Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 25-02-2017, 15:14
MiR3K MiR3K je offline
Pán temnot

Datum registrace: Apr 2012
Odeslat zprávu přes Skype™ MiR3K
Standardní

U hry S&F chce trochu přemýšlet a vymýšlet taktiku. U kováře lze snadno získat větší obnos krystalů (viz. obrázek) a pak je nějaká regulace dost zbytečná. PG asi nechce, aby jsme za půl roku měli u všech předmětů 10x vylepšeno.

Život je jediný závod, kde nikdo nechvátá do cíle....
Odpovědět s citací
Staré 25-02-2017, 15:26
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Citovat:
Původně založeno Xsixao Zobrazit příspěvky
Mno ono to s těma goldama ani není takové horké, jelikož díky očarování, které poskytuje nalezení předmětu u cesty nemusí člověk teoreticky nic kupovat, protože nějaký ten ´bordel´ se vždy u cesty najde. (samo, že při odchodu 300 touhy, pokud se jedná o lidi co jedou jen 100-120 - plně souhlasím)
Ano, ale ten bordel o cesty můžeš normálně prodat a pak za něj naklikat staty, princip je stejný.

Citovat:
Původně založeno MiR3K Zobrazit příspěvky
U hry S&F chce trochu přemýšlet a vymýšlet taktiku. U kováře lze snadno získat větší obnos krystalů (viz. obrázek) a pak je nějaká regulace dost zbytečná. PG asi nechce, aby jsme za půl roku měli u všech předmětů 10x vylepšeno.
Jasně, ukazuj tu zisk za rozebrání epicu, to má logiku. Já bych na své postavě 358. lvlu potřeboval na socket rozebrat 8 epiců, pokud ti to přijde v pořádku, pak se není o čem bavit. A k té poslední větě, tvůj příklad je jeden extrém, současná realita je opačný extrém. Co chci já je rozumný kompromis.
Odpovědět s citací
Staré 25-02-2017, 15:37
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:

jenomze on je trochu rozdil mit "vsechny staty na 10x" a mit "vsechny staty na 2x, protoze davat to na vic se nevyplati protoze nez nasetris na 1 upgrade 1 itemu, tak ten predmet trikrat vymenis za lepsi" (I na lvlech 350+).

Rekl bych, ze tyhle "premrstene ceny" by byly castecne v poradku, kdyby prestalo existovat omezeni na pocet rozebranych veci denne (jeste navic degradovane tim, ze luky a kouzelne hole se pocitaji za 2 itemy)

Naposledy upraveno Ceris; 25-02-2017 v 15:38.
Odpovědět s citací
Staré 25-02-2017, 15:47
Xsixao Xsixao je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Citovat:

Ano, rozbiju si svůj TOP epic co mám na sobě abych mohl jiný vylepšit (případně vyslíknu pomocníky, abych si nafarmil krystaly )

Naposledy upraveno Xsixao; 25-02-2017 v 15:55.
Odpovědět s citací
Staré 25-02-2017, 15:50
MiR3K MiR3K je offline
Pán temnot

Datum registrace: Apr 2012
Odeslat zprávu přes Skype™ MiR3K
Standardní

Citovat:
Původně založeno Bortas Zobrazit příspěvky
Jasně, ukazuj tu zisk za rozebrání epicu, to má logiku. Já bych na své postavě 358. lvlu potřeboval na socket rozebrat 8 epiců, pokud ti to přijde v pořádku, pak se není o čem bavit. A k té poslední větě, tvůj příklad je jeden extrém, současná realita je opačný extrém. Co chci já je rozumný kompromis.
Ano, je to epický item. Takže pokud o epickém víkendu někdo proklikává, tak to takhle může využít na vylepšení. Ten socket je podle mě normální. Ne každý si to může dovolit a proto je to takhle drahý.

Citovat:
Původně založeno Ceris
Rekl bych, ze tyhle "premrstene ceny" by byly castecne v poradku, kdyby prestalo existovat omezeni na pocet rozebranych veci denne (jeste navic degradovane tim, ze luky a kouzelne hole se pocitaji za 2 itemy)
S tímhle nespíš souhlasím, určitě se časem zvýší limit na větší počet. Ale aby pak zase nesnížili zisk surovin. A nebo naopak, zvýší zisk surovin a nechají 5 věcí denně.

Citovat:
Původně založeno Xsixao Zobrazit příspěvky
MiR3K: Ano, rozbiju si svůj TOP epic co mám na sobě abych mohl jiný vylepšit (případně vyslíknu pomocníky, abych si nafarmil krystaly )
Tak taky je to možný :D.

Život je jediný závod, kde nikdo nechvátá do cíle....

Naposledy upraveno MiR3K; 25-02-2017 v 15:53.
Odpovědět s citací
Staré 25-02-2017, 16:31
Xsixao Xsixao je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Nechtěl jsem zde řešit udělání díry, je to luxus a proto i náročný pro získání, šlo mi hlavně o cenu vylepšování předmětů.
Odpovědět s citací
Staré 25-02-2017, 16:40
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Standardní

Citovat:

No vzhledem k naprostý neefektivnosti současnýho nastavení kováře mi jako rozumná taktika přijde na něj v podstatě kašlat do doby, než bude efektivně použitelnej. Takže to vidím tak jako někteří ostatní - 2 úrovně (možná 3) a šmitec. A to nepočítám zbraň. Tam je to mimo mísu. Je to 4x dražší než normální předmět. Chápal bych to, kdyby se zvýšilo poškození zbraně, ale ono to přidá jenom staty ... Nevidim v tom opravdu příliš smysl.

Jinak mít za půl roku vše 10x vylepšeno mi přijde jako celkem rozumný. Když si to přepočítám, tak to jsou v podstatě 2 drahokamy navíc ... takže žádný velký terno.

Naposledy upraveno Hans Klátil; 25-02-2017 v 16:45.
Odpovědět s citací
Staré 25-02-2017, 17:10
Xsixao Xsixao je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Prý se toto téma řeší už i na DE fóru, tak uvidíme co z toho vyleze.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Xsixao za tento užitečný příspěvek:
Staré 26-02-2017, 09:14
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Citovat:

Moje současná situace je, že mám u sebe 58 000 železa a 1900 krystalů.. Nerozebral jsem žádný epik, jediné co dělám je, že rozebírám předměty a nic nevylepšuji, protože čekám, že se časem kovář trochu upraví
Odpovědět s citací
Staré 26-02-2017, 11:19
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno napoli777 Zobrazit příspěvky
Moje současná situace je, že mám u sebe 58 000 železa a 1900 krystalů.. Nerozebral jsem žádný epik, jediné co dělám je, že rozebírám předměty a nic nevylepšuji, protože čekám, že se časem kovář trochu upraví
No nevím . . .
Čekat že PG něco v brzké době opraví asi nebude ta nejlepší taktika
Mezi tím si ostatní hráči "vytuní" svou výbavu a pak je budeš těžko dohánět.
Já do toho jdu naplno

Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli locahero za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání