Teď jsem si všiml, že ta tabulka je ovlivněna Acclamatorovým houbařením. V únoru ztrácel 4 LVL ale v dubnu už jen jeden LVL. Proto ten rozdíl v úrovních je větší, akorát během této doby očividně udělal několik pozemek ;-)
LJ21, na úrovni 554 jsem dostal legendu 978, takže rozdíl pouze 2 úrovně a 6 statů na hlavní staty, u drahokamů to je 8 statů, itemů je 10 + 1 vylepšením za krystaly, mazlíčci, elixír. Počkej.
Za itemy 6+přibližně1 za krystaly =7*10itemu=70*mazlíčci X1,5 =105+elixír 0,5 x 70= 140 k hlavním státům za itemy
Za drahokamy 10 drahokamů X 8statu = 80*mazlíčci 1,5 =120 +elixír X 0,5 = 160 ke všem státům
Takže rozdíl pouze 2 úrovni mezi 552 a 554 dělá 300 k hlavním a 160 redukčním státům?!
Samozřejmě o 2 úrovně je větší poškození i počet životů.
Ještě jednou to zopakují... Rozdíl pouze dvou úrovní

Naposledy upraveno lajcik; 15-01-2021 v 19:59.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání