Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Strategie & Taktiky

Strategie & Taktiky Zde se můžete ptát na to, jak vylepšovat vaší postavu, jak hrát jakou třídu, jaké předměty zvolit a obecně na otázky, jak hru hrát co nejlépe.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 30-11-2019, 10:03
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní Věci s runami a sety gearů

Zdarec. S novým updatem už bude konečně snad dostatek místa v invetáři, a jelikož jsem sledoval diskuze u Němců na fóru, tak bych Vám tu chtěl jenom sepsat takové menší shrnutí (protože jsem to u nás nikde ještě nenašel) ohledně používání bonusů z run.

Ideální sestava gearů, ktera se posléze bude točit:
1) Vybavení na hospodu. To zahrnuje určitě 50% bonus na goldy dohromady ve věcech. Případně se k tomu dá při vyšších hodnotách bonusů přidat zkušenosti za úkol (max 10%), případně dále vhodně kombinovat. Bonus goldů se počítá POUZE NA HOSPODU, na noc na hlídku si tudíž nandavejte výbavu na boj (ať už kvůli cechovním válkám nebo kvůli pozici v žebříčku). Bonus z run ignoruje maximální počet goldů za úkol - nově za quest, za který dříve bylo 10 mil. goldů, získáte s 50% bonusem na goldy a očarováním 16,5 mil. goldů. A to už rozdíl udělá pořádný.
2) Vybavení do arény/cechovních válek/podzemka. Veškeré bonusy proti ohni apod. a samozřejmě poškození se hodí (poškození max 60% a odolnost max 75%). Dále ještě bonus na celkový počet životů. Ideální kombinace bude na každém serveru jiná, bude záležet na tom, kdo co na sobě bude mít za odolnosti.
3) Vybavení pro zisk lepšího vybavení. Zní to divně, vím, ale pokud budete někdy na full auře z WC točit epiky, tak si zajistěte, že na sobě máte při točení věci s vylepšenou kvalitou předmětu (max +5). Funguje to na stejném principu, jako WC aura, tudíž Vám budou padat epiky s lepšími staty, které Vám už poté zůstanou.

Každopádně, počet run v aréně jde až do neskutečných nesmyslů, tudíž za nějaký dlouhý časový úsek bude možné mít 50% bonus na goldy pouze v jedné věci. Pak asi začne pořádná sranda :D.

Snad to někomu pomohlo pochopit smysl a využití těch run. Tohle je takové shrnutí, pokud by někdo chtěl doplnit/opravit něco, co jsem přehlédl/nevěděl, tak budu jenom rád :)
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli JanPapousekGrznar za tento užitečný příspěvek:
Staré 30-11-2019, 10:06
TvojeSmrt TvojeSmrt je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Feb 2013
Odeslat zprávu přes Skype™ TvojeSmrt
Standardní

Za mě jednoznačně nejlepší varianta věcí na goldy, rozhodně nejprospěšnější věc
Odpovědět s citací
Staré 30-11-2019, 10:10
Bezbožný mnich

Standardní

Jojo, on se kvůli tomu rozšiřoval inventář, takže bude na vyšších levelech bez problémů možnost točit víc těch setů vybavení dle potřeby. Dva minimálně, ten třetí bude víceméně na nalezení epiků jednou za uherský rok a čau. Ještě by mě akorát zajímalo, jestli se šance na nalezení epických předmětů vztahuje i na obchody, nebo jenom na úkoly.
Odpovědět s citací
Staré 30-11-2019, 10:22
TvojeSmrt TvojeSmrt je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Feb 2013
Odeslat zprávu přes Skype™ TvojeSmrt
Standardní

Jasný, hlavně na vyšších lvl, kde se to tak často nemění, budeš mít jak říkáš více setu, připravených podle toho, co se zrovna pojede a to je za mě super :)
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to TvojeSmrt For This Useful Post:
Staré 30-11-2019, 13:57
Fanda16 Fanda16 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2018
Talking

Za mě super update
Staré 01-12-2019, 22:24
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Super příspěvek! Díky za něj.
Jinak nápad pro správce fóra: Uvítal bych nějaký přehled run a vysvětlení mechanik (třeba co všechno se započítává). Jakože bonus na zkušenosti a zlato jsou docela self-explaining, ale chybí mi popis třeba takový útok mrazem nebo odolnost proti ohni atp., abych veděl, co se s tím ve hře vůbec vlastně ovlivní
Odpovědět s citací
Staré 02-12-2019, 00:14
Bezbožný mnich

Standardní

Citovat:
Původně založeno Kubin8 Zobrazit příspěvky
Super příspěvek! Díky za něj.
Jinak nápad pro správce fóra: Uvítal bych nějaký přehled run a vysvětlení mechanik (třeba co všechno se započítává). Jakože bonus na zkušenosti a zlato jsou docela self-explaining, ale chybí mi popis třeba takový útok mrazem nebo odolnost proti ohni atp., abych veděl, co se s tím ve hře vůbec vlastně ovlivní
Dává ti to poškození navíc v aréně a podle všeho i v podzemí (třeba to nové podzemí už má v sobě ty elementy zahrnuto).
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 03-12-2019, 09:31
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Dává ti to poškození navíc v aréně a podle všeho i v podzemí (třeba to nové podzemí už má v sobě ty elementy zahrnuto).
Fajn, ale zajímalo by mě, jestli je to jenom na určité typy, např. Vánoční Berla zákeřnosti může mít jenom mrazivé poškození, nebo může mít jakoukoliv runu. Jak poznám, kdy je který útok mrazivý a kdy je ohnivý? Jak mám poznat, jakou odolnost vůči těmto protivníkům použít atp.
Nebo jestli to takhle vůbec nefunguje?
Odpovědět s citací
Staré 03-12-2019, 10:16
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Element poškození je čistě podle runy, je jedno jaký item to je. Prostě je na itemu runa s ohnivým poškozením, tak item dává +x% ohnivého poškození. To se dá redukovat skrze itemy na ohnivou odolnost, nebo celkovou odolnost. To je celé, nic složitějšího v tom není.

Nové podzemí (Nordic gods) by s těmito atributy mělo pracovat také, čili protivníci mají nějaké element poškození - pravděpodobně půjde odhadnout jaké podle toho, proti komu jste. Působí na ně tedy odolnost vůči tomu elementu. Ale kolik% jejich poškození je elementární a zda případně mají i odolnosti, to už nemám tušení.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 05-12-2019, 15:43
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Element poškození je čistě podle runy, je jedno jaký item to je. Prostě je na itemu runa s ohnivým poškozením, tak item dává +x% ohnivého poškození. To se dá redukovat skrze itemy na ohnivou odolnost, nebo celkovou odolnost. To je celé, nic složitějšího v tom není.

Nové podzemí (Nordic gods) by s těmito atributy mělo pracovat také, čili protivníci mají nějaké element poškození - pravděpodobně půjde odhadnout jaké podle toho, proti komu jste. Působí na ně tedy odolnost vůči tomu elementu. Ale kolik% jejich poškození je elementární a zda případně mají i odolnosti, to už nemám tušení.

Oukej, to jsem potřeboval slyšet, díky za to! :)

Možná by se hodilo připsat k příručce, klidně se i zmínit o tom novém podzemí. To je například velice zajímavá informace, o které teď slyším/čtu poprvé. Hehe, takže už teď chápu, že proti Thorovi budu potřebovat odolnost proti blesku :D
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání