Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 21-02-2011, 14:22
vonKiller vonKiller je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2010
Smile Cechovní finance - kontrola placení poplatků

Čau doufám že to dávám do správné sekce, nenapadlo mně kam jinam to postnout, kdyžtak se omlouvám dopředu a prosím o přpadné přesunutí. V excelu jsem si vytvořil tabulku, která by se moha hodit i jiným vůdců (popř. účetním v cechu ). Je to prakticky tabulka s funkcema na hlídání poplatků.

Je to teda nastavené jenom pro 6 druhů částek. Zkušebně jsem zadal lvl 20, 25,30, 35, 40 (to je pouze 5) + co je nad lvl 40 je dvojnásobek levelu (to lze později taky změnit). Pro lvl 1 -20 je tedy poplatek 5zl, 25-29 - 15zl, 30-34 - 30zl atd.

Dále jsou tam dvě podobné tabulky s hráči od 1 -50. První kolonka je kolik má přispívat, druhá je jeméno, třetí je level a další jsou jednotlivé dny v roce. V První tabulce upravujete pouze jméno a level, hodnata kolik se má doplatit se dopočítává sama a samozřejmě u konkrétních dnů zadáváte stav zlatých, který má u sebe hráč v cechu na konci dne. Do druhé tabulky už zasahujete pouze barvami, protože všechny čísla dopočítávají samy, vy pouze barevně značíte, jestli bylo darováno správně či špatně.

A na závěr. Jak si změnit místo částky za dvojnásobek levelu například na trojnásobek? V první tabulce si dvojklikem otevřete zapsaný kód a mnou zadané číslo 2 nakonci přepíšete za vámi požadovaný násobek. tedy například 3 a dejte ENTER. Poté, jak máte buňku označenou černě, ji chytněte za pravý dolní roh a stáhněte dolů, aby se přepsali i ostatní buňky.

Doufám, že se některým tato pomůcka bude hodit a že vám pomůže. Pokud by někdo vymyslel nějaké vylepšení, klidně to vylepšete a dejte to sem ať z toho mají užitek i ostatní.
Enjoy
Attached Files
Typ: zip Cech.zip‎ (18.0 KB, 182 zobrazení)

Naposledy upraveno vonKiller; 21-02-2011 v 14:24.
Následující uživatelé (celkem 16) řekli "Díky" uživateli vonKiller za tento užitečný příspěvek:
Staré 21-02-2011, 16:59
Vishara Vishara je offline
Banned

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Skvělá iniciativa, přesunuto na nástěnku(nejlepší v okrese).
Následující uživatelé (celkem 6) řekli "Díky" uživateli Vishara za tento užitečný příspěvek:
Staré 15-03-2011, 21:31
Tadeáš Hrozivý Tadeáš Hrozivý je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

Tenhle nástroj, ale stejně předpokládá, že budu každý den opisovat do tabulky kolik zlatých každý jednotlivý člen cechu již přispěl
Osobně bych se spíš přimlouval za to, aby tvůrci hry zapracovali alespoň minimální statistiku přímo do hry. Mě by celkem uspokojil i údaj kolik zlatých ten který člen přispěl za posledních řekněme sedm dní.
Následující uživatelé (celkem 5) řekli "Díky" uživateli Tadeáš Hrozivý za tento užitečný příspěvek:
Staré 15-03-2011, 21:46
Mison Mison je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Feb 2011
Umístění: Jižní čechy
Standardní

Já také souhlasím s tím, že by Němci měli tuto statistiku dát do hry.

Například vůdce a důstojníci by měli přehled o tom, kolik kdo dává zlata.
Znám cechy, kde je přísná kontrola přispívání zlaťáků.
Staré 27-03-2011, 16:54
muf16 muf16 je offline
Strašidlo

Datum registrace: Mar 2011
Standardní

Výborně Palec hore

EDIT: Udělena červená karta za posthunt. Vish

Naposledy upraveno Vishara; 27-03-2011 v 17:08.
The Following User Says Thank You to muf16 For This Useful Post:
Staré 29-03-2011, 21:38
kafmen kafmen je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Mar 2011
Umístění: Tam kde ty ne :) :D
Standardní

EDIT: A další červená karta za posthunt. Vish

Naposledy upraveno Vishara; 29-03-2011 v 21:40.
The Following User Says Thank You to kafmen For This Useful Post:
Staré 06-04-2011, 12:52
pepiik pepiik je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jan 2011
Umístění: Jihlava
Standardní

hoši kdyby jste uměli trochu PHPko tak si uděláte automatickej skript

vše je vždy aktualní a o půlnoci se odečtou hodnoty ))

zde ukázka.. server7 - mášťáci
http://sfgame.bikecheck.org/statistiky.php
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli pepiik za tento užitečný příspěvek:
Staré 08-04-2011, 07:20
daniel 007 daniel 007 je offline
Noční děs

Datum registrace: Oct 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ daniel 007
Standardní

Taky jsem na něco přišel(spíš to mám z cechu) takže víte když je toto: No tak těch 4518616 zlaťáků děleno 10 se rovná počet zlaťíků dohromady přispěných v cechu. Ale je tu problém, když máš LVL víc než 140 tak už to nejde, protože se tam objeví toto: a už se to nikdy nehne . takže je to jen pro menší LVL

Naposledy upraveno daniel 007; 08-04-2011 v 07:25.
The Following User Says Thank You to daniel 007 For This Useful Post:
Staré 08-04-2011, 09:20
Ingi Ingi je offline
Děcko

Datum registrace: Feb 2011
Umístění: ve ViRTUI
Standardní

Citovat:
Původně založeno daniel 007 Zobrazit příspěvky
Taky jsem na něco přišel(spíš to mám z cechu) takže víte když je toto: No tak těch 4518616 zlaťáků děleno 10 se rovná počet zlaťíků dohromady přispěných v cechu. Ale je tu problém, když máš LVL víc než 140 tak už to nejde, protože se tam objeví toto: a už se to nikdy nehne . takže je to jen pro menší LVL
4518616 děleno 10 není číslo, které máš darováno v cechu, jde o to kolik tam přspíváš.

140 levelu to už nejde - blbost, jde o to kdy budeš mít 10M vydělaných zlatých a to můžeš mít na levlu 133, 138, 142 atd..

Vish ten je pro Tebe
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli Ingi za tento užitečný příspěvek:
Staré 08-04-2011, 09:52
bezchleba15
Guest

Standardní

Citovat:
Původně založeno daniel 007 Zobrazit příspěvky
také to znám ale vůdce to musí mít sám pod kontrolou a mít to někde v počítači zapsané napíše si kolik zlatých měl vydělaných když přišel např :100 zlatých a když po něm chce aby dával denně 10% ze všeho co vydělá tak na konci dne musí kouknout o kolik zlatá truhla stoupla např: na 200 zlatých takže vydělal 100 zlatých za den takže musel darovat 10% takže 10% z 100 zlatých který vydělal je 10 takto to funguje jen musíš koukat jestli opravdu daroval těch daných 10% ale tento soubor je mnohem lepší a ulehčuje to takže. takže? máš to dost dobrý!!

Naposledy upraveno bezchleba15; 08-04-2011 v 09:55.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání