Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 02-11-2017, 19:43
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní Útoky v podsvětí

Asi se shodneme, že 5 útoků v podstvětí denně, je žalostně málo. Zároveň motivace k útokům na nejvyšší dostupnou úroveň hrdiny není moc vysoká vzhledem k faktu, že odměna roste pomalu a riziko prohry se zvyšuje. Z toho důvodů množství hráčů pohodlně farmí slabé hrdiny, jelikož neriskují prohru, která by bolela více, než ztráta pár duší při útocích na slabé.

Uvažoval jsem, jak vyřešit oba problémy. Jednalo by se o to, že při úspěchu všech pěti dostupných útoků na nejsilnější možné hrdiny (tedy po každém útoku by ten další musel být silnější) by se zpřístupnil další útok. Pokud by byl také úspěšný pokračovalo by to dále až do případné prohry nebo útoku na slabší úroveň, než aktuálně nejvyšší dostupnou. A ta prohra by jednou zákonitě přišla, takže neomezené farmení duší by nehrozilo.

Tímto by se zvýšila motivace k těžším útokům a zároveň by se vytvořil tlak na kontinuální vylepšování armády, na které teď dost hráčů kašle. Určitý strop by byl vhodný (15, 20 útoků?), dovedu si představit, že by člověk jednou za čas obětoval 5 útoků, tím si snížil hranici a další den se zase skrz 25 útoků pohodlně vyškrábal s laťkou nahoru.

Co myslíte?
Staré 02-11-2017, 19:53
exkamasu exkamasu je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

tohle se mi zdá jako naprostá blbost :) Těch 5 útoku je i tak dost stavím hlavní budovu na 6 a furt mám co stavět s tím že mi duše takřka nedocházejí a jelikož většina budov jde jen na 15 tak s tím co by jsi ty přidal by jsi za 3 měsíce neměl co dělat :)
Staré 02-11-2017, 20:18
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Aha, takže je to naprostá blbost, protože ty máš duší dost. Oukej, díky za konstruktivní kritiku.
Staré 02-11-2017, 22:01
exkamasu exkamasu je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

No každej kdo to nehraje bez mozku má zatím duši dost a pokud to nechceš mít za 3 měsíce full a pak zase čekat na další update tak se semnou shodne že 5 útoku stačí
Staré 03-11-2017, 10:52
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2017
Standardní

Taky mi ty útoky přijdou dostačující. Na jednu stranu chápu, že to takhle té hře až tolik nepřidalo, ale lepší něco než nic.
Staré 03-11-2017, 15:11
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Mne prijdou tyto boje O DOST lepsi nez vymysleli v Pevnosti, kde umoznili drancovani pevnosti apod. Hodne hracu taky Pevnost vlastne ignoru, nestavi obranu ...

Dokonce v tom vidim i vice taktiky. Ikdyz mam treba moznost utocit na silnejsi (podle te urovne, co se zveda s vyhranym bojem), tak se musim rozmyslet, jestli na to mam nebo nemam, resp. jestli mam dost skretu, trolu na porazku soupere.

Navic bych nesrovnaval level postavy, kdyz do boju nezasahne. Takze rict, ze sice mam uroven 300 hlavni postavy, ale v Podsveti "drancuju" levely 11 mi prijde divny. Ja prece utocim se skretama,trolama,Spravcem... kteri maji na treba max. 11lvl postavy, tak utocim plus-minus na ne. To je snad logicky. Mozna, ale jenom mozna bych i s maximalni urovni utoceni pridal i minimalni, aby to bylo ohraniceno jak se shora, tak i z dola, ale prijde mi to zbytecny.
Staré 03-11-2017, 15:40
Jaymax Jaymax je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Feb 2016
Standardní

ahojte...a je nekde napsany jak moc se daji vylepsovat skreti atd.?? :)
Staré 08-11-2017, 17:17
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Jaymax Zobrazit příspěvky
ahojte...a je nekde napsany jak moc se daji vylepsovat skreti atd.?? :)
Oprava:
Můžete je vylepšovat neomezeně.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání