Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré Včera, 10:39
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Jenom z levlu 420 na tvůj level 557 při aktuální rychlosti hry a hraní na goldy se to dá zvládnout čistě z hospody (bez započítání složení podzemek) za 3 roky a udělat se dá něco kolem 130k statů za tu dobu dohromady. Když se pojede na expi do levlu 420, tak level 300 se dá zmáknout za měsíc a dá se udělat něco kolem 5k statů. Na level 400 netuším, ale mohlo by to být také celkem rychlé. Takže za 4 roky hraní zmákneš udělat při dnešní rychlost hry tvůj level a o asi 30k více statů, než máš ty na svém levlu... Reálně to bude mnohem rychleji kvůli eventům, podzemím apod... Statů bude relativně ovšem stejně (130k - o 30k více, než ty), protože nezapočítávám staty získané do levlu 420.
Z levlu 420 na level 510 lidé co pojedou na expi to zvládnou jen o trochu dříve, ale budou celkem dost zaostávat ve statech, budou mít méně složených podzemí a celková síla postavy bude nižší. Z levlu 510 na level 557 tento náskok ve statech, co bude mít ten hráč, co jede na goldy nedoženou. A pokud to budou chtít dohánět poté přes získání více goldů na hlídce nebo ze stroje času nebo z dolu na goldy... Tak to bude na hodně dlouho
Tvoje postava je typický příklad toho, jak to vypadá, když jedeš dlouho na expi. Škoda, že jsi nepřepl na goldy mnohem dříve, mohl jsi tu postavu mít silnější teď. Mimochodem, jak daleko jsi v podzemkách ve stínu?
Když sleduji tvůj play, tak to opravdu tryhardíš, protože si asi uvědomuješ své podstatování. Z toho, jak vylepšuješ staty a co pozoruji vidím, že u toho celkem dost sedíš. Nějakou dobu se necháváš farmit bez věcí, abys pak nejspíše útočil v aréně pro goldy. Nedivil bych se, kdyby sis zapínal budíka, aby si v noci vybíral důl na goldy, když ostatní normální lidé se baví nebo spí.

Naposledy upraveno napoli777; Včera v 11:15.
Odpovědět s citací
Staré Dnes, 17:45
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Datum registrace: Sep 2016
Standardní

Ahoj.
Plně s tebou souhlasím. Dnes je hra mnohem jednodušší. Nemusíš moc přemýšlet, aby ses dostal celkem rychle nahoru, akorát k tomu potřebuješ spoustu hub (DemonkoLP a další).
Kdysi, a to si jistě pamatuješ i ty, byl full event pouze 4x za rok. Velikonoce, narozeniny, haloween a Vánoce. Také event trval pouze 2 dny a ne 3. Neexistoval kalendář, který neskutěčně posouvá hru dopředu. Neexistoval zlatý důl, již zmíněný kalendář, mazlíčci, runy, které také šíleně ulehčily hru. Písky času, inventář měl kdysi jen 5 míst, dnes 50 + 10 za druhé já. Spousta podzemí, legendární podzemí, gladiátor, nemusí se vylepšovat pomocníci. Za vylepšení jsem platit 30M za každou úroveň. Bonusy cechu 200% je taky ranec, ale zde si nejsem jistý, kolik byly maximální bonusy, když jsem začal hrát.
Myslím si, že pro dobře hrajícího hráče, který používá houby pouze na touhu a kolotoč a využívá všechny možností naplno, tak LVL500 by neměl trvat déle než 700 dní.
Ale v čem budu oponovat je, že za těch 700 dní nejsi schopný nahrát 130K statů, to opravdu ne. Nemáš ty zlaťáky odkud brát, možná snad trochu za runy, které jsou relativně nové a nebyly ve hře, když já jsem začínal, ale i tak to prostě nejde.

Netryhardím, respektive hraji stále stejně, jen již jedu nyní především goldy. Ale těší mě, že sis všiml, že vyšších LVL ty goldy skáčou doslova samy. Opravdu si budík nedávám, abych vybíral stroj času :D - ale pouvažuji nad tím, děkuji za tip.
Nemyslím si, že jsem přepnul pozdě. Mé výsledky jasně ukazují, že jsem přepnul tak akorát.
Ostatně tebou zde již několikrát prezentována tabulka je toho důkazem, pokud k ní přiložíme i data, které byly po dvou letech následujícího hraní, kdy jsem statově předběhl Acclamatora, ale LVL jsem měl o dost vyšší a každý týden jsem na něj dokázal nahrát okolo 150 statů
Podle čeho soudíš, že má postava je podstatována? Když vezmu čas který hraji, úroveň a staty... najdi mi prosím přiměřenou konkurenci. Rád se porovnám s někým takovým. Pokud najdeš někoho takového, prosím, ať nemá utracených půl miliónu hub. Znám takové hráče :-(
Neboj, ani na úrovni 557 nedosahuji "zlaté čepice". Zatím jen několikrát a to v řádu jednotek. (mimo gold event)

Přepnutí XP-> na úrovni 400 / 420 / 510
https://ctrlv.cz/rp3o
The Following User Says Thank You to lajcik For This Useful Post:
Staré Dnes, 20:10
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Jo je pravda, že ta hra byla mnohem těžší, dneska u toho nemusíš skoro sedět, stačí, když máš houby a máš vše zdarma... Těch 130k statů se dá nahrát (psal jsem na tvůj level 557, ne na 500) a to zase ty si neuvědomuješ, že jsi až relativně pozdě začal využívat bonusy na goldy z run.., proto se dá nahrát tolik (počítal jsem to). Jak jsem to psal do soukromky, na tvém levlu mohu mít celkově 230k statů v základu. Ovšem já si jedu svoje, normální topkař by dneska mohl mít dohromady 130k, pokud by přepl na levlu 420 (počítal jsem to).. Srovnávat postavy nemá cenu, nevím, jak kdo hraje.. já hraju průměrně 1500kč za 2 měsíce, přehnal jsem to jednou a to první legendárko, kde padla mrda hub.., jinak jedu 20x kolo štěstí a 320 touhy, to je vše.. co zbyde padne na epiky v obchodech ke kováři. Těžko srovnávat dále data Acclamatora s tebou, když jsi sám psal, že už dávno nehraje... problém je dneska v tom, že ten levlový rozdíl by nebyl takový, protože jak se dostává level zdarma, tak to by to snížilo, ovšem statový rozdíl by byl podobný, tudíž ty by jsi mu v dnešní době jako hráč na expi po levlu 420 tolik levelem neutíkal... (respektivě utíkal stejně, ale on by byl brzy na stejné úrovni jako ty před nedávnem a využíval by stejné goldové přínosy, ovšem to co nasyslil před tím - staty - by si těžko doháněl) v dnešních podmínkách. Mně to prostě nedá, ale když vidím, že si každý den vydělám přes miliardu, ovšem kdybych jel na expy, tak by to byla polovina, tak si stále budu stát za tímto tvrzením, že od levlu 420 goldy. Momentálně skoro neexpím vůbec, ovšem kdybych využíval level zdarma a další výhody, co zde ta hra skýtá, tak bych letěl nahoru s levelem samozřemě rychleji.. Je těžké soudit postavy no, já pouze koukám na to, jaké ta postava má staty vůči levelu, ovšem to co vidím, tak je, že postavy na starších serverech (třeba s1 německá) mají na levlu jako jsi ty tak cca o 20-30k větší staty, postavy na relativně nových serverech mají staty slabší, jako máš ty, ovšem s runama, co zde teď jsou to udělá, že postavy na nejnovějších serverech, pokud to pojedou chytře, tak na tvém levlu mohou mít zase o 20-30k větší staty no..
Uvidíme, co přinesou další updaty a jak to ovlivní nynější styl hraní. Osobně doufám, že se jednou zruší goldy cap v hospodě :D Sice se v topce nebudu mít šanci udržet, ale to nevadí :D

Naposledy upraveno napoli777; Dnes v 20:11.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání