Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy pro verzi Remastered

Přijaté návrhy pro verzi Remastered Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Zobrazit výsledek ankety: Chteli by jste více goldů z arény?
Jasně,super nápad 9 56.25%
Je mi to jedno 3 18.75%
Ne,je to blbost radši Goldy na účtu 🙂 4 25.00%
Hlasující: 16. V této anketě nemůžeš hlasovat

Možnosti Zobrazování
Staré 07-11-2020, 13:29
BYKOSLAV BYKOSLAV je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2019
Standardní Aréna

Zdarec
Napadlo mě trošku poupravit odměny za souboje v aréně. V ranní fázi hry se bojovat v aréně docela oplatí. Člověk má radost když ukořisti 10-100g a vylepší za to klidně postavu o pár států. V pozdější fázi hry už jsou to bohužel jen drobné. Na levelu 400 je to jen rutina pro 5milionu expy (10 soubojů) a nazdar zítra. Navrhoval bych zvýšít loot klidně na 20% z goldů které má člověk u sebe. Nebo to vybalancovat podobně jako v pevnosti. Jestli bude člověk napadnut víckrát během 24hodin přijde o minimim. Jestli ne přijde o daleko víc. Byla by to určitá motivace znovu začít (okrádat) hráče a každý si musel hlídat "zůstatek na účtu" nerozumím totiž tomu proč přišlo nedávno v updatu zvýšení kapacity goldů na 10miliard když to ve finále nemá žádný smysl. Maximální cena statu je 10mega a šetřit Goldy znamená akorát mít slabší postavu. Jelikož i těch pár set bodů do hlavního statu může ovlivnit boj. Tak nevidím podstatu šetření.... Můj návrh by samozřejmě potřeboval vychytat mouchy,ale bojovat o Goldy je přece daleko zábavnější než se koukat na to jaký jsem frajer že mám 5miliard v banku... 🤔 Dík za názory
BYKOSLAV😎
Staré 07-11-2020, 18:21
Xnon Xnon je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Po zavedení se aktivní hráči obohatí a bude následovat že nikdo nebude nechávat peníze v zásobě a jsme tam kde jsme teď. Ti kteří budou pravidelně aktivní budou vykořisťovat ty kteří nechodí do arény, když to porovnám s pevností tak nesnáším když mě někdo okrade stavím doly a vylepšuju pevnost na nikoho neutočím ani na to nemám dostatečně vylepšené vojáky a i kdbych měl tak z hráčů suroviny nejsou.

Naposledy upraveno Xnon; 07-11-2020 v 19:17. Důvod: korekce
The Following User Says Thank You to Xnon For This Useful Post:
Staré 19-11-2020, 11:18
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

A co kdybychom nechali ostatní hráče a místo toho by třeba splnění 10 výher v aréně také hráče odměnilo určitým obnosem goldů?
Přeci jen bychom si něco nasazením života v aréně vydělat mohli... :)

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Následující uživatelé (celkem 7) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 04-12-2020, 19:42
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Černý fantom

Datum registrace: Nov 2013
Standardní

Ja jsem ten typ heqce, co se radeji jednou za cas vice naboosti nez anych to klikal furt dokola po 1-2 statech....vim, ze to je blbost, ale poxitove pak v te postave jednou za cas vninam vetsi progres :D
Staré 08-12-2020, 10:53
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
A co kdybychom nechali ostatní hráče a místo toho by třeba splnění 10 výher v aréně také hráče odměnilo určitým obnosem goldů?
Přeci jen bychom si něco nasazením života v aréně vydělat mohli... :)
Dle "Thanks" se vám to zamlouvá, tak zašlu na vedení v této formě.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání