Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy

Návrhy Vaše návrhy jsou pro nás velice důležité. Můžete se podílet na vývoji hry a právě váš návrh může být ten, který bude zrealizován. Nikdy nevíte.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 19-11-2020, 23:37
Kim2 Kim2 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Nov 2020
Thumbs up Nová classa

Tak mě napadlo, že hra shakes by mohla mít novou classu classy ve hře jsou opravdu husté a originální, že člověk ani neví, kterou si vybrat :D také se mi na nich líbí jejich vyváženost žádná není jednoznačně nejlepší.

Dostal jsem ale nápad na classu, která by mohla být originální, hrát za ni by bylo velmi riskantní, ale zároveň velmi vzrušující :D (asi jako za demon huntera)

Její název by mohl být "pavoučí muž" nebo "pavoukovec" Výhoda této classy by byla, že během boje má 25% šanci, že použije svoji pavučinu a poškození, které jí nepřítel uštědřil vstřebá, a vyléčí se s ním. ideální zbraŇ by pro ni byla válečníkova (slabší poškození), zbroj by mohl mít průzkumníka (střední zbroj) a životů by mohl mít taktéž středně (jako průzkumník). Jako hlavní atribut bych mu dal sílu...

Co myslíte?
Odpovědět s citací
Staré 20-11-2020, 18:20
xXTerezXx xXTerezXx je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

No, nejlepší by bylo nechat tak, jak to je... :D
Už je jich až moc... :D
Pamatuji, jak byly jenom tři a i v té době se špatně vybíralo, jelikož jsem nevěděl, kdo chci být...

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání