Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Průzkumy

Průzkumy Zde můžete přidávat různá hlasování a průzkumy. Je to užitečné k tomu, abyste zjistili, co si o daném tématu myslí komunita.

Zobrazit výsledek ankety: Byli jste spokojeni s dotazníkem?
Ano, byl to skvělý nápad a dobře zpracovaný. 9 81.82%
Ano, byl to skvělý nápad ale provedení bylo zlé. 0 0%
Neutrální 2 18.18%
Ne, byl to nesmysl. 0 0%
Hlasující: 11. V této anketě nemůžeš hlasovat

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 28-03-2019, 12:16
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní Dotazník

Zdravím,
ano, je to dotazník na dotazník, ale i na ten bych rád měl zpětnou odezvu. Dle dotazníku předpokládám, že tam odpovídali většinou uživatelé fora, takže nebude zřejmě problém se k tomu vyjádřit alespoň pomocí hlasu. Jak se vám líbil? Měli jste dostatek možností jak se vyjádřit? Chybělo vám tam něco? Nebo naopak přebývalo? Chtěli byste, abych vytvářel takové dotazníky častěji? Bohužel, zatím není možné zhodnotit, jaký měl přínos, jestli to vůbec někdy bude možné, ale pro nás i playu je tam určitě spousta užitečných informací, které se dají využít na vylepšení hry. Příští dotazník může být tedy ještě lepší na základě vaší zpětné vazby. Je to určitě užitečný nástroj k tomu, abychom mohli zlepšovat naše služby.
Děkuji za názory :)
Odpovědět s citací
Staré 28-03-2019, 13:33
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Standardní

Dotazník špatný nebyl, ale místy byly otázky zmatečné / špatné / nešlo zvolit odpověď či více odpovědí jak jsem potřeboval, případně byl nedostatek prostoru pro vyjádření. Někdy jsem snad také měl přeskočit otázku, ale nešlo to, protože odpověď na ní byla povinná. U něčeho jsem ti to snad i psal přímo v dotazníku.

Jinými slovy, byly tam zkrátka chyby, které se asi daly odstranit tím, že by sis to první vyplnil sám a dal to moderátorům. Ve 3-4 lidech už by se asi většina slabin odhalila a včas opravila.

Zda je to nutné dělat častěji? Myslím, že ne - podle mě je vždycky prostor se vyjádřit na fóru k čemukoliv. Stačí případně založit téma pro nějaký aktuální update. Ale to je samozřejmě z pohledu někoho, kdo je na fóru běžně a vždycky viděl fórum jako hlavní komunikační prostředek pro zpětnou vazbu nebo diskuzi ohledně hry.

Na druhou stranu, pro ty, co se na fóru odmítají zaregistrovat, to asi smysl má. Navíc je dotazník vede a uživatel tak nemusí přemýšlet, k čemu by se vlastně vyjádřit měl.

Můj postoj je tedy spíše neutrální.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 28-03-2019, 13:37
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Standardní

Díky, jo, to si do příště určitě odnesu. Naštěstí se mi to snad podařilo opravit nějak po 10 odpovědích, když jsem si všiml, že si na to lidi stěžujou.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání