Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 30-04-2017, 21:46
NINJACZE NINJACZE je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2015
Standardní Návrat přeživších z boje či Pokladník říká

Jak jistě víte, když zautočíte na něčí pevnost se všemi vojáky a protivník vám při své obraně pozabíjí polovinu, druhá polovina se záhadně ztratí na cestě zpět z úspěšné výpravy
Můj návrh zní tak že by se místo toho ti nezabití vrátili zpět, trvalo by to ovšem stejnou dobu jako vycvičení nových vojáků
dám příklad:
Pošlu 14 vojáků lvl125 do boje, z toho 10 bude v boji zabito
4 přeživší se do pevnosti vrátí za 40 minut(4x10minut)
a zbylích 10 vojáků by si člověk musel dovycvičit
samozřejmě když by zautočil dalšími 14ti a zas by 4 přežili tak už by to netrval ten návrat 40 minut ale 80 minut(i s těmi z předešlého boje, všech 8 vojáků v jeden okamžik po uplynutí času)
To jestli se nejdříve všichni vrátí a pak se začnou cvičit noví vojáci, nebo naopak či ty časy od sebe oddělit úplně je mi už celkem jedno

nebo ještě alternativa, když se nastavuje počet vojáků které pošlu do boje, bylo by dobré aby se místo Pokladník říká: Kořist vypadá dobře
tak
Pokladník říká: výdaje na útok budou 64.800 Dřeva 21.600 Kamení
zkrátka to kolik bude muset zaplatit za nové vojáky po bitvě, aby si člověk sám porovnal jestli se mu útok vyplatí, protože počítat to na kalkulačce? kde to jsme?

Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli NINJACZE za tento užitečný příspěvek:
Staré 02-05-2017, 12:27
ohnicek ohnicek je offline
Noční děs

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Nejsem si jist, jestli to uz nebylo, protoze navrhu na vylepseni Pevnosti, hlavne hned po te, co prisla na svet, bylo fakt mraky.

Ale co navrhujes ma svoji logiku, rozhodne je to lepsi, jako kdyz prezivsi vojaci proste jen tak zmizi. Je to spis brano jako naklady na boj. V podstate se temer nic nemeni, krome toho, ze usetris drevo a kameni za vycvik vojaku.

Nebylo by to spatny, jenze to by pak znamenalo, ze by vsichni utocili vsemi vojaky.

napr. jestli mam zautocit 40 nebo 48 ... ted si to musim rozmyslet hlavne kvuli surovinam, cas na vycvik me moc nezajima. Jestli se mi budou nekolik hodin vracet vojaci nebo znovu cvicit, to je uplne jedno. Hlavne suroviny.

Navic, od te doby, co je tam napoveda, jakou mam sanci na vyhru, tak veskera taktika, ikdyz hodne mala, v podstate zanikla. Ted, kdyby nezalezelo ani na poctu vojaku, co tam poslu, tak by byly boje uplne zabity. Proste poslu tam vsechno, co mam, hra mi napovi, jestli vyhraju nebo ne a pockam, az se mi zbytek vrati = zadne premysleni

btw. Jestli ti to trochu pomuze, tak tady si muzes nacvakat, kolik vojaku co stoji. Mozna bych mohl udelat malou kalkulacku zvlast http://www.sfgame-epic.funsite.cz/va...lky_135lvl.htm
Staré 14-06-2017, 12:08
ohnicek ohnicek je offline
Noční děs

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Slibena kalkulacka cen vojaku poslanych do boju o Pevnost je na svete. Treba se vam bude hodit

http://www.sfgame-epic.funsite.cz/za...cen_vojaku.htm

PS: pripadne chybicky hlaste
Staré 15-06-2017, 14:05
vovodrtic vovodrtic je offline
Strašidlo

Datum registrace: Aug 2014
Umístění: Česká republika
Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
Slibena kalkulacka cen vojaku poslanych do boju o Pevnost je na svete. Treba se vam bude hodit

Ta stránka je úžasná, na tu jsem čekal celých 6 let co hraju sf (y)
Odpovědět s citací
Staré 15-06-2017, 15:35
My Autumn My Autumn je offline
Pán temnot

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Já půjdu do nebe
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky

Nahlášeno za offtopik.
prof. et prof. doc. et doc. Ing. et Ing. MUDr. MDDr. MVDr. JUDr. RNDr. et RNDr. RSDr. PhDr. et PhDr. PaedDr. PharmDr. ThDr. ThLic. ThMgr. PhMr. MrPh. DrPh. Dr. Phil. ThB. Mgr. et Mgr. Bc. BcA. My Autumn, DrSc. CSc. DiS. M.A. Ph.D. M.Sc. B.A. MBA M.Litt. M.Phil. DMS Dr.

Jsou jako paraziti žijící ze světové ekonomiky a jejich dolarového monopolu. (o Američanech)
– Vladimír Putin
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to My Autumn For This Useful Post:
Staré 16-06-2017, 15:06
Regospytcharter Regospytcharter je práve online
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Ty máš
Standardní

Proč by měl útok stát 60 000 dřeva? To bojují dřevěnými meči? Zkušenější vojevůdce by volil spíše ocel nebo obsidián. Tento návrh se mi proto hnusí a hodnotím jej za nepotřebný.

P.S. ohníčku, jsi tu už tak dlouho a nevíš jak se chovat ‼
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Regospytcharter For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání