Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 30-11-2020, 23:07
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Černý fantom

Datum registrace: Nov 2013
Standardní Takove obecne navrhy :)

Ahoj vespolek :)

Mel bych takove navrhy...myslim si, ze uz se to asi nekdy resily ale ma lenost dohledavat je vetsi a alespon se to kdyztak pripomene :)

1) v cechu by bylo dost dobre videt, kdo zautocil na hydru a kdo ne - myslim, ze to oceni dost lidi :)

2) nevidim duvod toho nove pridaneho pandulaka "me druhe ja"...myslim si ze postava jako takova (4 s pomocnikama) by mohla byt odstranena a stacilo by ponechat pracvakavani nahore u naseho avatara

3)pohral bych si s upravami zobrazeni itemu...nevim.jak je to na PC (hraji pouze na mobilu)...ale.kdyz najedu na item v inventari tak se nekdy napisy prekryvaji a nelze urcit ktery je ktery, ale hlavne nejsou videt staty a clovek to musi po inventari presouvat aby to bylo dobre videt....deje se mi to jak v zakladnim invu pro 20 itemu, tk i v tom rozsirenem o pokladnici -take hadam, ze by toto dost lidi ocenilo, ze je to otravuje :) ....muzu popripade zkusit poskytnou screeny jak to vypada, kdyby byl zajem :)

4) tenhke navrh je asi ze vsech nejzbytecnejsi, ale mohl by take zprijemnit hru... tyka ze zachodu....bylo by mozne napriklad do misy pridat kolik mam bodu z kolika? Napr.: 680/1000....takhke abych to zjistil tak musim vyjet s inventarem nahoru podrzet nadrz a kouknout se kolik tam bodu je :)

5) bylo by mozne misto tazeni inventare nahoru a dolu pres tu "snurku" nastavit jen tlacitko, kterym by to automaticky vyjelo nahoru?(a samozrejme i dolu :) ) Uz se mi kolikrat stalo, ze jsem to na mobilu pretahoval a sundal.jsem si nejaky item z postavy nebo prehazel inventar...jednou se mi dokonce podarilo nejaky item samozrejme omylem prodat :D

Tim bych dnes me navrhy asi vycerpal a budu rad za kazdy feedback nebo.pripominky a vubec za jakkykoliv nazor :)

PS: Preji hodne zdolanych podzemek :)
Staré 01-12-2020, 00:11
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2017
Standardní

Kromě pátýho bodu, který považuji kompletně za zbytečný, souhlas se vším.
Staré 01-12-2020, 10:36
Xnon Xnon je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Bod 1 považuju za zbytečnej ještě sem se nikdy tak daleko s cechem nedostal, mazlík dostal 1 zásah a konec. Tvůj navrh způsobí v cechovním chatu spam.

Bod 2 pro funkci je nutné šipkama najít panďuláka nasaďit vybavení a pote to šipkou v rohu přecvaknout. Pokuď to takto neuděláš budeš mít problém s přehazováním vybavení.
Staré 01-12-2020, 20:19
Černý fantom

Standardní

Citovat:
Původně založeno Xnon Zobrazit příspěvky
Bod 1 považuju za zbytečnej ještě sem se nikdy tak daleko s cechem nedostal, mazlík dostal 1 zásah a konec. Tvůj navrh způsobí v cechovním chatu spam.

Bod 2 pro funkci je nutné šipkama najít panďuláka nasaďit vybavení a pote to šipkou v rohu přecvaknout. Pokuď to takto neuděláš budeš mít problém s přehazováním vybavení.
K tomu 1. Abych to uoresnil, tak myslim kolonku jak mas utok a obranu tak nekam tam...nikoli aby to spamovalo zbytecne chat...je to prohled cechu a vedeni, kdo odklikl a kdo ne...pac se stava, ze nam nekdo neodklikne a nevime kdo a da se alespon upozornit...takhle bohuzel nevidis...

K druhemu bodu mas asi oravdu, ze to jinak nenastavis, to jsem si neuvedomil...jsem myslel, ze bude stacit nastavit v te druhe variante jakoze :) tak to nevim jak to obejit, ale pres tu sipku se mi to tam nelibi :D
Staré 02-12-2020, 06:02
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

1. https://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=42154
2. To tlačítko swapuje výbavu, klasickým překlikáváním by se neurčilo, se kterou výbavou chceme jít. Když už, tak by mi dávalo větší smysl právě ponechat pouze to tlačítko nové.
3. Překrývání itemů vadí i Playa, na PC je to snad většinově odstraněno, nestává se mi. Takže případně určitě screeny a kdyžtak se rovnou podívat, jestli je to i v angličtině, nebo je to problém českého textu.
4. Myslím že stačí grafický ukazatel naplnění.
5. Zmáčknutí šňůrky zavře / rozbalí celý inventář.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 04-12-2020, 18:34
Černý fantom

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
1. https://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=42154
2. To tlačítko swapuje výbavu, klasickým překlikáváním by se neurčilo, se kterou výbavou chceme jít. Když už, tak by mi dávalo větší smysl právě ponechat pouze to tlačítko nové.
3. Překrývání itemů vadí i Playa, na PC je to snad většinově odstraněno, nestává se mi. Takže případně určitě screeny a kdyžtak se rovnou podívat, jestli je to i v angličtině, nebo je to problém českého textu.
4. Myslím že stačí grafický ukazatel naplnění.
5. Zmáčknutí šňůrky zavře / rozbalí celý inventář.
1. Myslel jsem si, ze to uz nekde bylo, ale jak jsem psal...lenost zvitezila :D
2. Ano mate lravdu neuvedomil jsem si to, pres to jedno tlacitko mi to prinde nesikovne...takto orehazuji pouze mezi 2 a pak bych usel misto 1 kliknuti dat 2....by bylo lepsi samostatne tlacitko myslim :)
3. Screeny poslu po vikendu
4. To byl jen takovy detail pro lepsi lrehled...kdyz tam mam sjety inventar tak je videt jen misa, a to grqficke tobrazeni je schovane :)
5. Ano rozbaleni funguje, ale zabaleni do 5 okynek uz ne
Staré 08-12-2020, 09:52
Community Manager

Standardní

Citovat:
Původně založeno Bucky Larson Zobrazit příspěvky
1. Myslel jsem si, ze to uz nekde bylo, ale jak jsem psal...lenost zvitezila :D
2. Ano mate lravdu neuvedomil jsem si to, pres to jedno tlacitko mi to prinde nesikovne...takto orehazuji pouze mezi 2 a pak bych usel misto 1 kliknuti dat 2....by bylo lepsi samostatne tlacitko myslim :)
3. Screeny poslu po vikendu
4. To byl jen takovy detail pro lepsi lrehled...kdyz tam mam sjety inventar tak je videt jen misa, a to grqficke tobrazeni je schovane :)
5. Ano rozbaleni funguje, ale zabaleni do 5 okynek uz ne
3. Připomínám žádost screeny
5. Mně funguje zabalování i rozbalování...?

Staré 11-12-2020, 21:09
Černý fantom

Standardní

http://imgur.com/a/uSdsuxQ

Screen prilozen...kdyztak muzu dodat i dalsi :)

Rozbalovani je v klidu...nekdy musim teda 2x, ale to neni tak zle, ale co se tyce zabaleni, tak tam bojuji...kdyz na snurku klikam jak silenec, tak se stane ze tak na kazdy 10 klik se zabali, ale neprisel jsem na to jak to udelat krasne na pouze jeden klik :/

PS: Omlouvam se za opozdeny feeeback, ale nemel jsem moc casu :/

Naposledy upraveno Bucky Larson; 11-12-2020 v 21:10.
Staré 01-02-2021, 09:16
Community Manager

Standardní

1) přijata jinde
3) překrývání řešíme stále a průběžně

Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování