Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 22-12-2020, 20:03
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Datum registrace: Sep 2016
Standardní

L.J.21, jelikož kritizovat umí každý, tak to trochu otočím. Jakou doporučuješ strategii ty?
Vychází tvá strategie z nějakých podložených čísel?
Staré 22-12-2020, 20:04
LJ.21 LJ.21 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno lajcik Zobrazit příspěvky
Napoli777 hraje 10 let. Od začátku goldy a má LVL 466 a staty 45500/30615
Já hráji 4,5 roku na expy. LVL 555 a staty 71069/24001
Každý den udělám přibližně 100 statů více než Napoli.
Ještě budeš tvrdit, že strategie na goldy je výhodnější než na expy?
Došly argumenty k diskuzi? Napoli hraje na goldy od začátku hraní, což jsem psal, že je blbost. Jede si vlastní challenge, která nemá s optimálním hraním nic společného. Pokud vím, tak expy ignoruje jak může...včetně lvl upů z kalendáře.

Citovat:
L.J.21, jelikož kritizovat umí každý, tak to trochu otočím. Jakou doporučuješ strategii ty?
Vychází tvá strategie z nějakých podložených čísel?
Jak jsem psal, osobně jsem ideální lvl pro přepnutí neřešil a čísla si nezjišťoval, protože se hra tolik změnila už když jsem byl na vysokém levelu. Většína tvrdí 420, osobně bych to volil o něco později. Jen zpochybňuji tvoje čísla a na moje argumenty neodpovídáš. 550 je prostě pozdě. Podstata vyššího levelu je vyšší příjem goldů...a tím že přepneš až když jsou goldy takhle blízko hranice vymaxování tak se o velkou část té výhody přípravuješ. S každým dalším lvl upem (běžné hraní, kalendář) se ta výhoda snižuje a snižuje, protože tě nižší level dohání.

Naposledy upraveno LJ.21; 22-12-2020 v 20:09.
Odpovědět s citací
Staré 22-12-2020, 21:11
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Promiň, ale máš pravdu, argumenty mi došly.
Jelikož nic než reálné data a čísla nemám a nepoužívám subjektivní pocity. Vše se v téhle hře dá vypočítat. Ano, je zde velký vliv náhody, ale toto bych řešil v tématu soubojů, tam to má opodstatnění.
Ano, máš pravdu, zvolil jsem špatné slovo ne exponenciálně ale lineárně.
A ano, souhlasím, že bych na Goldy přešel později než na LVL 420.
Psal jsem to už několikrát, nejen zde. Do lvl 500 volit expy i o gold eventu, od 500 hrát o tomto eventu goldy a postupně přecházet na Goldy.
Výsledek naší vášnivé diskuze? Sice si nenapsal, svou konkrétní hranici, ale počítám, že nebude moc daleko od mnou doporučované úrovně 500.
Staré 23-12-2020, 00:32
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Smrtka

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Dal jsem si tu práci a našel si vás
557 64098/48025 24.11.2012 LennyLeonard S15
515 65024/25399 24.11.2012 Sir Hakan S15
519 62713/12419 3.4.2016 Jan Papoušek Grznár S28
555 71069/24001 4.3.2016 Lajcik W7

Papoušek hraje o 30 dní kratší dobu než jám ale je o 32LVL nižší a má o 20k nižší staty

Hanak, ten je marný, hraje na goldy snad od začátku a jde to vidět. Hraje déle o 3 a půl roku a je nižší LVL o 40 a staty má 4,7k nižší

Lenny hraje také déle o 3,5 roku, je pouze o 2 LVL vyšší a staty má vyšší o 17K (16 týdnů)

A to jetu goldy expy tak 70/30 od cca 450-500 LVL
Co ještě více chcete vidět, že je stále lepší jet na expy až do 500.
Moje chyba, že jsem se nechal stáhnout vidinou lepších statů dříve.
Papoušek hlavně cca 3/4 roku nehoubařil :D
A co se týče těch levelů zdarma - ano, dostávají je oba dva. Jenže sám píšeš, že se ti na levelu cca 550 přestává vyplácet jet expy a jdeš na goldy. A díky tomuhle tě ten goldový hráč dožene rychleji než předtím.
Odpovědět s citací
Staré 23-12-2020, 09:00
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Citovat:
Původně založeno LJ.21 Zobrazit příspěvky
Nemám, jak ověřit. Můžu jen napsat, že od levelu 500 do 557 (cca 460 dní) jsem hrou na goldy naklikal 56 000 statů v základu.
.
Jsi si jistý? Pokud ano, tak jde zde krásně vidět to, o čem mluvím.
Já jel více expy a později to překlápěl na goldy a z 500 na 555 mi to trvalo přesně 396 dní a naklikal jsem 59 647 statů základu.

I když si jel na goldy a hrál si to o 2 měsíce déle, tak si naklikal méně než já, který jel prvně expy a až později goldy.
Přírůstek úrovní máme stejný, přírůstek statů hovoří v můj prospěch a trvalo mi to kratší dobu, tzn. za zbývajících 64 dní bych ti uskočil ještě o mnohem více.

Nepracuji s domněnkami a subjektivními pocity, ale s real čísly.

Myslím si, že ten přírůstek v tvém případě byl trochu vyšší.. nebo něco děláš hůř než já, že máš tak málo.
Staré 23-12-2020, 09:57
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Citovat:
Napoli777 hraje 10 let. Od začátku goldy a má LVL 466 a staty 45500/30615
Já hráji 4,5 roku na expy. LVL 555 a staty 71069/24001
Každý den udělám přibližně 100 statů více než Napoli.
Ještě budeš tvrdit, že strategie na goldy je výhodnější než na expy?
Ono je také třeba si uvědomit, že do levlu cca 380 jsem nejel 300 touhy (kromě gold víkendu), protože se to pro goldaře nevyplatí, ovšem pak už to expilo tak málo, že jsem začal jezdit 300. Moje strategie, kterou hraji, je založená na tom, mít co největší staty na svůj level a tím i silnou postavu. Mimochodem za dnešek jsem získal z hospody 90 statů, což není až tak velký rozdíl oproti tvých 100 a to ještě budou goldy z hlídky, drahokamů, dolu na goldy.. Jak zde psal LJ. - jedu tu postavu tak, abych narval co nejvíce statů za level, takže dělám extrémy - nevybírám pokladnici v pevnosti, resetuji si kalendář, abych nedostal level navíc nebo xp z něj, nevybírám stroj času, neberu denní misi, občas vynechám souboj v cechu (pokud je jasné, že vyhrajeme) a neexpím o xp víkendu. Tvoje staty jsou sice vyšší, ovšem na tvůj level jsou spíše tragické. Když se koukneš na německou s1, tak průměrný hráč tvého levlu má třeba o 30k více statů.
Další věc je, že nelze srovnávat dnešní postavy s těmi před 10 lety, jelikož se jim statově na level nemůžeš rovnat. Kdysi nebylo tolik updatů, proto trvalo déle, než složíš podzemko a tím pádem jsi z hospody měl ty staty vyšší. Další věc je, že se zdvojnásoboval příjem xP s updatem mazlíčků..
Já mám základy 76k celkem, ty 95k celkem.. Rozdíl 19000 statů u mě dělá (pokud budu hodnej) 12 levlů, takže za 12 levlů budu mít to samé co máš ty. na tvém levlu budu mít cca o 127k statů více než máš ty teď..
Jak jsem psal, za dnešek jsem z hospody našetřil 900mega (dobré úkoly + předměty k čarodce).. ty uděláš jen o 100mega více. Ovšem počítej s tím, že čím vyšší budu level, tím více budu toto stahovat a protože jsem tryhard, tak si budu i vydělávat více za pár levlů. Moje nevýhoda je, že neexpím o xp víkendech a vynechám dny kvůli kalendáři. Jinak bych tvůj náskok již brzy začal stahovat.
Já upřednostňuji kvalitu nad kvantitou. Čísla hovoří jasně - máš to rád vše spočítané a podložené? Za level teď budu dělat cca 1700 statů, protože už není co skládat v podzemkách, tak sleduj jak za pár levlů budu mít staty co máš teď ty a uvidíš, jak moc dobře jsi to hrál.

Naposledy upraveno napoli777; 23-12-2020 v 10:26.
Odpovědět s citací
Staré 23-12-2020, 11:02
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

nevim, jestli uz vam to nekdo v tomhle tematu rekl, ale pokud se jeden den neprihlasite do hry (teda spis nedostanete se na hlavni obrazovku mesta), kalendar se vam resetuje zase na zacatek a zadny lvl zadarmo nedostanete
to, jestli se to vyplati ale necham na vas
Staré 23-12-2020, 12:32
lajcik lajcik je offline
Černý fantom

Standardní

Gratuluji, že po 10 letech hraní dokážeš udělat 90 statů za den. Já mám dnes prozatím 140. Za 4,5 roku.
Nicméně, všechny, co jste zde psali, že je to blbost jsem přidal do sledování. Dal bych tomu několik týdnů či měsíců a uvidíme.
Prosím tě, kolik dostáváš ze zlatého dolu a z hlídky? Jen tohle dělá u mě 288M denně
Staré 23-12-2020, 12:54
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Citovat:
Gratuluji, že po 10 letech hraní dokážeš udělat 90 statů za den. Já mám dnes prozatím 140. Za 4,5 roku.
Nicméně, všechny, co jste zde psali, že je to blbost jsem přidal do sledování. Dal bych tomu několik týdnů či měsíců a uvidíme.
Prosím tě, kolik dostáváš ze zlatého dolu a z hlídky? Jen tohle dělá u mě 288M denně
Z dolu mám 1,92 mega za hodinku, hlídku nevím, teď probíhá.. hele dobrý nápad.. moje staty znáš, tak za měsíc 24.1. se zde sejdeme a můžeme udělat srovnání. Pojedu tryhard, s tím, že neexpím o xp víkendu a po Novim roce resetuji kalendář.. vše budu cpát do obratky. Měl bych udělat asi 2-3 levly (skolím podzemka nejspíš). Můj odhad je, že budu mít cca 48k obratky v základě, takže o 2,5k více, než mám teď. Uvidíme o kolik budeš mít více (minimálně 4 dny nebudu expit a nevybírám stroj času).

Naposledy upraveno napoli777; 23-12-2020 v 13:20.
Odpovědět s citací
Staré 24-12-2020, 17:53
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Smrtka

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Ty tady budeš zase porovnávat jablka s hruškama. Ne každý točí pořád kolo, ne každý vybírá goldy z dolu bez přetékání, né každý vyklikává stroj času ve stejný moment (tudíž ty v něm budeš na 0, někdo kolem 1500 touhy) a tohle všechno se ti nasčítá a vyjde ti jedna jediná věc - že budeš mít totálně nepřesný výpočet.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání