Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 17-09-2010, 23:18
siroga siroga je offline
Smrtka

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Carlist Rieekan Zobrazit příspěvky
Mno, to, co ten vzorec udává, je jaké bys dal průměrné zranění v prvním kole souboje, pokud bys vždycky při hodu na útok hodil to nejvyšší číslo. Což je sice pěkné, ale úplně nicneříkající numero
to neudava max ale max min i prumnernej crit v prvnim kole ..
to sem tam hodil v podstate jen to co tam hazel typek predemnou ale zamknuty a srozumitelnejsi :d
a s tema dalsima kolama nvm na cz foru se pise o 40% dalsi hit na US o 10% ...

pro sebe s critem ani nepocitam s mym stestim sem nedal ani jeden crit z 12ran kdyz sem mnel 45% sanci :d
navic jak chces v excelu vypocitat prumnerny zraneni, navic kdyz do toho nemam zakomponovany armor vykrejvani stitem ani uhejbani ...

Naposledy upraveno siroga; 17-09-2010 v 23:19.
The Following User Says Thank You to siroga For This Useful Post:
Staré 18-09-2010, 15:23
valik valik je offline
Děcko

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

nechápu

Červená karta za opakovaný posthunting, možná kdybys alespoň napsal, co nechápeš, někdo by ti mohl poradit. /Chicony

Naposledy upraveno Chicony; 18-09-2010 v 15:29.
The Following User Says Thank You to valik For This Useful Post:
Staré 18-09-2010, 15:29
jegenrapo jegenrapo je offline
Poslíček

Standardní

Citovat:
Původně založeno valik Zobrazit příspěvky
nechápu
pokud si nejses jistej jakou zbran a jaky atributy si vybrat, tak si to zadej do tohohle simulatoru souboju a tam presne uvidis, jakou mas % na viteztvi. Tzn. zkus si tam zadat vic moznosti podle toho kolik mas zbrani a dozvis se, jaka je nejlepsi...
topic je tady http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=1678
Staré 09-11-2010, 15:31
Dannys Dannys je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2010
Citovat:
Původně založeno Carlist Rieekan Zobrazit příspěvky
Jestli se mi to podaří otevřít (Microsoft Office nemám, na Uni ho nepoužíváme, protože neumí s maticema), tak se na to mrknu.

\edit Tak mi to píše: Tento soubor již neexistuje z následujích důvodů (a tak dále). Není v tom linku překlep?
\\edit Až to zkouknu, hodím ten link do hlavního příspěvku.
\\\edit Myslím, že je to v pohodě. Jen sem písnu pár poznámek, které mohou program uživatelsky zpříjemnit.
- průměrné poškození je vždycky aritmetický průměr horní a spodní hodnoty poškození (takže pokud chceš počítat i s rozptyly poškození, stačí ti znát jenom dvě čísla, nepotřebuješ tři)
- zranění by mělo růst v každém kole (těch 40% je takový odhad, nikde jsem přesné číslo neviděl) a vždy roste o příslušná procenta oproti předchozímu (takže ve třetím kole je teoreticky poškození * 1,4 * 1,4 atd.)
- a to je vše, snad jen, pokud nechceš, aby uživatel nepsal tam, kam nemá, doporučuji dokument zamknout a jen pár potřebných buněk nechat editovatelných (nevím, ale, pod kterýmí nabídkami tuhle možnost v Excelu najdeš, já mám Open Office Calc a je možné, že se tyhle dva programy od sebe liší)
Já mám menší problém: Jsem Mage lvl 56 a mám dvě zbraně: 191 - 305 (248) + výdrž 216 a pak mám 225 - 251 (238) + 192 Inteligence (Hlavní atribut) a s první zbraní mám poškození 21621 - 34256 a Inteligenci mám 1122 a Výdrž 734, ale s druhou zbraní mám poškození 29190 - 33232 a životy mám 59052 má Inteligence s touto zbraní je 1314, ale výdrž mám 518. Může mi někdo poradit mě v tabulce vyšlo zbraň 1 prohrává proti zbrani 2 1:2. Prosím chci to od někoho pořádně slyšet, respektivě přečíst, co a jak úplně přesně. Předem děkuji za odpovědi.
Staré 14-11-2010, 03:09
xsahr xsahr je offline
Kutnonoš

Umístění: Plzeň
Odeslat zprávu přes Skype™ xsahr
Standardní

Nemusis si vsechno vypocitavat presne na tsiciny procenta. Staci hrat trosku instinktivne a pouziat selsky rozum. Dasi veci je ze kdyz mas dve zbrane, tak nez si je radne vyzkousis v praxi najdes v ukolu nebo obchode lepsi.

V principu pouzij zbran s hlavnim atributem na souboje s hraci. Hlavne magy pokud jsi sma mag. a vydrz zkus v podzemi pokud ti nejde s primarni zbrani.
Staré 09-12-2010, 20:04
Pavel A Pavel A je offline
AfterDarkor

Umístění: Brno
Odeslat zprávu přes ICQ Pavel A Odeslat zprávu přes Skype™ Pavel A
Standardní

cau,nechápu jednu věc a to tu ze kdyz mam zbran treba 200-300 a zbraň 100-400 tak ktera je silnější ? :-)

Naposledy upraveno Pavel A; 09-12-2010 v 20:11.
Staré 09-12-2010, 20:07
bezchleba15
Guest

Standardní

Citovat:
Původně založeno Pavel A Zobrazit příspěvky
cau, chcu se zeptat kdyz mam zbran treba 200-300 a zbraň 100-400 tak ktera je silnější ? :-)
podle mně je to takhle u válečníka poškození spíše blíž a průzkumníka tak středně a u mága velký rozmezí
takze
u válečníka 1
průzkumníka spíše 1 ale nevim
mág 2
Staré 09-12-2010, 20:10
AfterDarkor

Standardní

Citovat:
Původně založeno bezchleba15 Zobrazit příspěvky
podle mně je to takhle u válečníka poškození spíše blíž a průzkumníka tak středně a u mága velký rozmezí
takze
u válečníka 1
mág 2
nechápu to jak si prisel na ty cisla (respektyve co maj znacit):
u válečníka 1
mág 2
Staré 09-12-2010, 20:20
bezchleba15
Guest

Standardní

Citovat:
Původně založeno Pavel A Zobrazit příspěvky
nechápu to jak si prisel na ty cisla (respektyve co maj znacit):
u válečníka 1
mág 2
to jsem myslel jakou zbraň válečník první
průzkumník asi první ale nevim
mág tu druhou
Staré 09-12-2010, 20:23
AfterDarkor

Standardní

Citovat:
Původně založeno bezchleba15 Zobrazit příspěvky
to jsem myslel jakou zbraň válečník první
průzkumník asi první ale nevim
mág tu druhou
a chcu se zeptat jakou první a jakou druhou mas na mysli ? :-) nejak te nechapu :-)

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání