Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy

Návrhy Vaše návrhy jsou pro nás velice důležité. Můžete se podílet na vývoji hry a právě váš návrh může být ten, který bude zrealizován. Nikdy nevíte.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 21-06-2020, 14:17
mar21 mar21 je offline
Strašidlo

Datum registrace: Mar 2020
Standardní

Já tady žádný problém nevidím. To že ti padají suroviny navíc? Někdo je prostě použije, někdo ne.
Odpovědět s citací
Staré 21-06-2020, 16:09
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Smrtka

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno mar21 Zobrazit příspěvky
Já tady žádný problém nevidím. To že ti padají suroviny navíc? Někdo je prostě použije, někdo ne.
Problém je v tom, že padají přes maximální limit a nejde se jich bez otravného extra klikání nijak zbavit. Ani se v inventáři nestackují. Pravidelně po pár questech musím čistit inventář od nesmyslů, který mi k ničemu nejsou a nebudou...
Odpovědět s citací
Staré 21-06-2020, 19:14
Glawer Glawer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

Jenže to se bavíme o surovinách, které padají z úkolů základní touhy zdarma, fajn, vyhodíme, zbytečná škoda, ale budiž...

No a teď se dostáváme k tomu, že hráčům s maximem surovin vzniká škoda ve chvíli, kdy dostávají suroviny přes limit při použití houbiček.
To nastane za:
1. když kupujeme piva v hospodě za houby a odměnou je surovina, která se vyhazuje bez užitku
2. když kupujeme za houby otočky na kole štěstí a několikrát padne surovina, která se nemá kam přičíst a koupená otočka tak propadá ve prospěch PG
To si myslím není úplně fér nejen k platícím hráčům, na to, kolik houbiček takhle promrháme za týden, měsíc... rok (přepočet na peníze investované do hub snad ani zmiňovat nemusím)
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Glawer For This Useful Post:
Staré 21-06-2020, 23:03
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Smrtka

Datum registrace: May 2017
Standardní

Piva v hospodě kupuje člověk v takovémhle stádiu hry převážně kvůli goldům/expům, ne kvůli surovinám. Tady narozdíl od kola pořád nějaká value existuje a řekl bych, že je dost podstatná. V kole je to věc jiná, přiznám se, že jsem se nad tím do téhle doby ale nepozastavil :D
Odpovědět s citací
Staré 21-06-2020, 23:22
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

No minimálně by se soudruzi mohli alespoň pozastavit nad tím, že mechanika, při které člověk regulérně vyhazuje houbičky z okna (Abawuwu a suroviny při plných skladech) by mohla zapříčinit, že dotyčný přestane tyto houby utrácet, čímž bude PG přicházet o peníze. Zas na druhou stranu se to týká hrstky hráčů, kteří kupují houby i po letech hraní na jedné postavy, tak je to nejspíš zas tak mrzet nebude.
Odpovědět s citací
Staré 22-06-2020, 12:10
Glawer Glawer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

Jasně, ale ono nejde ani tak o to, kolik hráčů takhle vyhazuje houby, ale spíš o princip, že je něco špatně, ví se o tom a neřeší se to. PG není charita, aby tam lidi házeli "drobný" jen tak, že mají tolik houbiček, že neví co s nima :D
No a ten lesní event, já třeba kupuju piva jen při zlatém, lesním a zkušenostním, jinak přes týden a na epik nekupuju. Je pravda, že je tam i ZB a zlato, ale když padne 6x po sobě 15 mega dřeva, který nemůžu ani prodat, tak už přemýšlím, jestli to má vůbec smysl do toho ty houby vrážet. Ale aby se neřeklo, že není žádné využití, musím uznat, že možnost hodit 15mega dřeva do záchodu za 10 bodíků je velmi uspokojivá :D

Ještě jsem zapomněl, že je radost, když ti padne v kostkách 60 milionů dřeva, když to nemáš kam dát, ale v kostkách se utrácí houby jen za přeskočení odpočtu k dalšímu hodu, takže to není tak podstatný. Ovšem tomu, kdo odklikává hody za houby, aby využil všech 10 pokusů, může i tady vzniknout škoda.

Naposledy upraveno Glawer; 22-06-2020 v 12:20.
Odpovědět s citací
Staré 02-07-2020, 12:53
Fany2278 Fany2278 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jun 2020
Standardní

Citovat:
Původně založeno mar21 Zobrazit příspěvky
Tebe to možná nebaví, ale někteří si přebytek nechávají v batohu. /ne
Já bych osobně uvítal kdyby se suroviny automaticky připočítávaly, tak jak je tomu u kostek. Protože odklikávat každý item zvlášť je celkem otravné. Suroviny z úkolů beru jen jako menší bonus a je mi celkem jedno, že je tu potom limit.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Fany2278 For This Useful Post:
Staré 06-07-2020, 07:38
lajcik lajcik je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2016
Standardní

Už jsem to tady taky několikrát psal.
2mld dřeva i kamení mám již několik měsíců (asi 2 roky) v kuse.
Proč mi teda padá z kola štěstí dřevo a kameny? Proč mi padají i z úkolů během raritního eventu?
To samé duše, proč padají když je mám na maximu?
je to dlouhodobý problém, který trápí tisíce hráčů a Playa s tím nic nedělá
Staré 06-07-2020, 20:23
josifek josifek je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno lajcik Zobrazit příspěvky
Už jsem to tady taky několikrát psal.
2mld dřeva i kamení mám již několik měsíců (asi 2 roky) v kuse.
Proč mi teda padá z kola štěstí dřevo a kameny? Proč mi padají i z úkolů během raritního eventu?
To samé duše, proč padají když je mám na maximu?
je to dlouhodobý problém, který trápí tisíce hráčů a Playa s tím nic nedělá
Protože to je součástí toho eventu a pokud chceš využít suroviny tak těž kameny, které lze prodat za 10 000 000 a duše můžeš cpát do správce, aby jsi byl na první místě v síni slávy.
Staré 31-07-2020, 07:35
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Obávám se, aby nevyřešili problém tím, že surovin bude z eventu padat daleko méně. Přeci jen, tento problém s nadmírou surovin při běžném hraní způsobuje asi opravdu hlavně event, případně když se povede útok na někoho s hromadou surovin.

Je pak tedy divné si stěžovat na něco, co máme zadarmo, a zároveň s tím problém nemá určitě každý. Možná snížit odměny dřeva / kamene z event dropu a naopak zvýšit např. krystaly ke kováři?

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání