Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 27-10-2019, 17:29
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Právě, že splacené nic není. Během vylepšování od 15 do 25 úrovně doly netěží, takže během jejich vylepšování přicházíš o 150 dní potenciální produkce (tedy jsi brutálně v mínusu) a zároveň dalších 150M goldů utratíš za samotná vylepšení.

Edit.: Takhle, přiznávám, to tvrzení zezačátku o několika letech je dost přepálené, trochu jsem to zjednodušil, ale celou dobu jsem narážel hlavně na to období 15-25. Ten kdo by důl přestal vylepšovat na lvlu 15 by pak velese těžil, zatímco ten kdo by ho vylepšoval dále by těch 150 dní netěžil nic a než by mu pozdější zvýšená produkce tohle období vynahradila, trvalo by to velmi dlouho. Ale ano, někdy v průběhu pozdějšího vylepšování (netroufám si říct kdy) by těch 150 suchých dní splatil a pak už by šel do plusu. Takže za tu mystifikaci na začátku se omlouvám.

Naposledy upraveno Bortas; 27-10-2019 v 17:45.
Odpovědět s citací
Staré 27-10-2019, 18:54
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Bortas Zobrazit příspěvky
Právě, že splacené nic není. Během vylepšování od 15 do 25 úrovně doly netěží, takže během jejich vylepšování přicházíš o 150 dní potenciální produkce (tedy jsi brutálně v mínusu) a zároveň dalších 150M goldů utratíš za samotná vylepšení.

Edit.: Takhle, přiznávám, to tvrzení zezačátku o několika letech je dost přepálené, trochu jsem to zjednodušil, ale celou dobu jsem narážel hlavně na to období 15-25. Ten kdo by důl přestal vylepšovat na lvlu 15 by pak velese těžil, zatímco ten kdo by ho vylepšoval dále by těch 150 dní netěžil nic a než by mu pozdější zvýšená produkce tohle období vynahradila, trvalo by to velmi dlouho. Ale ano, někdy v průběhu pozdějšího vylepšování (netroufám si říct kdy) by těch 150 suchých dní splatil a pak už by šel do plusu. Takže za tu mystifikaci na začátku se omlouvám.
tak nejak nevim, jestli jde vylepsovat dul bez toho, aniz bys vylepsoval cokoliv jineho. Mam takovy dojem, ze pokud bys prestal vylepsovat extraktor, tak lvl 15 extraktor ti asi tezko "utahne" suroviny na dul lvl 25+, nehlede na to, ze na to nebudes mit ani misto.

Takze kecat neco o tom, ze "dul nebude nikdy pracovat" je naprosta blbost.
Staré 27-10-2019, 19:30
paranps2 paranps2 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Aug 2011
Standardní

Důl na 36 lvl mi vydělá 1,1M za hodinu x tech 14 dnu vystavba vydělám přes 330M nevidím nikde problém
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to paranps2 For This Useful Post:
Staré 28-10-2019, 12:48
Saary Saary je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: May 2017
Standardní

Všem děkuji za informace, každopádně z dolu během vylepšování jde sbírat jen pakatel a kdo by na to ustavičně klikal, že. Jinak to v klasik a retro verzi ani nejde. Pouze v remastered.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání