Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Strategie & Taktiky

Strategie & Taktiky Zde se můžete ptát na to, jak vylepšovat vaší postavu, jak hrát jakou třídu, jaké předměty zvolit a obecně na otázky, jak hru hrát co nejlépe.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 06-06-2015, 23:07
MonkyPanky MonkyPanky je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2010
Standardní Monkyho kodex úspěchu

Monkyho kodex úspěchu

-Denně odjet 300 touhy jen na expi (+1 pivo až to půjde)
-Zvíře -50% !!! (drak)
-Do lvl 300 udělat jen 100 pater podzemí!! ostatní až po 300 lvl
-Do lvl 150-170??? prodávat klíče od WC (zlato=staty)
-Při gold víkendu jet jen na zlato
-Při houbovém víkendu jet nejkratší úkoly= i 30 hub za den! *
-Neutrácet houbičky v obchodech (menší lvl mají epik na 2-3 dny!) *
-Pokud nejste/nebudete v TOP 15 je nesmysl utrácet houbičky za full lektvary a křídla, krom cechovních podzemí. *
-Album dodělat co nejdřív a na co nejvíc % k vašemu lvl
-Portály a cechovní boje plnit (expi + bonusy)
-WC - každý den házet předmět (prý je to lepší ), občas padne epik.
*(update: Skalní houbař body s * na konci může vynechat)

P.S. Německý albumhelper (pokud se zaregistrujete - má něco v češtině) by měl fungovat zde:
http://cs.4m7.de/sammelalbum/index.php?id=2

Edit: také 2 % z cechovního podzemí za potvoru, jsou ve skutečnosti jen +- 0,59 %!! (hodně dělá % v albumu, je to počítáno při dřívějším 99,xx?% albu)
ZDE je přímý odkaz na tabulku potvor v podzemí, expi jsou pevně dané!!! (BTW % z alba za potvory vám opravdu nepřidají tolik bonusů, že by bylo lepší je porážet hned jak to půjde!!)
ttp://cs.4m7.de/sammelalbum/dungeons.php

Poděkuj, nebo mlč na věky...

Naposledy upraveno MonkyPanky; 09-06-2015 v 21:36.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to MonkyPanky For This Useful Post:
Staré 07-06-2015, 21:36
Mk102 Mk102 je offline
Noční děs

Datum registrace: Feb 2013
Odeslat zprávu přes Skype™ Mk102
Standardní

Do 150 prodávat klíče? 25 000 mě nevytrhne teda!

Proč do 300. lvl splnit jen 100 podzemí? Jsem 251 a mám 5. v 13. patře...

JSEM ZPĚT! NAJDETE MĚ NA S9 JAKO MK102!!!
Odpovědět s citací
Staré 07-06-2015, 21:41
Pokijm Pokijm je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jan 2015
Thumbs down

Kdo by porad prodaval klice od zachodu??
Vsichni vi ze to monky ,,nedal" se svymi cechy tak kdo by se podle nej ridil .
Odpovědět s citací
Staré 07-06-2015, 21:45
Kanty8 Kanty8 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Mar 2015
Standardní

Však tě nikdo nenutí se dle toho řídit :) A můžeš se třeba pochlubit jak to válíš ty :)

Naposledy upraveno Kanty8; 07-06-2015 v 21:48.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Kanty8 For This Useful Post:
Staré 07-06-2015, 22:09
Pokijm Pokijm je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jan 2015
Standardní

Kamo nebudes mi věřit ale 100 touhy denne co 2 tydy podzemi dole
(Alspon nemusim mit jak nekteri 2 postavy na svete ( vis o kom mluvim nekroskope))
Odpovědět s citací
Staré 07-06-2015, 22:14
Johnney Johnney je offline
Smrtka

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

Prodávat klíč k WC? Totální hloupost.

Hodnotu aury pak už nikdy nedoženeš a věř mi, že shodný level s aurou cca 30 má znatelně lepší staty itemů, než někdo s aurou 10. Takže pokud klikáš level, ale panák padne v boji s o 20 levelů slabším soupeřem, gratuluji k inkůlistickému počinu.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Johnney For This Useful Post:
Staré 07-06-2015, 22:17
Felix™ Felix™ je offline
Veterán

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Naozaj nekonzistentné a buď obsahuje tipy, ktoré sú zrejmé každému, alebo tie, ktoré si navzájom protirečia, alebo tie, ktoré sú prednesené ako konštatovania bez akéhokoĺvek vysvetlenia - prečo by som tak mal robiť, čoho dosiahnem? - rada do budúcna, takéto náležitosti by to spĺňať nemalo, ak to má pomôcť nováčikovi, nech je pôvodný zámer akýkoľvek hodnotný, ťažko sa dosiahne, touto formou.

Presunuté do OT, hlavne kvôli diskusii, ktorá tu vznikla.

Naposledy upraveno Felix™; 07-06-2015 v 22:20.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Felix™ For This Useful Post:
Staré 07-06-2015, 22:24
Johnney Johnney je offline
Smrtka

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Felix™ Zobrazit příspěvky
Naozaj nekonzistentné a buď obsahuje tipy, ktoré sú zrejmé každému, alebo tie, ktoré si navzájom protirečia, alebo tie, ktoré sú prednesené ako konštatovania bez akéhokoĺvek vysvetlenia - prečo by som tak mal robiť, čoho dosiahnem? - rada do budúcna, takéto náležitosti by to spĺňať nemalo, ak to má pomôcť nováčikovi, nech je pôvodný zámer akýkoľvek hodnotný, ťažko sa dosiahne, touto formou.

OT je jistě na místě, ale spíše kvůli tendenci vydávat post za návod "jak uspět ve hře, což je hodně diskutabilní.
Odpovědět s citací
Staré 07-06-2015, 23:36
MonkyPanky MonkyPanky je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Mk102 Zobrazit příspěvky
Do 150 prodávat klíče? 25 000 mě nevytrhne teda!

Proč do 300. lvl splnit jen 100 podzemí? Jsem 251 a mám 5. v 13. patře...
Do 150 levelu určitě... rosteš rychle, takže WC ti zas tolik neuteče a klíčů od WC najdeš denně i 8 (osobně vyzkoušeno) takže 8x 25000 = 200 000 a to pár statů zadara za den bodne

Proč do lvl 300??? Mám to osobně vyzkoušené na S15, utečeš ostatním co jedou podzemko hned na max jak můžou o cca 2-3 lvl což je až měsíc a půl!!

Kdo neví, tak expi za potvory jsou předem dané, a díky podzemkům si přeskakuješ dobře placené levely expama!! Takže zkušenosti za podzemka ti neutečou, ale díky nim si přeskakuješ levely, za které dostaneš ještě dobře zaplaceno zkušenostmi!! To je prostě fakt a budu se hádat, osobně vyzkoušeno! :)) Po lvl 300 ti trvá jeden lvl cca 14,5 dne. +-0,07 (někdy 0,06 a někdy 0,08) levelu za den uděláš s 320 touhy. To je fakt mohu doložit statistikami!!. Po doklepání podzemek po lvl 300 jdeš okamžitě o cca 10 lvl (5 měsíců doba hry) dopředu. Howgh!

Citovat:
Původně založeno Pokijm Zobrazit příspěvky
Kdo by porad prodaval klice od zachodu??
Vsichni vi ze to monky ,,nedal" se svymi cechy tak kdo by se podle nej ridil .
Monky má hypotéku a neměl práci, Monky si nemohl dovolit platit 500 kč měsíčně minimálně. Monky dal do SF přes 55 000 Kč za 5 let!
Myslím si že Monky byl na S3, S15 na prvním místě nějakou dobu. S22 na 10 místo než došli prachy. Myslíš že to Monky nedal??
Monky 10 měsíců jede bez hub, doslova, a díky neutrácení hub má Monky stále celej rok bez hub Draka!! a také má na S15 ještě jako 8 hráč nejvyšší lvl!!

A Monky cechy zachraňoval, vy nevíte co ví Monky a pár zasvěcených důstojníků. To že Monky předal cech z prvního/druhého místa jinému a cech se do 14 dnů rozpadl, už nepamatujete? Ono je to náročné vést cech... Monky je už postarší a nemá na to tolik času a nervy jako děti. Howgh

Citovat:
Původně založeno Johnney Zobrazit příspěvky
Prodávat klíč k WC? Totální hloupost.

Hodnotu aury pak už nikdy nedoženeš a věř mi, že shodný level s aurou cca 30 má znatelně lepší staty itemů, než někdo s aurou 10. Takže pokud klikáš level, ale panák padne v boji s o 20 levelů slabším soupeřem, gratuluji k inkůlistickému počinu.
Nevím jak si mohl napsat takovou hovadinu
Pokud se jen malinko zamyslíš tak 1000 aury ti trvá 20 dní (bez epiků samosebou)
A jak dlouho ti trvá z lvl 100 na lvl 150 při 300 touhy???
Nevíš co? Já ano

Dál ti jistě nemusím psát že až ty budeš mít ve WC 30 já 28 a to není zase tak strašný, oproti náskoku ve statech

Citovat:
Původně založeno Felix™ Zobrazit příspěvky

Protože to hraji skoro 5 let, a to co zde píšu jsou z 90% fakta podložená praxí a výpočty, které mi web vede přes 4 roky na S3, 2,5 roku na S15 a rok a půl na S22!!

Prostě když slunce svítí, je světlo, když ne, je tma. Taky je to fakt jako to, co zde píši. (až na to WC u toho mám osobní nejasnosti)
Díky WC máte podle dlouhodobého pozorování jen občas šanci na pořádný epik, jinak je vše při starém... Ale OK, i ta šance 1:50? :)) je dobrá

Pokud se zde slovíčkaří, rád a pevně budu trvat na tom, že je to "návod" pro úspěšné hraní hry, ALE POZOR!! Vztahuje se to jen na houbičkáře a podmínka je, opravdu minimálně do lvl 300 nevynechat ani jeden den!! (čím víc se vynechá, tím víc ztrácí význam tento krok: ve finále 7 dní je půl levelu) Poté můj "výzkum" udělat podzemka do 100 patra a ostatní najednou až po lvl 300 nemá smysl.

Citovat:
Původně založeno Johnney Zobrazit příspěvky
OT je jistě na místě, ale spíše kvůli tendenci vydávat post za návod "jak uspět ve hře, což je hodně diskutabilní.
Je to můj "Kodex"...

Vychází ze skoro 5 letého hraní, podložen daty, postřehy a fakty. "Můj" web vede statistiky, vím přesně kolik jsme odjel úkolů za den, vím o kolik jsem poskočil v lvl za den, za měsíc, za rok...

Kolik expů za potvory dostanete (jsou předem dané ať máte lvl 10 nebo 300) vycházím z německého webu, který jsem v mém "Kodexu" uvedl.

Kdo se tím bude řídit (ovšem doslovně! tolerance do týdne za rok vynechat hru) má zaručeno že bude v TOPce Pokud tak pojede každý, no potěš hrábě bylo by to v TOPce hodně těsné :))

Pokud vše dodržíte co je zde psané, věřte nebo ne, je to opravdu návod jak uspět. BTW Lučištník je opravdu nejrychlejší v podzemkách :)

Spojený príspevok - nabudúce sa odporúča použiť tlačítko "Edit".

Naposledy upraveno Felix™; 09-06-2015 v 21:22.
Odpovědět s citací
Staré 08-06-2015, 06:29
Mk102 Mk102 je offline
Noční děs

Datum registrace: Feb 2013
Odeslat zprávu přes Skype™ Mk102
Standardní

Citovat:
Původně založeno MonkyPanky Zobrazit příspěvky

Proč do lvl 300??? Mám to osobně vyzkoušené na S15, utečeš ostatním co jedou podzemko hned na max jak můžou o cca 2-3 lvl což je až měsíc a půl!!

Kdo neví, tak expi za potvory jsou předem dané, a díky podzemkům si přeskakuješ dobře placené levely expama!! Takže zkušenosti za podzemka ti neutečou, ale díky nim si přeskakuješ levely, za které dostaneš ještě dobře zaplaceno zkušenostmi!! To je prostě fakt a budu se hádat, osobně vyzkoušeno! :)) Po lvl 300 ti trvá jeden lvl cca 14,5 dne. +-0,07 (někdy 0,06 a někdy 0,08) levelu za den uděláš s 320 touhy. To je fakt mohu doložit statistikami!!. Po doklepání podzemek po lvl 300 jdeš okamžitě o cca 10 lvl (5 měsíců doba hry) dopředu. Howgh!
Hele počet xpů za podzemka je daný, xpů za level taky a za příšery v úkolech? Tam se ti to každých 25 úrovní brutálně sníží, ale co jako? Prostě od lvl 200 do 300 potřebuješ hodně milionů xpů. Proč si ty problémové úrovně nepřeskočit zdoláním nějakého podzemka s bonusem možného epiku, zlata? Tím že to všechno uděláš pozdě se okradeš o epiky z cirkusu a části z pekla (pokud ne všechny), protože prostě budou moc staré.

JSEM ZPĚT! NAJDETE MĚ NA S9 JAKO MK102!!!
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Mk102 For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání