Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 23-06-2020, 17:25
Elenrod Elenrod je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Nov 2018
Standardní Čarodějnice a ovoce

Ahoj,nový update Nám přinesl novinku u čarodějnice,že za 10ks ovoce můžeme uvařit lektvar.Pokud si dobře vzpomínám a odhadem teď řeknu,že je to tak rok,co jsme mohli mazlíky krmit na 200.
Jen vemu pro srovnání server W19 kde jsem začal krmit 8 mazlíka od 100-200.tudíž když to spočítám tak my chybí na dokrmení celkem 1500 ovoce.Denně mohu krmit 3 krát,což by mne za předpokladu,že budu denně krmit na max vychází na 500 dnů.Takže tato část update se netýká spousty hráčů.Nevím proč by házeli ovoce do kotle a nekrmili tak své mazlíky.
Byl bych rád kdyby jste reagovali a řekli své názory.Pokud jsem se netrefil do oblasti,kam tuto zprávu zařadit,velice se omlouvám.Elenrod
Odpovědět s citací
Staré 23-06-2020, 17:54
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Standardní

Touto novinkou se jednoduše vyřešil problém "kam s ovocem".
U každého hráče tato situace jednoho dne nastane a je jedno jestli hned a nebo za rok.
Denně můžeš krmit každého mazlíčka 3x, tak vše může jít o dost rychleji než píšeš.

Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to locahero For This Useful Post:
Staré 24-06-2020, 08:36
narsuc narsuc je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

To taky musíš vědět co chceš ..buď krmit a nebo elixír .. každopádně můžeš mít vše a jen to krmení bude trvat déle nebo budeš poctivě krmit a pak vařit elixíry .. přijde mi to fér ..
Já bych si taky rád klikal inteligenci ve státech ale musím i výdrž ..obojí samozřejmě jde ale když dám jednu výdrž a jednu intu tak mám jednu výdrž a jednu intu ikdyz bych chtěl dvě inty..ale záleží na mě jak se rozhodnu ����
Odpovědět s citací
Staré 24-06-2020, 14:02
Glawer Glawer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

Mě prozatím vaření lektvarů nechává chladným, určitě je to použitelné do budoucna. Ale vzhledem k tomu, v jakém tempu se mě daří krmit (za cca 1,5 roku cca 800/4000 v každém elementu), tak se mě tato změna dotkne za několik let, pokud budu hrát celou dobu aktivně :)

Ale celkově si toto vylepšení podle mě zaslouží palec nahoru :)
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání