Zobrazen příspěvek
  #3  
Staré 13-07-2010, 14:39
Avatar hráče KO771
KO771 KO771 je offline
Int. Community Manager
 
Datum registrace: Jul 2010
Příspěvky: 22
Standardní RegistracePři prvním vstupu do hry, budete vyzvání k tomu, abyste si založili novou postavu. Zobrazí se vám nabídka různých třích, kterých je momentálně 6. Tato třída určuje charakter vaší postavy, které zbraně a oblečení bude nosti, jaké statistiky vylepšovat a jak bojovat. Při kliknutí se zobrazí statistiky jednotivých tříd. Tlačítko "Pokračovat" vás přenese na výběr vzhledu vaší postavy, kde si můžete také vybrat rasu. Tohle jsou vcelku jen kosmetické záležitosti a vzhled můžete později ve hře změnit. Vyberete si zde také jméno. Pokud vás žádné nenapadá, tak klikněte na hrací kostku a bude vám vygenerované nějaké náhodné. Prosím, vyvarujte se vulgárním jménům, která vám mohou způsobit potíže s pravidly. Pokud chcete hrát s vašími kamarády, tak je důležité, abyste byli na stejném.

Zde je přehled tříd postav:

Válečník: těžce oděnný tank s jednou zbraní, většnou mečem nebo sekerou. Štít: 25% šance na blok. Brnění: 50% redukce poškození.
Kouzelník: používá kouzla a kouzelnou hůl. Brnění: 10% redukce poškození. Útoky kouzelníka nemohou být vyhnuty nebo blokovány.
Průzknumník: rychlý lovec. Reflexy: 50% šance na úhyb. Brnění: 25% redukce poškození.
Nájemný vrah: plíživá třída s dvěmi zbraněmi. Útočí dvakrát. Reflexy: 50% šance na vyhnutí. Brnění: 25% redukce poškození. Odráží ohnivé koule.
Bojový mág: obrněný kouzelník se zbraní válečníka. Ohnivá koule útočí před vlastní bitvou, protivník ztrácí až 33% zdraví. Magický štít: 40% redukce poškození. Brnění: 10% redukce poškození. Odráží Ohnivé koule.
Berserker: nosí vybavení válečníka, ale nemá štít. Zuřivost: dostane okamžitý další útok s 50% šancí na další. Brnění: 25% snížení škody. Je náchylný k poškození od kouzelníků -> dostane od nich + 100% více poškození .
Lovec démonů: nosí vybavení válečníka (zbraň ovšem průzkumníka), nemůže se vyhýbat útokům. Hlavní atribut je Obratnost. Má 25% šanci na obnovení všech životů, když je zabit. Nefunguje, pokud byl zabit magickým útokem. Brnění: max 50%.
Druid: má mágovu zbraň, vybavení průzkumníka. Od levelu 10 si může nasadit masku medvěda a funguje jako válečník, od levelu 25 masku kočky a funguje jako průzkumník. Masky vypadají jinak podle pohlaví a rasy. Viz:

Kliknutím na tužku se dostanete do podrobného editoru postavy.
Můžete si zvolit pohlaví postavy
Náhodně vygenerovat vzhled postavy
Nezapomeňte si také zkontrolovat server, na který se registrujete

Kliknutím na "Uložit" se již dostanete přímo do hry.


Zde je seznam bonusů, které dostanete u každé třídy.


Rasu si později ve hře můžete změnit, ale třídu nikoliv. Tato změna se neprojeví na bonusech, které jste získali po vytvoření postavy a registraci.


Možná vás překvapí, že nezadáváte žádné heslo a email. Ano, při registraci to není nutné. Postava je uložena ve vašem prohlížeči a můžete se na ní dostat i po odhlášení. Pokud budete chtít postavu uložit, můžete si na ní kdykoliv nastavit heslo a email, abyste se mohli přihlásit i na jiných zařízení. Vřele to doporučujeme.

Můžete tak učinit kliknutím na červený vykřičník v menu výběru postav - tam se dostanete po kliknutí na křížek v pravém horním rohu na obrazovce města ve hře. Také to můžete provést kliknutím na "Nastavení" a poté na "Uložit postavu" v tabulce, která se vám zobrazí. Červený vykřičník idikuje, že postavu zatím ještě nemáte uloženou:Uložení postavyV tabulce vyplňte všechny údaje. Prosím, zvolte si bezpečné heslo (kombinace čísel a písmen) a mail, který nejlépe nikde jinde nepoužíváte a nikdo jiný ho nezná. Tímto si zajistíte nejlepší zabezpečení účtu, protože v případě, že o oba tyto údaje příjdete, bude velice složité účet získat zpět.
Postavu také můžete propojit s vaším FB a poté budete moct hrát na všem zařízeních právě díky přihlášení přes FB.

Na mail, který jste zadávali při uložení, vám příjde ověřovací zpráva, ve které je odkaz na ověření. Pokud mail nepříjde, tak prosím zkontrolujte složku „Spamy“, zda e-mail náhodou není tam. Pokud ne, zašlete si ho znovu (po přihlášení na úvodní obrazovce) a zkontrolujte, zda nemáte plnou e-mailovou schránku. Pokud se nic neděje, změnte si e-mail ve spravování postavy na jiný (máme dobré zkušenosti s gmailem). Pokud stále nic nedostanete, kontaktujte herní podporu - Nastavení - Pomoc a podpora - Kontaktovat podporu a požádejte o ověření mailu ručně.

Pozor! Pokud si vytvoříte postavu přes google play, iOS, Steam, tak je hraní omezeno jen na tuto platformu a jinde se přihlásit nemůžete do doby, než na účtu nastavíte heslo.
Zde je návod ke každé platformě: http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=38404Mějte na paměti:
S neověřeným účtem budete mít ve hře jistá omezení. Nebudete například moci svému cechu darovat peníze.
Ověření přináší i další výhody: Úspěšné ověření vašeho účtu odměníme 10 houbičkami.

Spravování postavy:Pokud kliknete na "zpět" ve hře (křížek v pravém horním rohu)

Zobrazí se tabulka, kde máte tyto možnosti:
1 - Zde si můžete vytvořit novou postavu
2 - Pokud již nějakou postavu máte a nemáte ji v seznamu. Můžete si jí pomocí tohoto tlačítka přidat.
3 - Po kliknutí zde si budete moct změnit pořadí postav a smazat postavu nebo ji odhlásit ze zařízení. Pozor, smazanou postavu již nelze obnovit. Můžete v tomto modu také přemisťovat jednotlivé postavy v tabulce výběru postavy. Pokud checete vyjít z tohoto modu, stačí kliknout na stejné tlačítko, nyní pod názvem "Hotovo"
4 - Pokud zde postavu nechcete ukládat, můžete se přihlásit jako host
5 - Tohle tlačítko vás odhlásí z postavy
6 - Zde si můžete postavu uložit

Smazání/Odebrání postavy
Vejděte do modu spravování postav kliknutím na "Spravovat..."
Objeví se vám u postav šipky a ikonka koše. Kliknutím na koš u dané postavy se vám nejdříve zobrazí možnost "Odhlásit se". Pokud kliknete na OK, bude tato postava odhlášení z daného zařízení, ale na serveru stále existuje.

Pokud označíte "Smazat postavu i ze serveru". Hra se vás zeptá na heslo od posavy. Po zadání správného hesla a potvrzení bude postava nenávratně odstrněna a již ji nebude možné žádným způsobem obnovit! Pozor, pokud jste si v posledních 7 dnech měnili mail na postavě, tak ji nebudete moct smazat.


Naposledy upraveno slOn; 01-06-2019 v 20:35.
Následující uživatelé (celkem 51) řekli "Díky" uživateli KO771 za tento užitečný příspěvek: