Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 26-11-2016, 21:01
amazonick amazonick je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Nov 2016
Standardní Klanový pokec

Zdravím,mám námitku ke klanovému chatu ve hře a nebo spíš dotaz jestli to takhle zůstane navždy? Nebo jestli to nejde někde nastavit jinak?

- Po updatu to vypadalo slibně,řekl jsem si paráda konečně je to trklo a udělali ho víc než 5-ti řádkový. Je to tak: udělali ho 8-mi řádkový :D Hlavně,že 3/4 chatu je prázdná- taky nechápu.

- Další věc je historie, hned se zaspamuje i to málo,co člověk řekne

- A když už je ten chat tak prťavej,šlo by nastavit Skrytí duležitých informací: jako že někdo daroval tolik zlaťáků nebo ubral tolik dmg nějaký cechovní příšeře apod.?

Naposledy upraveno amazonick; 26-11-2016 v 21:49.
Odpovědět s citací
Staré 26-11-2016, 22:20
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

ja bych rekl ze chat je "nekonecny", ale musis mit SaF neustale otevrene, protoze jakmile zavres okno se SaF a znova ho zapnes, uvidis jenom poslednich 5 zprav

je to jenom 5 zprav, neni to 8 radku - ten spam z cechovniho portalu se totiz vetsinou roztahuje na 2 a vic radku
Staré 27-11-2016, 01:17
Kostlivý bojovník

Standardní

Dobře nikdo nemá zaplé okno celej den,to nemá logiku :)

Chat je podle mě důležitý,proč bych psal do chatu když to za 5min zmizí ve večných lovištích? Člověk se málokdy dočká odpovědi. Tak třeba já osobně ani nic nepíšu,neptám se nikoho na osobnější věci,hrám s neznámými lidmi atd.atd.

Tohle je snad nejhorší chat ve hře co jsem kdy viděl...

Proto by mě zajímalo, zda už někdo tohle tvůrcům řekl,nebo jestli jsem jediný,kdo si to myslí
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to amazonick For This Useful Post:
Staré 27-11-2016, 08:29
Scorpex Scorpex je offline
Strašidlo

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

Nech sa da rolovat v chate, to postaci.
Odpovědět s citací
Staré 27-11-2016, 15:11
Kostlivý bojovník

Standardní

Jen za předpokladu,že máš celý den otevřený okno SaF a nebude třeba údržba serveru... a po přihlášení tam máš jen posledních 5 řádků.

No jak vidno tak tohle čtou lidi co nikdy nevypínají(nerestartují) počítač

Co bych dal aspoň za 1-denní historii
Odpovědět s citací
Staré 28-11-2016, 01:55
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Je pravda, ze ten chat neni nic moc, ale na dulezite veci je u posta a zpravymuzes poslat celemu cechu, kdyz je treba. Chat je proste neco okamzityho, kdyz si s nekym pises. Bez historie. A tezko se to zmeni, bohuzel.
Staré 28-11-2016, 19:00
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Návrhy na změnu chatu již byli několikrát odesílány na vedení. Bohužel zatím se musíte spokojit s tím, co máte. Chat není jedinou možností komunikace, čili na něj není kladen velký důraz. Pokud vám nevyhovuje, můžete využít zpráv, které také můžete posílat celému cechu a máte tam historií, nemozený počet řádků a jiné věci, které vám zde scházejí.
Odpovědět s citací
Staré 30-11-2016, 14:25
Kostlivý bojovník

Standardní

Klanový chat a pošta je podle mě hodně velký rozdíl. Jasně v poště vyřídíš důležitý věci,ale nebudu posílat všem věci typu: ,,Čau chlape,jak dupou králíci?" nebo nebudu psát všem v klanu když potřebuji s něčím poradit a pak odepisovat všem co mi odepsali... No prostě hrál sem hodně her,kde chat na úrovni klanu byl někde úplně jinde a myslím,že tohle je velká slabina...

Tohle mě jen napadlo když jsem se náhodou dostal k vláknu o srazu cituji: Tato komunita zde existuje již pořádnou řádku let a jistě se zde již vytvořily mnohé vztahy mezi jejími členy Já tady za 6 let tady neznám vůbec nikoho krom pár lidí,co znám osobně. Ale to bude asi individuální problém.

Každopádně je super,že byla aspoň navrhnuta zmínka o tom něco změnit. A třeba někdy v budoucnu se to zlepší ;-)

Do té doby stále nevidím potenciál psát do klanového chatu,když to za chvíli zmizí :)
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání