Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Ocenění & Kritiky

Ocenění & Kritiky Chcete hru nějak pochválit nebo zkritizovat, co se vám na ní nelíbí? Je to velice důležité, abychom mohli hru dále vylepšovat, proto neváhejte a sdílejte váš názor.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 02-02-2020, 17:11
Glawer Glawer je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jun 2019
Standardní Epický víkend

Jeden velký pr***r, aneb nejzpackanější event v S&F

Asi nejsem sám, kdo považuje Epický víkend za nejhorší akci v dějinách hry.
Epické předměty v obchodech jsou stejnou vzácností jako okřídlený elixír za zlaťáky.
Nákup v 99% za 15 houbiček.
V 90% bez zásuvky na drahokam.
V 90% horší staty než mám na postavě a společnících.
V úkolech z hospody se objevují stejně často jako ve všední dny a samozřejmě většinou taky bez zásuvky.
Takže se ptám, k čemu nám je vlastně Epický víkend, když i s 22% šancí najít epický předmět z run jsem z 600 touhy a nejkratšími úkoly nespatřil za celý víkend ani jeden epik??? Točit obchody za houby opravdu nehodlám z výše uvedených důvodů :D

Asi by to chtělo více stížností k rukám autorů, ale podle mě komunita tento event prostě ignoruje a dávno se smířila s tím, že z toho prostě nic nekápne a se stížnostmi se nikdo nezatěžuje...

Takže všem šťastlivcům, kteří nějaký pěkný epik z eventu získali gratuluji a ostatním přeju hodně štěstí v některém z dalších bezvýznamných epických víkendů :D

Glawer
Odpovědět s citací
Staré 02-02-2020, 18:31
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Tvá frustrace očividně vychází z toho, že nevíš, jak epický víkend funguje. Šance, že najdeš epic v hospodě nebo obchodu je 0,1% (neoficiální info). Během epického víkendu je ta šance dvojnásobná, tedy 0,2%. Když k tomu přidáš tvůj bonus z run, jsi na 0,244%, což se ale vztahuje pouze na obchody. Z toho vyplývá jediné věc, pokud neprotáčíš obchody za houby, epic víkend je pro tebe opravdu k ničemu. Tak to ale vždycky bylo a nejspíš i bude, holt epicy jsou nadstandard a z protáčení obchodů ma PG nejvyšší příjmy. Stěžovat si můžeš jak chceš, ale pokud myslíš, že je zajímá, že nějaká držgrešle z česka chce mít stejný přístup k obsahu jako platící hráč, šeredně se pleteš.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Bortas za tento užitečný příspěvek:
Staré 03-02-2020, 08:46
Glawer Glawer je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

No já si nestěžuju, mě tenhle event nic neříká a většinou ho odehraju bez povšimnutí, tentokrát jsem ale zkusil nejkratší časy úkolů a vybrat maximum touhy, abych zjistil, jestli bonus na runách dokáže nějak ovlivnit šanci na epik - nedokáže :D

Tohle je kritika něčeho, co do hry narozdíl od ostatních víkendových akcí nic nepřináší.

Nevím jak moc jsi právě ty platící hráč, ale upřímně (pokud nejsi dotovaný streamer), kolik houbiček by jsi byl schopný nakoupit a investovat do protáčení obchodů, než bys našel epik, který je lepší než to co už máš na postavě, aby jsi ho koupil za dalších 15 houbiček a přidal zásuvku za dalších 25, aby ti v zápětí padl z podzemka stejně dobrý nebo i lepší epik?

Tuto akci využije snad jen zlomek houbičkářů, takže nějaký finanční přínos do bezedných kapes je dle mého názoru velmi zanedbatelný... ikdyž co já vím, třeba tuhle hru hraje dost zavodářů, kteří nepřemýšlí o hodnotě houbiček a jestli protočí 1, 10 nebo 100 euro je jim jedno a zisky jsou obrovské :D
Odpovědět s citací
Staré 03-02-2020, 11:03
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Ano, tento event je víceméně čistě pro houbičkáře. Pokud do refreshe obchodů houbičky dávat nechcete, pravděpodobně stejně žádný nezískáte, to je pravda. Pořád mi ale přijde, že stěžovat si na extra výhody zdarma, byť jsou malé, je poněkud zcestné.

Šance na epic v shopu je sice rozhodně vyšší než 0,1%, reálné číslo je však neznámé. I kdyby to bylo však 1% celé, tak je to stále šance velmi mizivá. A jak zde již bylo uvedeno, ani dvojnásobek z eventu na 2% tomu moc nepomůže. Bonus na epic při max hodnotě (50%) to poté dostane na 3%.

S takovou by to znamenalo, že dostanete přibližně 3 epicy za 100 protočení obchodu - to bych viděl i přibližně jako reálné. Samozřejmě to může být více, ale může to být i méně. Záleží na náhodě.

Kdysi jsem navrhoval, aby součástí některého eventu, např. právě epického, byl drop Lucky coins do kola štěstí, aby byl event obecně atraktivnější pro všechny.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 03-02-2020, 11:27
josifek josifek je práve online
Moderátor chatu

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Já například nemám žádný předmět na vyšší šanci epiků a během víkendu jsem našel bez protáčení obchodů 4 epiky.
Staré 03-02-2020, 18:35
Glawer Glawer je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Mám tady z toho trochu guláš a mám pocit, že ne všechno bylo pochopeno tak jak bylo myšleno :)

Takže ještě jednou.

Píšu do rubriky OCENĚNÍ & KRITIKY která je o tom, cituji: "Chcete hru nějak pochválit nebo zkritizovat, co se vám na ní nelíbí?"

A nelíbí se mi na hře EPIC EVENT a to z důvodů, které jsem již zmínil. Můj názor, každý z vás na tenhle prvek hry může mít názor odlišný.

Opravdu si na nic nestěžuji. Kdyby ano, psal bych do rubriky CHYBY & STÍŽNOSTI.

Sdílím zde jen svůj názor a to proto, opět cituji, že: "Je to velice důležité, abychom mohli hru dále vylepšovat, proto neváhejte a sdílejte váš názor."

Abych podpořil svůj názor nějakými fakty, měl jsem tu čest shlédnout pár epických vidí od dotovaných streamerů s epickými názvy jako například 2000 houbiček za Epik event a podobně... Celá show s protáčením obchodů měla jedinný důvod, výměna celé výbavy za TOP výbavu, zdolání asi 20 podlaží v podzemí, znatelné navýšení levelu postavy, což má paradoxně jen jeden výsledek, epiky zakoupené v obchodech se s rapidním navýšením levelu stávají téměř bezcenné, když točíte na levelu 140 a po zdolání podzemek jste na levelu 180, jsou staty na koupených epických předmětech úplně jinde, než ty, které vám padnou v dalším pozdemí na levelu 180... Navíc, někde tady na foru jsem četl, že je zbytečné zdolávat mnohem silnější Bossy v podzemí, když staty na předměty se počítají podle nižšího levelu, což znamená, že když v levelu 180 zdolám Bosse s levelem 300, tak dostanu staty na level 180, nikoliv na level 300.

Tolik o užitečnosti celého skvělého epic eventu :)

A opakuji, tohle je můj názor který tu sdílím, tohle není stížnost.

Kdokoliv z vás chce utrácet peníze za protáčení obchodů, je to jen vaše věc a poud se vám tenhle styl hry líbí, tak jen do toho, každej jak chce :)

PS1:
Abych taky něco pochválil, tak velice chválím zrušení epických předmětů pouze na status "štěstí", protože všichni víme, jak moc jsme byli štěstím bez sebe, když nám po velkém úsilí v podzemí padl právě takový epik :D

PS2:
Zatímco za celý víkend jsem epický předmět nezahlédl ani z podzemí, tak dnes, i když už jsem sundal bonusy před půlnocí, na mě čeká v obchdě epický prsten se slušnými 3 staty, sice bez zásuvky a za houbičky, ale je tam i bez protáčení

Naposledy upraveno Glawer; 03-02-2020 v 19:15.
Odpovědět s citací
Staré 03-02-2020, 19:25
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Ono je to také opět problém toho, v jaké fázi hry hráči jsou. Epic event se opakuje jednou za měsíc, ale jednou za měsíc se hráči na vysokých levelech posunou třeba pouze o jednu úroveň - čili logicky opravdu nemusí hledat další epické itemy.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 03-02-2020, 20:37
Glawer Glawer je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

...přesně jak píšeš, což posunuje užitečnost eventu až pro hráče ve vysokých levelech, kteří už jen těžko můžou dostat epik z podsvětí a ruku na srdce, kolik hráčů vydrží hrát s&f na jedné postavě tak dlouho, aby ocenili možnost získat epik jinak než v boji?

Takže podle mě by bylo pro hru mnohem lepší nějaký event zrušit úplně a bonus na epiky zavést do hry permanentně ve fázi, kdy pomalu dochází podzemka a další jsou obtížná na zdolání, například od levelu 300 (trochu motivace, proč zůstat ve hře) a navyšovat o nějaké to procento třeba při dosažení každého milníku (400,500,600), ale to je opět věc názoru :)
Odpovědět s citací
Staré 03-02-2020, 21:33
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Glawer Zobrazit příspěvky
...přesně jak píšeš, což posunuje užitečnost eventu až pro hráče ve vysokých levelech, kteří už jen těžko můžou dostat epik z podsvětí a ruku na srdce, kolik hráčů vydrží hrát s&f na jedné postavě tak dlouho, aby ocenili možnost získat epik jinak než v boji?

Takže podle mě by bylo pro hru mnohem lepší nějaký event zrušit úplně a bonus na epiky zavést do hry permanentně ve fázi, kdy pomalu dochází podzemka a další jsou obtížná na zdolání, například od levelu 300 (trochu motivace, proč zůstat ve hře) a navyšovat o nějaké to procento třeba při dosažení každého milníku (400,500,600), ale to je opět věc názoru :)
vsak nikdo te nenuti zacinat kazdy tyden na zrovna otevrenem serveru, to jenom Playa nuti prave ty streamery, kterym dava "zadarmo" stovky houbicek. To je ale vykoupeno tim, ze oni musi delat to, co Playa rekne, coz znamena v podstate kazdy tyden zacinat hru odznova, jinak nedostanou ani jednu houbicku.

Ja treba uz celych 10 let hraju na jedinem serveru za jedinou postavu a to, ze youtuberi a influenceri dostavaji "miliony" houbicek denne je mi uplne jedno
Staré 04-02-2020, 01:21
Glawer Glawer je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Hraju asi rok a půl na jednom serveru a každý nově otevřený mě nechává naprosto chladným.

Proč mám ale pocit, že jsem kritizován za kritiku něčeho, co se mi nelíbí, když se mi to prostě nelíbí?

Sdílím svůj názor ve vláknu, které je k tomuto účelu určené, nikomu svůj názor nevnucuju, nikoho nepřesvědčuju, že je správný, nikomu nezávidím ani houbičky zdarma, ani to, že si někdo nákup může dovolit.

Mě se prostě Epic event nelíbí a nikdy nelíbil a finito

Nemusíte mi zde vysvětlovat proč a jak epic event funguje, nebo nefunguje, to můj názor na věc nijak neovlivní, spíš napiště svůj vlastní názor na tenhle skvost, co se na něm líbí, nebo nelíbí právě vám a bude to myslím přesně to, o co mě i v tomhle vláknu jde :)

Naposledy upraveno Glawer; 04-02-2020 v 10:14.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání