Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 05-05-2019, 18:58
lajcik lajcik je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2016
Standardní K zamyšlení

K zamyšlení:
1. síň slávy v podsvětí.
Bylo by dobré do výpočtu pro umístění vzít v potaz vylepšení skřetů a trolů a ne jen správce a třeba.
2. Postrádám smysl ve vylepšení zlatého dolu a dolu na drahokamy na úroveň 100 = 4,25 roky stavení pouze dolu z úrovně 1 na úroveň 100.. to jako opravdu?
3. černé podzemí
Poslední 3 černá podzemí, mám na 9/20. Zajímalo by mne, na které úrovni je plánováno zdolávání těchto podzemí. Podotýkám, všechny předměty mám epické, černé kameny, max. lahvičky a to samé u pomocníků.
4. mazlíčci
Souboje jsem řešil už výše, nyní bych se chtěl zamyslet nad celkovou hodnotou mazlíčků. Pomalu se blížím k maximálnímu vylepšení (2800/4000).
Co pak? Proč nejde ovoce spláchnout aby se dalo použít pro jiný druh mazlíčků?
5. Pevnost
Již několik měsíců se moje zásoby surovin drží většinu času na 2.000.000.000 jak kamene tak dřeva... co s tím? Proč v ten moment ještě dostávám z kola štěstí další dřevo, které nelze nijak jinak využít?
Ocenil bych možnost směny surovin za goldy, krystaly, ovoce...
6. max 10 000 000 zl.
Škoda, že je tento limit na všechny akce (hlídka, úkol) nebylo by na školu tento limit časem prolomit a vydělávat tedy standardní výši výdělku bez limitu.
7. Mazlíčci:
Moje úroveň - Oheň 2753 - posledních 10 mazlíčků mám na úrovni 200.
Soupeř - Země 1387 - Poslední 2 mazlíčci na úrovni 200 (nejspíše).
Bonus ohně proti, naprostá převaha v úrovni, ale i přesto prohra a to taková, že jsem se nedostal ani k poslednímu mazlíčku.
Chápu že S&F je o náhodě, ale až o takové? (Berserr je kapitola sama pro sebe)
8. Jaká je výhoda pro někoho, kdo má nejvyšší úroveň na serveru ? Např porovnání hráčů LVL 500 a LVL 400. Všichni mají stejné max. bonusy z kolotoče co se týká zlata a duší.
Všichni mají stejný počet získaných duší z útočení v podzemí.
Extraktor duší dává taky stejně.
9. problém o kterém nejspíše už všichni ví - Kovář.
Při vylepšení a následném rozebrání to píše špatné hodnoty surovin.
10. Cechovní mazlíček - atributy
Ač se atributy cechovních hráčů zvyšují, tak u cechovního mazlíčka zůstávají stejně a musí se ručně aktualizovat, jinak bude mít mazlíček stále staré atributy.
11. Vizuální chyba inventáře
Pokud kliknu na nějaký předmět v inventáři, abych se dozvěděl jaké má vlastnosti, tak se sice zobrací, ale přesně pod mým prstem a já stejně nic nevidím... velmi nepovedené.. chtělo by to opravit, aby se statistiky zobrazovaly na viditelném místě a ne pod místem dotyku (prstem)

Až po přidání příspěvku jsem si všiml, že nejsem v sekci stížnosti, ale návrhy, tak mě za to neekamenujte.

Naposledy upraveno lajcik; 05-05-2019 v 19:02.
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2019, 00:31
exkamasu exkamasu je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

Tak to vezmeme postupně
1. Jsi jediný člověk o kterém vím kterého zajímá umístění v SS co se týče podsvětí takže to bych asi neřešil
2. 4,25 roku v téhle hře není doba která by se nedala docílit
3. S tím jakým tempem se postavy vylepšují a jaké přichází update tak to ve výsledku nebude tak dlouho trvat
4. Mazlíčci jsou kapitola sama pro sebe a jejich bonus k atributům není zanedbatelný takže toto bych taky neřešil
5. Směnost asi nikdy nebude a se surovinama to fakt přepálili takže prostě trp v tichosti nic se nezmění
6. K čemu potřebuješ schraňovat takové množství zlata?
7. Až takovej haluz jsem v této hře nikdy nezažil tak se mi tomu nechce ani věřit.
8. Od určitého levelu je naprostý nesmysl jet na XP takže od levelu 400+ už level nehraje až takovou roli.
9. Jo tohle je legit problém
10. Cechovní mazlíček je kiks jako kráva to bych nerozebíral
11.Netuším telefoní verzi nepoužívám
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2019, 14:00
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Stinná podzemí se dají zdolat velmi rychle (mimo inťáků, na ně musí mít člověk staty). Stačí mít hodně velké štěstí na Kunigundě. A o tom jsou bohužel celá poslední patra stinných podzemí.
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2019, 21:28
lajcik lajcik je offline
Strašidlo

Standardní

1. Opravdu nejsem jediný člověk, kterého to zajímá, ale asi jediný, který o tom mluví.
2. 4,25 roků se bude stavět jen důl, zbytek pevnosti musíš postavit předtím, odhadem další 2 roky?
3. Nevím, jaké máš zkušenosti s touto hrou na vyšších úrovních, ale opravdu stinná podzemí budou problém i na úrovni 600.
4. O bonusech nepadlo ani slovo, jen by mne zajímalo, co bude dál, po vylepšení na 4000, co pak?
5. Právě proto, že ty suroviny přepážkou, bych rád diskutoval o tom, jakou změnu ve hře navrhnout, aby se tyto suroviny využívaly. Negativním postojem určitě nic nezmeníš.
6. Opět, neumíš číst. O schraňování nebyla řeč. Jde o to, že za úkol, je max. 10M zlata, nebylo by špatné prolomit tento limit. Za tyto zlaťáky by se mohly vylepšovat staty aby se dalo posunout v poaledních stinných podzemích
7. Neřekl bych, že se jedná o absolutní náhodu, občas se mi podobné souboje stávají a opět nejsem jediný.
8. LVL hra je stále roli a to velikou. V hodnotách statů u nabízených předmětů v obchodě, u vykopaných drahokamů. Neřeším, jestli někdo hraje na goldy nebo XP. Kdybys dobře četl, zmínil jsem se o rozdílu 100 úrovní, což je markantní rozdíl, ale co se týká duší, kolotoče štěstí atd., tak zde žádný rozdíl není, což nechápu. Stále ten lepší (s vyšším LVL) by měl mít alespoň mírnou výhodu
10 cechovní mazlíček je konečně něco pro cech, kdy musí fungovat jako celek. Sám to neuhraješ. Bonus na zkušenosti je opravdu výrazný.
Staré 06-05-2019, 22:41
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Část věcí vychází z toho, že je hra nekonečná. Vývojáří vymyslí nový obsah, promyslí jej na určité časové období, ale co se bude dít potom, to už většinou domyšlené nemají.

1) Nechápu proč. Podmínka je daná, úroveň správce, hotovo. Je to přehledné, nevidím v tom žádný problém, prostě pokud ti jde o síň slávy, tlačíš vše do správce.

2) Smysl je jednoduchý, umoření surovin, o kterých sám v bodu číslo 5 mluvíš. Vylepšení dolu je skvělá příležitost k vylepšení postavy pomocí silnějších kamenů, hlavně teď, když už můžeš těžit během vylepšování dolu (od úrovně 25). Tím tuplem když ti suroviny tečou nechápu, proč nevylepšuješ. Důl na zlato je jiný příběh, tam je teď vylepšování zbytečné, ale údajně se již pracuje na updatu, který umožní těžbu zlata během vylepšování, proto na nic nečekám a vylepšuju nepřetržitě. Teď sice tratím, ale v budoucnu budu mít náskok.

3) Co jsem viděl, tak tyto stinné 10+ lidi sundávají když se blíží k lvlu 500. Už je to hlavně o statech, dost pomůžou lepší gemy, stačilo by vylepšovat důl, viz výše. Dolů dám obrázek, jak lze vyčistit východeros.

4) Co pak? Než se k limitu lidi skutečně začnou blížit, v nejlepším přijou vývojáři s něčím neokoukaným, v nejhorším prostě zvednou max limit na 300 a zas se nějaký ten rok jede dál.

5) Popsáno v bodu 2, tržiště je hloupost, všechny komodity máš možnost utratit, navzdory tomu, že se to v některých případech může jevit jako neefektivní.

6) Jasně, fajn by to bylo, ale argument vývojářů je ten, že stejný limit je na vylepšování statů a ten bys asi prolomit nechtěl, co?

7) Souhlas, tyhle výsledky mě štvou taky, ale to je dáno základními mechanikami hry a ty jen tak nezměníš. Schválně se na nějaký ten prohraný boj podívej, vesměs se jen luk pěkně povyhýbal. Stěžovat si na to můžeš, ale pokud nepřijdeš s nějakým zázračným řešením, nic se nezmění.

8) Vyšší zisk goldů z hlídky a úkolů, lepší předměty, lepší gemy, více životů (ještě navíc, vyjma předchozích dvou zdrojů, lvl je zahrnut i ve výpočtu životů z výdrže), jednodušší splnění capu na brnění. Samozřejmě v pozdějších fázích už lvl takovou roli nehraje, jde hlavně o staty, ale zrovna rozdíl mezi 500 a 400 je extrémní. Kdybys napsal 480 a 500, to už tak markantní není.

9) Ví se o tom, nezbývá než čekat na opravu...

10) Asi to nechápu, tuto mechaniku ignoruju, sry.

11) Teď pravděpodobně mluvíě o chybě v remastered aplikaci, ta by měla být opravená, zkus aktualizovat.

Naposledy upraveno Bortas; 06-05-2019 v 22:53.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Bortas For This Useful Post:
Staré 10-05-2019, 07:55
Takamura Takamura je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: May 2013
Standardní

Ad bod 7. Dnes se mi povedlo prohrat 4 z 5 z utoku s mazliky. Mel jsem vzdy alespon o 700 mazliku vice nez souper, ale ve finale jen sedim a koukam se, jak souperuv obratlicky mazlik uhyba a uhyba a uhyba...
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Takamura For This Useful Post:
Staré 10-05-2019, 21:24
lajcik lajcik je offline
Strašidlo

Standardní

1) dobře, je to dané,
2) těžím i stavím, důl mám momentálně na lvl 30. I přesto mám 90% času hry maximu surovin, tedy 2 000 000 000 a to jak kamenů tak dřeva, k čemu mi to tedy je? K čemu mi je, že z kola štěstí dostávám další milióny surovin, které se ani nepřipíšou? Určitě výměna za goldy nebo za cokoliv jiného by byla více než vhodná.
6) dobrý argument, který mě zchladil
11) chyba stále trvá, respektive chyby, protože i kdyz3se chci podívat na to, kolik mi chybí zkušeností na další lvl, tak se to sice zobrazí,ale pod prstem

ostatní body si hezky popsal.

Zajímalo by mne, jestli jestli hraješ ještě na expy nebo už na goldy a také proč. Případně to zkus trochu rozvést. Díky
Staré 10-05-2019, 22:51
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

2) Pokud nepřetržitě stavíš a těžíš a i tak máš plnou kapacitu pak to rozladění chápu. V podstatě máš dvě možnosti, můžeš pálit houby na urychlení nebo vystoupit z cechu a nechat se dvěmi členy cechu sundat, čímž jim vlatně nějaké ty suroviny přenecháš (za předpokladu, že jsou poblíž v tabulce a ty bys byl ochotný se takto pro cech obětovat).

Tržiště je hrozně zrádná věc, suroviny nejsou moc porovnatelné (kdybys tam chtěl zahrnout i duše, železo, atp...), mají jinou hodnotu v různých fázích hry, dle stáří serveru... Radši bych viděl více možností k utracení surovin.

11) Během dneška měl být nahozen patch, který by měl hodně problémů v aplikaci řešit, přecejenom je ostrá verze venku relativně krátce, tak to ještě musí vychytat (https://forum-int.sfgame.net/showthread.php?t=7998).

Jinak, pokud se ptáš kvůli tomu screenu, tak to není moje postava, půjčil jsem si to z mezinárodního fóra. Já mám jen mizernou 434, ale klidně se rozepíšu. :-D
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Bortas For This Useful Post:
Staré 22-05-2019, 19:43
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Děkuji uživateli Bortas za vyčerpávající popsání všech bodů, se kterými musím souhlasit. Jen doplním k těm surovinám - je to skutečně problém, který zde byl i předtím a v mnohem větším měřítku. Na žádost hráčů byl zredukován ale pro některé zřejmě ne dost. Pravděpodobně je ponechána nějaká rezerva právě pro hráče, kteří využívají houby k přeskakování čekací doby, ale i tak ten problém z ohlasu hráčů je a již jsem ho samozřejmě vedení předložil společně s několika návrhy od hráčů, včetně směny surovin, jak by ho bylo možné řešit.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání