Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 21-12-2017, 08:24
DarkSteLL DarkSteLL je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2010
Standardní Podsvětí

Zdravím,chci se zeptat na Vaší taktiku co se týče podsvětí,myslím tím rank,asi jsem to špatně pochopil,jelikož jsem utočil dlouho na jednoho hráče bez věcí abych jednoduše vyhrál,dostal duše a věhlas,nicméně ted jsem se dostal do situace,že za své útoky už nedostávám věhlas,jelikož mám lvl Brány podsvětí 10 a věhlasu 249...První v žebříčku má bránu podsvětí lvl 9 a věhlasu má 273...ptám se co dělám špatně,jak se na takový věhlas mohl dostat,předpokládám,že jde získat za každý vyhraný souboj pouze jeden věhlas a nevšiml jsem si,že by se věhlas dostával i za vylepšení nějaké stavby.
Otázka co ted,má někdo stejný problém nebo jsem to špatně pochopil jen já? Předem díky :-)
Odpovědět s citací
Staré 21-12-2017, 09:18
TheChoosenOne TheChoosenOne je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jul 2012
Umístění: 1. pozice v síni slávy
Standardní

Včera byl menší update a změnilo/opravilo se to. Teď dostáváš věhlas pouze v případě, že zaútočíš na stejný nebo větší level než je tvůj věhlas/"max důší na úrovni"
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to TheChoosenOne For This Useful Post:
Staré 21-12-2017, 10:00
DarkSteLL DarkSteLL je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Aha,tak to musím jít dolu s věhlasem nebo natolik vylepšit Správce aby to porážel,každopádně díky,o tom updatu jsem nevěděl.
Odpovědět s citací
Staré 21-12-2017, 13:58
grimm grimm je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2015
Standardní

ešte by som aj vehlas upravil, aby každý mal max. tolko aký lvl dokáže poraziť, lebo teraz to tam každému narástlo, ked už sa za každý súboj nedáva +1-aj sebe by som znížil na najvyšší level aký porážam
Odpovědět s citací
Staré 21-12-2017, 17:27
napoli777 napoli777 je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno grimm Zobrazit příspěvky
ešte by som aj vehlas upravil, aby každý mal max. tolko aký lvl dokáže poraziť, lebo teraz to tam každému narástlo, ked už sa za každý súboj nedáva +1-aj sebe by som znížil na najvyšší level aký porážam
Chvilku bude někdo na výsluní, ale časem se to seřadí podle toho kdo o porazí
Odpovědět s citací
Staré 22-12-2017, 02:24
Hromotluk Hromotluk je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno DarkSteLL Zobrazit příspěvky
Aha,tak to musím jít dolu s věhlasem nebo natolik vylepšit Správce aby to porážel,každopádně díky,o tom updatu jsem nevěděl.
Stačí sledovat novinky na fóru. Než sem něco napíšeš, koukni se, jestli něco nepřidali, ušetříš čas

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání