Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 02-11-2020, 12:09
Dark Moor Dark Moor je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Mar 2019
Standardní Plné album legendárek

Kompletní album. Viděl jsem na internetu, že nějaký youtuber už má komplet album. Stálo ho to 8500 hub. Jenže je war. Zbraně si asi pro lukaře a mága udělal skrz záchod že ? Jak ale newar může získat štít do alba ? To nemá nikdy tu možnost? Určitě nechci protáčet tisíce hub, věřím, že toto podzemko zase jednou bude a album se doplní. Spíš, co s tím štítem ?
Odpovědět s citací
Staré 02-11-2020, 12:09
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Smrtka

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno Kubin8 Zobrazit příspěvky
Asi klady:

Zápory:

Overall: Těší mě, že si hledají nové způsoby, které jsou pro ně výdělečné a zajímavé pro nás hráče. Tento směr vývoje asi dobrý způsob. Ozvláštnit ty hlavní eventy. Dokonce bych si dokázal představit speciální úkoly v hospodě, které by po jejich dokončení měli na konci takový 3 patrový dungeon po vzoru tohoto. Strašně rád prozkoumávám svět Shakese and Fidgeta a tohle mě posunulo do 1st person perspektivy. Takže díky za to. Chci víc! :D
Jak by bylo úžasné se takhle procházet po těch oblastech v úkolech a nebo po městě!!
Ono by stačilo ty epiky zvýjimečnit, vylepšit, a událost omezit počtem průchodů (např: max 3 za event). Pak by to ten balanc nerozházelo a bylo by to férové i vůči nehoubařům.
A další nevýhodou je, že pokud tahle událost bude častěji, tak totálně znehodnotí epický týden na starších serverech.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 02-11-2020, 18:54
mar21 mar21 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Mar 2020
Standardní

Citovat:
Původně založeno Dark Moor Zobrazit příspěvky
Kompletní album. Viděl jsem na internetu, že nějaký youtuber už má komplet album. Stálo ho to 8500 hub. Jenže je war. Zbraně si asi pro lukaře a mága udělal skrz záchod že ? Jak ale newar může získat štít do alba ? To nemá nikdy tu možnost? Určitě nechci protáčet tisíce hub, věřím, že toto podzemko zase jednou bude a album se doplní. Spíš, co s tím štítem ?
Stačí si přečíst návod ...

S&F's Tavern - https://discord.gg/XWfSwe3
Clash of Empires - https://discord.gg/avHFnd5
SFTools - https://sftools.mar21.eu
Odpovědět s citací
Staré 02-11-2020, 19:35
Dark Moor Dark Moor je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Mar 2019
Standardní

dík....nejlepší rada. Kde je to v tom návodu ?
Odpovědět s citací
Staré 02-11-2020, 19:56
mar21 mar21 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Mar 2020
Standardní

Třeba tady?

Citovat:
Legendární předmět přidává 50 many stejně jako epický. Obětování epické zbraně jakékoliv třídy má 33% šanci na změnu ve štít pro válečníka. Obdržení zbraně ze záchodu také odemkne korespondující nálepku.

S&F's Tavern - https://discord.gg/XWfSwe3
Clash of Empires - https://discord.gg/avHFnd5
SFTools - https://sftools.mar21.eu
Odpovědět s citací
Staré 03-11-2020, 13:12
Kubin8 Kubin8 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Ono by stačilo ty epiky zvýjimečnit, vylepšit, a událost omezit počtem průchodů (např: max 3 za event). Pak by to ten balanc nerozházelo a bylo by to férové i vůči nehoubařům.
A další nevýhodou je, že pokud tahle událost bude častěji, tak totálně znehodnotí epický týden na starších serverech.
Mě jako nehoubaře epický víkend nechává klidným a nic pro mě neznamená. Tenhle dung je 100x lepší :D
Co jsem ale pochopil z Let's playe Demonka, tak houbičkaři stejně raději protáčí obchody, protože si mohou více korigovat, co si koupí, takhle prostě dostanou nějaké shity, které jsou dobré jenom na rozebrání.

Takže asi jak pro koho...
Odpovědět s citací
Staré 03-11-2020, 19:41
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

Nejlepší taktika na získání více průchodů, tedy legendárních epiků je nechodit do světelných dveří pokud vás hra nedonutí, tam je vždy past a výjimečně kamení (bezvýznamné). Dále v prvních patrech nechodit do dveří, padají stejně slabé epiky a lepší epiky padají v posledních 50 patrech. Navíc v posledních 100 patrech monstra ubírají 10-15% hp, tedy lepší je sbírat klíče z monster na začátku a zbytek pokud možno jet pouze přes dveře, neotevírat moc sudy ani bedny (ubírají 5-10% hp) a otevírat jen truhly. Monstra skipovat v posledních 50, sice ubirají 12,5-17,5%, ale je šance na útěk bez zásahu a další klíče již netřeba. Klíče se resetují po dokončení, ale na co nejvíce průchodů to ani tolik nevadí. A pokud vás zabije poslední boss nevyplatí se pokračovat za houby, jelikož dalším průchodem se životy obnovují, lepší je počkat až 24h.

Pokud nebudete mít smůlu jako já, tak nedostanete 14x epik co už máte z 20 průchodů.

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)

Naposledy upraveno Spidder; 03-11-2020 v 20:06.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Spidder za tento užitečný příspěvek:
Staré 06-11-2020, 12:32
bohdec bohdec je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2012
Odeslat zprávu přes Skype™ bohdec
Standardní

Tak nevím, jestli mám jen smůlu, nebo jsou čísla špatně... včera a dnes jsem se dostával ze zhruba 150 podlaží na 183 a každé NPC, kterému jsem se snažil "utéct" mi dalo hit...

Zklamání je slabé slovo... jak již někdo zmiňoval... nic víc než časově omezená klikačka, na kterou nemá předchozí postup žádný vliv... Škoda, hype kolem toho byl solidní a vzešla z toho taková kravinka..
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to bohdec For This Useful Post:
Staré 06-11-2020, 14:43
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Smrtka

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno Kubin8 Zobrazit příspěvky
Mě jako nehoubaře epický víkend nechává klidným a nic pro mě neznamená. Tenhle dung je 100x lepší :D
Co jsem ale pochopil z Let's playe Demonka, tak houbičkaři stejně raději protáčí obchody, protože si mohou více korigovat, co si koupí, takhle prostě dostanou nějaké shity, které jsou dobré jenom na rozebrání.

Takže asi jak pro koho...
Normální houbičkář radši investuje do tohohle, kde má za 48 houbiček daleko větší šanci, že mu padne několik epiků. Při protáčení v obchodě najdeš za 48 hub v průměru tak jeden až dva. Koriguješ maximálně to, jestli to budou opasky/prsteny atd, nebo brnění/zbraně atd
A brát v tomhle vážně někoho, kdo houbičky dostává po tisících zdarma od Playi a absolutně s nima nemusí šetřit, je trošku mimo.
Odpovědět s citací
Staré 07-11-2020, 16:35
Xnon Xnon je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Dnes jsem to podzemí dokončil a získal pandořinu skřínku díky tomu jsem nahradil už zastaralí epik co jsem měl. Každý hráč to zvládne projít když je aktivní

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání