Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Off Topic > Těsná vítězství/porážky

Těsná vítězství/porážky Vyhráli jste nebo prohráli jen o vlásek a chcete se tím pochlubil? Pište sem.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 29-11-2020, 17:09
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno LJ.21 Zobrazit příspěvky
Challenge pěkná, jen škoda že stinný Olymp s touhle taktikou nedokončíš asi nikdy.
V Olympu jsem v půlce no, jelikož ho zatím nikdo nesložil, tak tak daleko od ostatních nejsem :D
Odpovědět s citací
Staré 29-11-2020, 17:24
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

No právě :D ...ještě ho nikdo nesložil, tak mám pochybnosti, kdy se ti to s touhle "ignorací" expů povede.

Kolik denně naklikáš statů v základu? Nejlepší lučištník má skoro dvojnásobný damage, dvojnásobek HP a 135k v základu hlavních statů. Jestli jich naklikáš 100 denně, tak budeš potřebovat skoro 2 roky, aby ses dostal na jeho současnou úroveň základů. A abys vykompenzoval ty deficity nižšího levelu (mnohem nižší poškození na zbrani, nižší HP, horší itemy a drahokamy), tak těch statů v základu budeš potřebovat mnohem mnohem víc, aby ses dostal na jeho současné HP a damage (se kterým to ale pořád není schopný porazit).
Odpovědět s citací
Staré 29-11-2020, 17:40
Smrtka

Standardní

Citovat:
No právě :D ...ještě ho nikdo nesložil, tak mám pochybnosti, kdy se ti to s touhle "ignorací" expů povede.

Kolik denně naklikáš statů v základu? Nejlepší lučištník má skoro dvojnásobný damage, dvojnásobek HP a 135k v základu hlavních statů. Jestli jich naklikáš 100 denně, tak budeš potřebovat skoro 2 roky, aby ses dostal na jeho současnou úroveň základů. A abys vykompenzoval ty deficity nižšího levelu (mnohem nižší poškození na zbrani, nižší HP, horší itemy a drahokamy), tak těch statů v základu budeš potřebovat mnohem mnohem víc, aby ses dostal na jeho současné HP a damage (se kterým to ale pořád není schopný porazit).
Hele každý den teď na tomto levlu naklikám cca 70 statů za den (při eventu 150), za levl zmáknu třeba 1500-1700 statů, takže kdybych ted rval vše už jen do obratky, tak na levlu 500 mám 100K základ obratky no.. reálně si myslím, že k bossovi se dostanu rychle v olympu, ovšem ten boss asi je mág a to bude žůžo

Naposledy upraveno napoli777; 29-11-2020 v 17:43.
Odpovědět s citací
Staré 30-11-2020, 00:21
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2017
Standardní

Ten pocit, když mám vyšší staty, ale v podzemkách jsem pozadu, protože na ně kliknu dvakrát denně. Ale už se mi začalo stávat, že mi to padá i v runovym gearu :D
Odpovědět s citací
Staré 30-11-2020, 08:54
Smrtka

Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Ten pocit, když mám vyšší staty, ale v podzemkách jsem pozadu, protože na ně kliknu dvakrát denně. Ale už se mi začalo stávat, že mi to padá i v runovym gearu :D
Já kliknu podzemko tak cca 8x za den a pak když koupím houby (většinou 1x za 2 měsíce 1500 hub, ovšem teď díky legendárnímu podzemku to bylo mnohem více :DD), tak si tam třeba 100-200x kliknu za hubky a zkusím se dostat trochu dál :D Proto počítám, že severští bohové by mohli padnout už cca o Vánocích, až budu dobíjet, ale spíše trochu později ještě :D :D

Naposledy upraveno napoli777; 30-11-2020 v 09:02.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to napoli777 For This Useful Post:
Staré 30-11-2020, 11:47
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2017
Standardní

Jojo, já kupuju ten největší balíček hub o akci a stačí mi to na necelej půl rok, když není žádná pořádná akce jako teď to podzemko nebo neprotáčím :D. Podzemka houbovat nechci, ono tam pak za nimi už nic moc není, co se snažit zdolat. Snad Playa něco pro nás vymyslí.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 30-11-2020, 14:38
Smrtka

Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Jojo, já kupuju ten největší balíček hub o akci a stačí mi to na necelej půl rok, když není žádná pořádná akce jako teď to podzemko nebo neprotáčím :D. Podzemka houbovat nechci, ono tam pak za nimi už nic moc není, co se snažit zdolat. Snad Playa něco pro nás vymyslí.
Já vlastně každý den utratím houby jen za 20x točení kolem a 300 touhy. Pak sem tam mám výdaje za griffa a pak ještě sem tam o epic eventu prokliknu pár epiků, abych je rozebral u kováře. Naopak ty podzemka se snažím co nejrychleji porazit, jelikož čím dříve je porazíš, tím méně toho z nich naexpíš na vyšším levlu, kde získáváš více goldů :D:D tryhard
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to napoli777 For This Useful Post:
Staré 01-12-2020, 11:20
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Standardní

Citovat:
Původně založeno napoli777 Zobrazit příspěvky
Hele každý den teď na tomto levlu naklikám cca 70 statů za den (při eventu 150), za levl zmáknu třeba 1500-1700 statů, takže kdybych ted rval vše už jen do obratky, tak na levlu 500 mám 100K základ obratky no.. reálně si myslím, že k bossovi se dostanu rychle v olympu, ovšem ten boss asi je mág a to bude žůžo
S tím rychlým průchodem k bossovi bych to taky neviděl tak růžově :D

8/10, včerejší screen

Odpovědět s citací
Staré 02-12-2020, 08:21
Smrtka

Standardní

Citovat:
S tím rychlým průchodem k bossovi bych to taky neviděl tak růžově :D

8/10, včerejší screen

No vidíš to :D o sto levlů vyšší a je jen o 3 podzemka dál :D. Hele ono se to nezdá, ale strider nemá až tak silnou postavu. On do té postavy pere neskutečně hub. Byl to třeba první hráč (asi rok zpět), co dokončil důl na drahokamy na levl 100. Ještě třeba rok a půl zpět byl v celkovým žebříčku cca na 20 pozici. Našel jsem si jedno archivní video, kde byl ještě levl 519 a měl jen o trochu vyšší staty, než já. Počítám, že až projdu přes Athénu, tak pak tam je Hercules, Ares (warové), poté tam je Poseidon a Hades a to jsou lukostřelci, takže je to čistě jen o náhodě. Počítám, že někde kolem levlu 500-510 budu u bosse a u něj se zaseknu na delší dobu. Být berserk, tak to padne do levlu 500 na 100%
Odpovědět s citací
Staré 02-12-2020, 12:22
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Standardní

Jestli první v mezinárodní síni slávy nemá silnou postavu, tak kdo má? :D ...jestli to zas bereš s ohledem na level, tak to je podle mě v tomhle případě irelevantní.
Fakt si myslím, že to podceňuješ :D...jak jsem psal, dva roky než se dostaneš na jeho současné základy a kvůli nižšímu levelu budeš mít pořád nižší celkové staty a mnohem nižší damage a HP. A jak jsi psal ty, Strider chce být ve všem první, tak do sundání Poseidona asi pár hub taky nasypal a tyhle staty potřeboval.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání