Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 14-04-2021, 13:51
Delph Delph je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2021
Standardní jak funguje adventuromat?

Ahoj, nenašel jsem nikde, jak funguje adventuromat.
Zatím využívám jen ty extra minuty vášně, co přidává každý den, ale nemám odvahu jak F2P hráč klikat na to co to udělá za houbu.

Odehraje to za mě všechnu vášeň co jsem neodehrál - aneb když nemám čas a ni písky času, tak tím snadno a rychle využiju veškerou možnou základní vášeň? A co ty poznámky o pivech? za tu jednu houbu to posbírá i vášeň kterou bych mohl získat pitím piv? To se mi nezdá za 1 houbu získat benefit 10 (11) hub...

a k tomu navázaný úkol v albu - 25 úkolů jedním kliknutím. Jak tam dostanu těch 25 úkolů a jak poznám, že tam je těch 25 úkolů?
Odpovědět s citací
Staré 14-04-2021, 14:10
LJ.21 LJ.21 je práve online
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Když neodehraješ touhu, uloží se ti tam kromě té bonusové touhy i neodehraná touha (do maximální hodnoty, která je tam uvedená...na levelu 15 80 touhy). Když tam naplníš houby, koupí a odehraje to za tebe jakoby extra pivo (1 houba = 20 touhy)...maximálně 10 denně, 11. bonusové pivo to nekoupí.

Na splnění achievementu tam musíš mít uložené tolik touhy, aby ti to vygenerovalo 25 questů. Záleží tak na zvířeti, s grifinem je naprostá jistota 250 touhy, s tygrem 350.
Odpovědět s citací
Staré 15-04-2021, 12:24
Delph Delph je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2021
Standardní

Citovat:
Původně založeno LJ.21 Zobrazit příspěvky
Když neodehraješ touhu, uloží se ti tam kromě té bonusové touhy i neodehraná touha (do maximální hodnoty, která je tam uvedená...na levelu 15 80 touhy). Když tam naplníš houby, koupí a odehraje to za tebe jakoby extra pivo (1 houba = 20 touhy)...maximálně 10 denně, 11. bonusové pivo to nekoupí.

Na splnění achievementu tam musíš mít uložené tolik touhy, aby ti to vygenerovalo 25 questů. Záleží tak na zvířeti, s grifinem je naprostá jistota 250 touhy, s tygrem 350.

takže nemá smysl se to pokoušet plnit, dokud nedosáhnu kapacity 250-350... díky za info.

Jo a jestli to chápu dobře, tak pokud mám spoustu hub, tak můžu dát + 220 touhy díky pivům v hospodě + 200 touhy díky adveturomatu, když mám dost hub?
Odpovědět s citací
Staré 15-04-2021, 12:32
LJ.21 LJ.21 je práve online
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno Delph Zobrazit příspěvky
takže nemá smysl se to pokoušet plnit, dokud nedosáhnu kapacity 250-350... díky za info.

Jo a jestli to chápu dobře, tak pokud mám spoustu hub, tak můžu dát + 220 touhy díky pivům v hospodě + 200 touhy díky adveturomatu, když mám dost hub?
Průměrně je potřeba cca 160 s griffinem a 220 s tygrem. Můžeš mít ale smůlu a vygeneruje ti to víc dlouhých questů. Vyplatí se teda ještě chvíli počkat než abys to měl plnit od začátku.

Nene, nic navíc (kromě 20 bonusové touhy) oproti normálnímu hraní nezískáš. Není to tak že by ti to nakoupilo piva ještě navíc oproti těm co si sám koupíš v hospodě. Celkový limit je 10/11 pro obojí. Je to jen pojistka pro houbaře kdyby se celý den nepřipojili tak ať nepřijdou o tolik touhy.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání