Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Průzkumy

Průzkumy Zde můžete přidávat různá hlasování a průzkumy. Je to užitečné k tomu, abyste zjistili, co si o daném tématu myslí komunita.

Zobrazit výsledek ankety: Líbí se Vám změny v tomto patchi?
Ano, nově přidané funkce se hodí. 8 66.67%
Neutrální / mohlo to být lepší. 4 33.33%
Ne, tento update moc pozitivního nepřinesl. 0 0%
Hlasující: 12. V této anketě nemůžeš hlasovat

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 24-11-2020, 17:01
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní Black Friday Update - Diskuze

Zítra bude nahrán nový Black Friday update - jaké jsou Vaše názory? Líbí se Vám novinky a změny, které přinese?
Máte k updatu nějaké připomínky či nápady, co by rozhodně nemělo v patchi chybět příště?

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 24-11-2020, 17:19
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Já osobně novou přidanou funkci nejspíše nevyužiji v původně zamýšleném záměru, jelikož mám vlastně na každém epiku maximální bonus a tím mám poskládáno celý set. Ovšem věřím, že hráči, co ještě toto nemají, tak se jim to bude hodit. Já osobně toto využiji jako další úložný prostor pro věci k čarodějnici, jestli to půjde . Hodiny se hodí, zbytek eventu super.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to napoli777 For This Useful Post:
Staré 25-11-2020, 18:57
Xnon Xnon je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Na steamu jsem stahnul zrovna aktualizaci, kde má jako být ten stojan na zbroj ? Tak zatím to ve hře ještě není.

Naposledy upraveno Xnon; 25-11-2020 v 19:07.
Odpovědět s citací
Staré 25-11-2020, 21:35
Community Manager

Standardní

Padá ke koupi ve zbrojírně.

Odpovědět s citací
Staré 26-11-2020, 00:06
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Černý fantom

Datum registrace: Nov 2013
Standardní

To druhe ja je skvela vec jen a jen chvalim, ale neodpustim si k tomu nejakou tu poznaku... :D

1) vubec bych na to druhe ja nenajizdel pres sipky jak se meni ostatni classy a nechal bych to pouze pres tu sipku u avatara

2)s tim souvisi i nasledovne: kdyz kliknu na to prehozeni mezi postavami vlevo nahore, tak aby se zmenil i avatar na me druhe ja

3) nevim jak ta mechanika funguje, ale jak pisi v 1 a 2. Bode, tak tam mate nejakou chybicku....kdyz jsem.klikl na tu sipku vevo hirem a nahazel itemy (nemel jsem capku a boty) tak mi pak boty a capka zmizeli a mohl jsem tu sipkou vlevo orecvakavat jak dlouho jsem jenom chtel....aby se to vratilo, tak jsem musel sipkou dole (volba mezi pomocniky) najet na avatara me druhe ja abych si vratil zoatky capku a boty....snad mi rozumite :D

4) prijde nam, ze se jaksi snizila uroven cechovniho mazla....koukl by na to nekdo? Je to vcelku neprijemnost :D

Naposledy upraveno Bucky Larson; 26-11-2020 v 01:10. Důvod: Dopsani bodu 4
Odpovědět s citací
Staré 26-11-2020, 01:18
Černý fantom

Standardní

Citovat:
Původně založeno napoli777 Zobrazit příspěvky
Já osobně novou přidanou funkci nejspíše nevyužiji v původně zamýšleném záměru, jelikož mám vlastně na každém epiku maximální bonus a tím mám poskládáno celý set. Ovšem věřím, že hráči, co ještě toto nemají, tak se jim to bude hodit. Já osobně toto využiji jako další úložný prostor pro věci k čarodějnici, jestli to půjde . Hodiny se hodí, zbytek eventu super.
Nebyt takovy silenec a maniak aby si mel vse co nejdrive, tak se ti to taky hodi :D
Odpovědět s citací
Staré 26-11-2020, 02:13
Xnon Xnon je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

V mém cechu má mazlík stále stejný level 125, vše je jak má být.

Naposledy upraveno Xnon; 26-11-2020 v 02:15.
Odpovědět s citací
Staré 26-11-2020, 07:59
Community Manager

Standardní

Citovat:
Původně založeno Bucky Larson Zobrazit příspěvky
4) prijde nam, ze se jaksi snizila uroven cechovniho mazla....koukl by na to nekdo? Je to vcelku neprijemnost :D
Z Příručky:
Tip: Pokud je hráč příliš dlouho neaktivní nebo je zablokovaný, jeho úroveň se do maximální úrovně mazlíčka nezapočítává -> pokud máte na prvních 25 pozicích členy, kteří jsou neaktivní nebo zablokovaní, maximální úroveň mazlíčka bude mnohem menší.

Je možné, že jste provedli nějaké změny ve své horní polovině hráčů z cechu, či, jak je uvedeno, je někdo z nich neaktivní či dostal ban.

Odpovědět s citací
Staré 28-11-2020, 23:51
Kubin8 Kubin8 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Za mě docela fajn update, na černé kameny se těším, poslední dobou nějak nepadaly. Zase je to něco, co rozlišuje Black Friday víkend od těch jiných. Přesně to potřebujeme.

Figurína na oblečení je v podstatě dalěích 8 míst v inventáři. Jak jsem zmiňoval, bylo jenom otázkou času, než to okolo střídání setů přidají. Takže za mě naprosto super, funguje skvěle, nemohl jsem se dočkat, až ji ve zbrojírně najdu, hrozně mě to baví. Škoda, že ten princip figuríny funguje jenom na jeden set

Jinak mám dojem, že hra mění svoji podstatu. S tím, jak přidali těch 100 písků v obchodě... Už to není o čekání na úkoly, jako při začátcích hry někdy v roce 2010, ale o tom jich co nejvíce úkolů pomocí písků přeskákat. :D Snad to chápu dobře, jako takovou menší revoluci a moderní směr SF...
Za poslední půlrok mám dojem, že jsem na své postavě neudělal větší progres od doby, co jsem našel první epik... Neberte mě špatně, to je hrozně fajn! :D Konečně mám pocit, že se ve hře (endgamu) něco hýbe a nečekám na úroveň jednou za půl roku.
Mám pocit, že se té hře začali nějak trošku více věnovat, což je rozhodně super!

Naposledy upraveno Kubin8; 28-11-2020 v 23:53.
Odpovědět s citací
Staré 01-12-2020, 00:10
Černý fantom

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Z Příručky:
Tip: Pokud je hráč příliš dlouho neaktivní nebo je zablokovaný, jeho úroveň se do maximální úrovně mazlíčka nezapočítává -> pokud máte na prvních 25 pozicích členy, kteří jsou neaktivní nebo zablokovaní, maximální úroveň mazlíčka bude mnohem menší.

Je možné, že jste provedli nějaké změny ve své horní polovině hráčů z cechu, či, jak je uvedeno, je někdo z nich neaktivní či dostal ban.
Problem byl ten ze se na to.dost lidi vyprdlo :D proto jsem vznesk navrhu v sekci Navrhy :D
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání