Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 02-11-2017, 17:00
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní Underworld aneb Podsvětí

Underworld aneb Podsvětí

Snažil jsem se sepsat co nejvíce věcí ohledně Underworld-u. Pomůže někdo s doplněním věcí popř. opravit chyby ? Je to stále ve vývoji. Další a další věci budu dopisovat, upravovat, předělávat.

sfgame-epic.funsite.cz - Underworld

Staré 02-11-2017, 17:10
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Já půjdu do nebe
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

DozvÝm???? Píšeš úplně strašně, nejde jen o pravopis, ale i ten styl, to je na přepsání celého článku. :-D Což ti klidně mohu udělat, pokud bys měl zájem.
prof. et prof. doc. et doc. Ing. et Ing. MUDr. MDDr. MVDr. JUDr. RNDr. et RNDr. RSDr. PhDr. et PhDr. PaedDr. PharmDr. ThDr. ThLic. ThMgr. PhMr. MrPh. DrPh. Dr. Phil. ThB. Mgr. et Mgr. Bc. BcA. My Autumn, DrSc. CSc. DiS. M.A. Ph.D. M.Sc. B.A. MBA M.Litt. M.Phil. DMS Dr.

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000
Odpovědět s citací
Staré 02-11-2017, 17:24
Pán temnot

Standardní

Citovat:
Původně založeno My Autumn Zobrazit příspěvky
DozvÝm???? Píšeš úplně strašně, nejde jen o pravopis, ale i ten styl, to je na přepsání celého článku. :-D Což ti klidně mohu udělat, pokud bys měl zájem.
Nejsem zadny spisovatel a s pravopisem bojuju cely zivot, takze pokud chces, nebo spis jestli te to tak strasne trapi a neda ti to spat, tak opravuj a posilej. Meze se nekladou. Ale asi do PM, at to tu nezahltime.
Staré 03-11-2017, 10:48
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Jednou jsem prohrál souboj a nakonec tam byl mrtvý ten trol, takže se s nimi pravděpodobně taky útočí po skřetech. To samé ty skřeti - jeden umřel, tak se tam hodil druhý, to se tam i normálně ukázal jako další v pořadí na útok (jako v cechovních válkách třeba).
Odpovědět s citací
Staré 03-11-2017, 14:54
Pán temnot

Standardní

no jasne, oni jdou po sobe po jednom, napred skreti (kolik jich mas), pak prijdou na radu trolove a na konec Spravce (pokud ho mas).

Kdyz bojujes s nekym, koho porazis treba jen se dvema skretama, tak ikdyz mas uz troly nebo Spravce, tak ti do toho boje uz nezasahnou, takze se ani v boji nezobrazi. Jen ti dva, co si zabojovali.

Ale z Podsveti te nezmizi, mas je porad, ikdyz ti je zabiji.

btw. dneska s upravou zmenili i casy vystavby, takze ty casy co mam v tabulkach uz neplati Je to propojene s Delnickou ubikaci z Pevnosti ? OMG, to jsou zase kombinace http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=39647
Staré 04-11-2017, 10:57
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Ano, propojili to s dělnickou ubikací. Kdyby si potřeboval znát hodnoty, tak mi klidně napiš soukromou zprávu, psal bych ti je, jsem v podsvětí poměrně pozadu (nemohl jsem víc než týden najít krystal). Bohužel ubikaci mám už dost dlouho na patnáctce .
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání