Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Průzkumy

Průzkumy Zde můžete přidávat různá hlasování a průzkumy. Je to užitečné k tomu, abyste zjistili, co si o daném tématu myslí komunita.

Zobrazit výsledek ankety: Líbí se Vám update, který přidal do hry "Správce arény"?
Ano, vypadá to velice zajímavě. 15 51.72%
Ano, ale radši bych vložil práci do něčeho jiného. 5 17.24%
Mám k nové funkci ve hře neutrální postoj. 2 6.90%
Ne, tento update mě vůbec nezaujal. 7 24.14%
Hlasující: 29. V této anketě nemůžeš hlasovat

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 30-09-2019, 01:25
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno Swartood Zobrazit příspěvky
Ještě včera jsem si říkal že Němci šli do sebe a konečně něco nebude P2W novinka a obchodníka si budou moci časem dopřát na max i nehoubaři protože 20*25 hub (kdyby to pořád stálo 25hub) by časem našetřili. Bohužel se to zdražuje a tak max vylepšení bude v hodnotě x tisíc hub.
Už jsem na to taky přišel. Navíc druhý den to stálo dvojnásobek. Uvidíme, jak to bude zítra.

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Přechod na remaster je nutný, protože flash player jako takový bude příští rok kompletně končit, za to Playa fakt nemůže.
Dobře, nutnému přechodu rozumím. To ale neznamená že ta jejich slavná "remaster" verze musí bejt ošklivá jak noc a nepřehledná jako Najdi Waldu. Za ty prachy, co z toho rejžují, bych čekal, že si aspoň zaplatí nějakého grafika, který se postará o to, že ten design je na první pohled přehledný a hra je tím hratelnější a přiláká více hráčů.
I při vypnutý HD grafice se hra načítá extrémně dlouho. Flash s tímhle problémy neměl.

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Hlavně nedávejte ty peníze do kola proboha, už takhle mě může neskutečně vytočit, když si místo stavebního materiálu/duší/peněz/hub vytočím ovoce nebo trapné expy.
Mě už štve i to dřevo, šutry i duše, když máš pevnost maximálně vylepšenou. A zlata za pár dní našetřím až do limitu. Je to téměř zbytečné. XP je jediná věc, která mě na 400+ lvl žene dopředu. Ovoce se bude hodit, až zase zvednou mazlíčky na lvl 300. -_-

Naposledy upraveno Kubin8; 30-09-2019 v 01:38.
Odpovědět s citací
Staré 30-09-2019, 07:03
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Kubin8 Zobrazit příspěvky
Dobře, nutnému přechodu rozumím. To ale neznamená že ta jejich slavná "remaster" verze musí bejt ošklivá jak noc a nepřehledná jako Najdi Waldu. Za ty prachy, co z toho rejžují, bych čekal, že si aspoň zaplatí nějakého grafika, který se postará o to, že ten design je na první pohled přehledný a hra je tím hratelnější a přiláká více hráčů.
I při vypnutý HD grafice se hra načítá extrémně dlouho. Flash s tímhle problémy neměl.
Tohle mě pořád udivuje. Nová verze je hezčí (ale tohle je samozřejmě subjektivní), a za mě je mnohem přehlednější než flash verze, kde tlačítka již byly rozmístěný naprosto v nesmyslným pořadí. Flash mi navíc funguje několikrát pomaleji než remastered na jakémkoliv PC, ke kterému mám přístup. Stejně tak android aplikace remasteru běží naprosto v pořádku.

Ke vzhledu bych snad jen řekl, že verze jsou si přeci jen dost podobné, tak nevím, jak se někomu může tolik nelíbit oproti starší. Nová má pouze výraznější barvy a trochu jiný design menu, který je jednodušší.

Co se týče run, také bych řekl, že neutnou celý smysl tím, že nasbíráme 1000 run a konec. Pravděpodobně čím více run, tím silnější objevující se enchanty budou.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 08-10-2019, 09:23
Armenthor Armenthor je offline
Strašidlo

Datum registrace: Feb 2013
Standardní nadšení i rozčarování

Přidat nový prvek do hry byl dobrý nápad.
Vypadá to hezky, ze začátku pomalejší rozjezd, ale když obětujete a získáte pár run, začne vám to ubíhat rychleji.
Obchodník má význam jen pro houbaře a i tak utrácet desítky hub za něco, čeho se dočkáte, nemá moc smysl. Jediné, co trochu nese a vyplatí se je trvalý bonus na dražší sedačky (jedou celkem rychle i bez zrychlení, takže např. přes noc se dá nasbírat slušný základ na vylepšení dalších věcí).
Když se dohrabete na 1000 run, přijde první zklamání.
Očarované předměty se objevují náhodně v obchodě a nepřidávají velká procenta(ta si až budete mít u sebe run víc).
Nevýhodu vidím, že některé předměty runy mají, jiné ne. Uvidíme, až se objeví něco epického, většina hráčů už má určitou výbavu a určitě to nebude měnit za něco podřadného jen kvůli + pár procentům např. k životu nebo zatím nic neříkající ochraně třeba před bleskem.
Nový update se tedy brzo ohraje.
Nového nic nenabízí - runy v obchodě již máte, rychle si vystavíte pár věcí v aréně, vygeneruje vám to zase nějaký počet run, zresetujete a zas dokola.
Čas strávený u arény nenabízí adekvátní odměnu - jestli se objeví nějaký epik, který bych využil a zda u sebe bude mít runu.
Kdyby runy nabízely ještě nějaký efekt či bonus, asi by mělo smysl je hromadit ve velkém, takto dobrý nápad, ale za pár týdnů pro většinu hráčů splněný.
Staré 08-10-2019, 10:11
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Armenthor Zobrazit příspěvky
Přidat nový prvek do hry byl dobrý nápad.
Vypadá to hezky, ze začátku pomalejší rozjezd, ale když obětujete a získáte pár run, začne vám to ubíhat rychleji.
Obchodník má význam jen pro houbaře a i tak utrácet desítky hub za něco, čeho se dočkáte, nemá moc smysl. Jediné, co trochu nese a vyplatí se je trvalý bonus na dražší sedačky (jedou celkem rychle i bez zrychlení, takže např. přes noc se dá nasbírat slušný základ na vylepšení dalších věcí).
Když se dohrabete na 1000 run, přijde první zklamání.
Očarované předměty se objevují náhodně v obchodě a nepřidávají velká procenta(ta si až budete mít u sebe run víc).
Nevýhodu vidím, že některé předměty runy mají, jiné ne. Uvidíme, až se objeví něco epického, většina hráčů už má určitou výbavu a určitě to nebude měnit za něco podřadného jen kvůli + pár procentům např. k životu nebo zatím nic neříkající ochraně třeba před bleskem.
Nový update se tedy brzo ohraje.
Nového nic nenabízí - runy v obchodě již máte, rychle si vystavíte pár věcí v aréně, vygeneruje vám to zase nějaký počet run, zresetujete a zas dokola.
Čas strávený u arény nenabízí adekvátní odměnu - jestli se objeví nějaký epik, který bych využil a zda u sebe bude mít runu.
Kdyby runy nabízely ještě nějaký efekt či bonus, asi by mělo smysl je hromadit ve velkém, takto dobrý nápad, ale za pár týdnů pro většinu hráčů splněný.
Tak v současnosti je sice možná splněno, protože to moc velký význam nemá. Až ovšem budou bonusy na maximu - což bylo úmyslně nastaveno na dlouhodobější úkol, jistě budou itemy tvořit rozdíly.
Např. +50% poškození nebo +15% HP jistě poznat bude. Stejně tak +50% zlaťáků je slušný bonus.

Souhlasím však, že starat se o správce arény je velmi repetitivní a nezábavný úkol, a snad bych radši ocenil nějakou původnější variantu cookie clickeru bez resetování, pouze postupného a pozvolného růstu, který by si tak nějak fungoval sám, jen bych tam občas něco kliknul (podobně jako v pevnosti).

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 10-10-2019, 20:04
unholy unholy je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Hi Arm ,
řekl jsi to moc pěkně . Za mě by ty runy mohly padat samostatně a tak jako drahokamy by mohly jít u ,,předmětů,, měnit za lepší , tim by se vše vyřešilo .
Odpovědět s citací
Staré 11-10-2019, 13:15
Swartood Swartood je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Apr 2018
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Tak v současnosti je sice možná splněno, protože to moc velký význam nemá. Až ovšem budou bonusy na maximu - což bylo úmyslně nastaveno na dlouhodobější úkol, jistě budou itemy tvořit rozdíly.
Např. +50% poškození nebo +15% HP jistě poznat bude. Stejně tak +50% zlaťáků je slušný bonus.

Souhlasím však, že starat se o správce arény je velmi repetitivní a nezábavný úkol, a snad bych radši ocenil nějakou původnější variantu cookie clickeru bez resetování, pouze postupného a pozvolného růstu, který by si tak nějak fungoval sám, jen bych tam občas něco kliknul (podobně jako v pevnosti).
No ja jsem za to rád je to nějaký nový prvek a kdyby to bylo n stejném principu jako pevnost tak by si zde většina komunity stěžovala že to že Němci nepřišli s ničím novým. Nehledě na to že je to uděláno tak aby s tim měli problémy i autoclicker programy a pozná se tu teď kdo na tu hru má a nemá čas.
Odpovědět s citací
Staré 11-10-2019, 16:32
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Tohle mě pořád udivuje. Nová verze je hezčí (ale tohle je samozřejmě subjektivní), a za mě je mnohem přehlednější než flash verze, kde tlačítka již byly rozmístěný naprosto v nesmyslným pořadí. Flash mi navíc funguje několikrát pomaleji než remastered na jakémkoliv PC, ke kterému mám přístup. Stejně tak android aplikace remasteru běží naprosto v pořádku.

Ke vzhledu bych snad jen řekl, že verze jsou si přeci jen dost podobné, tak nevím, jak se někomu může tolik nelíbit oproti starší. Nová má pouze výraznější barvy a trochu jiný design menu, který je jednodušší.

Co se týče run, také bych řekl, že neutnou celý smysl tím, že nasbíráme 1000 run a konec. Pravděpodobně čím více run, tím silnější objevující se enchanty budou.
Co lidem nejvíc vadí na remastered verzi je hlavně to, že to po tolika letech kompletně změnilo rozložení některých věcí. SF je hra, kde spoustu věcí děláš repetitivně, naprosto bez přemýšlení, proto tě vážně vyvede z míry, když po x letech člověk není schopný najít mazlíčky, protože je nějaký d3bil schoval pod stáj...
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 05-12-2019, 13:09
Xnon Xnon je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Mohl by se přidat násobič který spočítá kolik je toho potřeba na následující mezník. Například když vám chybí 32 nebo 77 na další mezník. Když koupím 1 runu tak dopočíta ten zbývající počet na mezník. Dosahování mezníku je důležité, jelikož se zisky zvojnásobí a zkrátí se čas.

Naposledy upraveno Xnon; 05-12-2019 v 13:22.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání