Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 22-12-2020, 08:27
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno lajcik Zobrazit příspěvky
Můžeš prosíme napsat svět, Nick a Nick toho cechovního kolegy? Není nic jednoduššího, než vás zařadit do pozorování a na týdenní bázi odečítání hodnot statů.
Budu velice rád.
Já jsem "jen" lvl 555 a dávám taky 150 statů za den, ovšem beru i úkoly na expy.
Jak říkám, napiš mi přezdívky a svět. Díky

Ještě doplním odpověď na tvou otázku. Hráč B je o 37 lvl vyšší a bude vydělávat o 55 statů denně. Ono když se podíváš co jsi napsal ty, tak to vlastně odpovídá. Tvůj kolega a ty hráč A a hráč B.. rozdíl i výdělek

Rozdíl 37 úrovní bude za 800 dní při rozdílném hraní Goldy/expy.

Naklikal jsi 56k statů, ale já psal o rozdílu mezi těmi dvěmi hráči.
Sakra, čtěte lépe.
Počítal si při tom rozdílu s tím, že se pravidelně dostávají úrovně zdarma?
Odpovědět s citací
Staré 22-12-2020, 11:31
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Datum registrace: Sep 2016
Standardní

Úrovně zdarma dostává hráč A i hráč B. Tady žádný rozdíl v zisku expů, goldů nebo úrovní přeci nevzniká.
Staré 22-12-2020, 12:44
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Hele já to třeba nemám podložené tabulkama, já čistě jen počítám hlavou a vychází mi, že jet goldy až takhle pozdě je totálně likvidační pro sílu postavy.
Jedu na goldy od začátku postavy, jsem level 466. Za poslední dva roky jsem se v topce posunul z 25 místa na pozici 17 a postupuji stále nahoru. První hráč na serveru je level 570. V podzemích mám úplně vše vyklizené, chybí mi jen poslední patro kouzelné školky a půlka olympu. Logicky hráč s vyšší úrovní bude mít větší příjem goldů z dolu na goldy, ze stroje času, hlídky.. Ostatní věci už tak jednoznačné nejsou, jelikož drahokamy prodávám už také skoro za 10 mega a úkol mám 5 minutový za 11-12 mega goldů. Nikde nemáš zaručené, že hráč na levlu 570 nebude dostávat čistě jen za den 10 minutové úkoly.. Já si tím pádem mohu vydělat za den více goldů než on.. Jelikož aktuálně příjem xp z podzemí moc nebude, tudíž to bude čistý hospoda simulátor a já jsem schopen za jeden level napráskat 1500-1700 statů. Na levlu 500 budu mít tedy třeba o 50k statů více. Aktuálně mám 45,5k základ v obratce a 30,6k základ ve výdrži. Kdybych to cpal už jen čistě do obratky, tak na levlu 500 mám 100k obratky jen v základu. Jelikož jedu opravdu tryhard goldy, tak topka mi statově neutíká (za den vylepšuji podobně jako oni), naopak začnu se k nim postupně statově dostávat). Čím vyšší budu level, tak tím rychleji se budu statově k nim přibližovat. Ovšem tato predikce je založena na dlouhodobé hře a za pár let se tudíž tato moje teorie potvrdí . Ty sice budeš level třeba o 300 levlů vyšší než já, ale statově o tolik dál nebudeš . Jen škoda, že jsem nezačal na tom serveru, kde hraji ve stejný čas jako topka (začal jsem o cca půl roku později).
Odpovědět s citací
Staré 22-12-2020, 12:58
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Dal jsem si tu práci a našel si vás
557 64098/48025 24.11.2012 LennyLeonard S15
515 65024/25399 24.11.2012 Sir Hakan S15
519 62713/12419 3.4.2016 Jan Papoušek Grznár S28
555 71069/24001 4.3.2016 Lajcik W7

Papoušek hraje o 30 dní kratší dobu než jám ale je o 32LVL nižší a má o 20k nižší staty

Hanak, ten je marný, hraje na goldy snad od začátku a jde to vidět. Hraje déle o 3 a půl roku a je nižší LVL o 40 a staty má 4,7k nižší

Lenny hraje také déle o 3,5 roku, je pouze o 2 LVL vyšší a staty má vyšší o 17K (16 týdnů)

A to jetu goldy expy tak 70/30 od cca 450-500 LVL
Co ještě více chcete vidět, že je stále lepší jet na expy až do 500.
Moje chyba, že jsem se nechal stáhnout vidinou lepších statů dříve.
Staré 22-12-2020, 14:14
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Citovat:
Dal jsem si tu práci a našel si vás
557 64098/48025 24.11.2012 LennyLeonard S15
515 65024/25399 24.11.2012 Sir Hakan S15
519 62713/12419 3.4.2016 Jan Papoušek Grznár S28
555 71069/24001 4.3.2016 Lajcik W7

Papoušek hraje o 30 dní kratší dobu než jám ale je o 32LVL nižší a má o 20k nižší staty

Hanak, ten je marný, hraje na goldy snad od začátku a jde to vidět. Hraje déle o 3 a půl roku a je nižší LVL o 40 a staty má 4,7k nižší

Lenny hraje také déle o 3,5 roku, je pouze o 2 LVL vyšší a staty má vyšší o 17K (16 týdnů)

A to jetu goldy expy tak 70/30 od cca 450-500 LVL
Co ještě více chcete vidět, že je stále lepší jet na expy až do 500.
Moje chyba, že jsem se nechal stáhnout vidinou lepších statů dříve.
Srovnáváš nesrovnatelné...hra vypadala před těma rokama úplně jinak a nikde není psáno, že všichni tři ostatní jeli celou dobu dobře, 320 a naplno, já určitě ne

Je jasné, že je blbost hrát na goldy od začátku, jde o to kdy přepnout. Sám jsem se o to nezajímal, protože už to nepotřebuju. Většina říká okolo levelu 420. 550 je šíleně pozdě, za tu dobu gold hráč udělá náskok, který jen tak nedoženeš a jakmile přepneš taky na goldy tak tě kvůli křivce expů začne stahovat i v levelu...tomu hodně přispívá ten kalendář, který ve svých výpočtech ignoruješ.

Čím vyšší level obou, tím menší výhoda XP hráče. Třeba během gold eventu už je takhle vysoko jedno jaký jsi level, vydělá ten kdo má větší štěstí na kratší questy. A to kvůli gold limitu bude s postupem času platit i v normálním dnech. Prvního 2,5minutového questu s maximálníma goldama mimo event jsem si všiml na levelu 555. Píšeš tady, že budeš stahovat ztrátu ve statech a pak získávat konstantním tempem...nebudeš. Ten co je teď nižší level tě bude stahovat v levelu i v denním příjmu goldů.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to LJ.21 For This Useful Post:
Staré 22-12-2020, 15:47
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Pozor. Nikde jsem nepsal, že nezapočítávám kalendář.
Navíc píšeš hloupost, protože pokud pojedou oba, na Goldy, tak tě ten na nižší úrovni nemůže goldově dohánět respektive stahovat.
Vy tady úplně zapomínat i na hlídku, zlatý důl a všechny odměny, které se zvyšují s úrovni.

Nevím, proč je to nesrovnatelné... Protože když já začal, tak byli už LVL 300 a i přesto jsem je dohnal?

Taky nevím, jak ještě více dokázat, že hrát do lvl 500 striktně na expy je mnohem lepší než jet na Goldy, když nechcete připustit reálné čísla, data a výpočty.

Stále si budu stát za svým:
Od 500 jen na Goldy o gold eventech a postupně přecházet na expy .

Klidně si hrajte podle svého, alespoň bude vidět větší rozdíl mezi námi
Staré 22-12-2020, 16:12
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Standardní

Reagovat evidentně nemá smysl, odpovídáš jen na to co se ti hodí a zbytek nebereš v potaz. Tak jen shrnutí na konec...

Citovat:
Pozor. Nikde jsem nepsal, že nezapočítávám kalendář.
Cituji..."Úrovně zdarma dostává hráč A i hráč B. Tady žádný rozdíl v zisku expů, goldů nebo úrovní přeci nevzniká." ...přečti si pořádně můj předchozí příspěvek..."neumíš číst?" :)

Citovat:
Navíc píšeš hloupost, protože pokud pojedou oba, na Goldy, tak tě ten na nižší úrovni nemůže goldově dohánět respektive stahovat.
Vy tady úplně zapomínat i na hlídku, zlatý důl a všechny odměny, které se zvyšují s úrovni.
Nepíšu, že bude v goldech dostávat víc než ty. Píšu, že ten rozdíl se bude snižovat a nebude to konstantních 55 statů denně s čím počítáš ty...protože tě jednak bude dohánět v levelu a jednak se oba budete přibližovat k maximu goldů z questů, takže výhoda goldů z hospody se bude snižovat.

Citovat:
Nevím, proč je to nesrovnatelné... Protože když já začal, tak byli už LVL 300 a i přesto jsem je dohnal?
Protože hra před 7 rokama vypadala úplně jinak? Podívej se na Stridera...začal ještě o rok později než já a byl několikrát první v mezinárodní síni slávy. Ano, vrazil do toho tunu hub ale rozdíly oproti starým serverům se prostě stírají. Navíc podle svých slov přepnul na goldy na levelu 400...aktuálně level 554 a ztráta "jen" 47 levelů na nejvyšší level hry který hraje o 3,5 roku déle a hrál neustále na expy, šetřil podzemí atd.
Odpovědět s citací
Staré 22-12-2020, 16:34
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Ještě jednou, kalendářem nevzniká rozdíl mezi hráči, jelikož ho dostávají oba dva.
Goldů bude vyšší LVL vydělávat stále o cca 50% více než hráč A. Zapomínáš na ostatní odměny, které se stále exponenciálně zvyšují, především hlídka na zlatý důl či odměny za útoky, kolo štěstí, pronájem grifa, atd...
Tuhle hru jsem hrál už 2 roky před tím, než jsem založil novou houbařskou. Stále mají výše zmínění náskok 3,5 roku questů.

Nechápu to, člověk tady dává důkazy a prostě to stále nechce někdo přijmou a mele si svoje.

Goldům zdar, jen všichni hrajte na Goldy
Staré 22-12-2020, 16:50
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Standardní

Fakt už naposled :D

Citovat:
Ještě jednou, kalendářem nevzniká rozdíl mezi hráči, jelikož ho dostávají oba dva.
Ale oba se rychle blíží k té hranici vymaxování goldů ať už hrají na expy nebo ne...

Citovat:
Goldů bude vyšší LVL vydělávat stále o cca 50% více než hráč A. Zapomínáš na ostatní odměny, které se stále exponenciálně zvyšují, především hlídka na zlatý důl či odměny za útoky, kolo štěstí, pronájem grifa, atd...
Nebude vydělávat stále o cca 50 % více a nezapomínám na ostatní odměny. Odměny nerostou exponenciálně ale lineárně. Ano, v nich bude stále ten rozdíl tvých 37 levelů (který se ale stejně bude snižovat protože hráč A tě bude dohánět v levelu). V hospodě se rozdíl bude snižovat, na tom se snad shodneme (vymaxování + snižování rozdílu v levelu)...takže rozdíly v odměnách mimo hospodu zůstanou v nejlepším případě stejné a rozdíly v hospodě se budou snižovat => ROZDÍLY SE BUDOU SNIŽOVAT.

Citovat:
Tuhle hru jsem hrál už 2 roky před tím, než jsem založil novou houbařskou. Stále mají výše zmínění náskok 3,5 roku questů.
Ano, mají, ale s postupem času to hraje menší a menší roli, Strider je toho důkazem. Bylo jen 9 podzemí, žádná věž, čarodějnice, runy atd. ...neexpí se ani se goldy nezískávaly tak rychle jako teď. To co se naklikalo za ty tři roky už je jen zlomková část toho co se získává za poslední roky.

Mám pocit, že ten co si mele svoje a nedívá se na fakta od ostatních nejsem já...
Odpovědět s citací
Staré 22-12-2020, 18:51
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Napoli777 hraje 10 let. Od začátku goldy a má LVL 466 a staty 45500/30615
Já hráji 4,5 roku na expy. LVL 555 a staty 71069/24001
Každý den udělám přibližně 100 statů více než Napoli.
Ještě budeš tvrdit, že strategie na goldy je výhodnější než na expy?
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání