Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 14-12-2013, 16:22
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní Vánoční soutěž (2013)

Zdravím milí uživatelé,
nejspíš to nevíte, ale vůbec to časově nezvládám. Od nového updatu bohudík (bohužel) přibylo spoustu nových/starých hráčů a já mám nyní 2-3x více práce s podporou. Je to tedy tento rok zase na vás, abyste si vybrali, jakou chcete soutěž. Své návrhy pište do tohoto vlákna. Je žádoucí, aby se soutěž neopakovala, takže si nejdříve prosím projděte tuto sekci, kde je seznam všech předchozích soutěží na foru. Dále upozornuji, že soutěž nemůže vyžadovat žádný zásah do hry. Nenavrhujte tedy soutěže, ve kterých byste např. hledali stromečky v úkolech, bojovali se Santou v podzemí, sbírali na náměstí Ježíškovy exkrementy atd. Prosím, volte náročnost uspořádání soutěže co nejnižší. Už tak musím trávit 6+ hodin denně na podpoře a rád bych si na svátky trochu odpočinul. Navíc mám ještě zkouškové, takže fakt nechci trávit hodiny vypisováním nějakých údajů potřebných k soutěži.
Za týden vybereme max. 2 soutěže, které následně přes Vánoce uspořádáme.
Ten, jehož soutěž bude zvolena, dostane odměnu 25hub.
Následující uživatelé (celkem 7) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-12-2013, 16:47
Chicony Chicony je práve online
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Nejprve bych chtěl říct, že jsem celou dobu čekal, jak zareagují moderátoři na tento (již skoro měsíc starý) dotaz: http://forum.sfgame.cz/showpost.php?...&postcount=699. Znovu jsem se zeptal včera, ale i přes vícenásobné upozornění na chatu bylo téma soutěže dále ignorováno. Hlavně, že jsme se dočkali gratulací na spadnutý epic a zdolaná podzemí...

Pokud na to nemají čas, či se tím prostě nechtějí zabývat, nechápu, proč je opět takový problém tuto skutečnost oznámit.

Osobně bych se nebránil ani opakování, ale abych to tedy mírně obešel, navrhnu následující:
  • Nejlepší vánoční fotografie (cokoliv co s tím souvisí + zohlednit kvalitu fotografie)
  • Vánoční SF příběh (s případně nějak specifičtěji zadaným tématem či úryvkem, který by museli všichni soutěžící použít).
Vím, nic originálního. Obě podobné soutěže tu samozřejmě již byly, ale fotografie s omezením na cukroví/stromky a příběhy zase všeobecné, nezaměřené výhradně na čas vánoční.

Chtěl jsem také navrhnout nějakou parodii (ideálně týkající se nějaké situace na fóru) formou existujícího videa s titulkami, ale protože nám tu pobíhá říšský udavač, stejně by nám to zase zatrhli za rasismus (či jakýkoliv jiný důvod, který s tím nemá nic společného).

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Naposledy upraveno Chicony; 14-12-2013 v 16:49.
Staré 14-12-2013, 16:50
FireBow FireBow je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Mar 2013
Umístění: Slovensko, ZA
Standardní

Bolo tu rôzne kreslenie (Epiky, Shakes s Fidgetom atp... ) a malo to úspech.. Tak prečo v tom nepokračovať?

Jednoduchá súťaž, žiadne zložité pravidlá...

Nakreslite si vianočnú príšeru do S&F
Či už podľa predlohy a vylepšenú alebo úplne inú, je na súťažiacom.Či už netopiera v Santovom kožuchu alebo Snehuliaka piráta, to je jedno. ( Samozrejme nemusela by byť v ráme ) Vhodné by bolo pridať k nej aj nejaký zaujímavý popisok. Súťažiaci by mohli ukázať svoj talent a fantáziu , za pokus nikto nič nedá

F.B.

~I just keep on breathing, long as my heart is beating.~

Naposledy upraveno FireBow; 14-12-2013 v 17:07.
Staré 14-12-2013, 17:11
Gyru Gyru je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2012
Standardní

Já bych teda taky navázala na minulý ročníky protože účast byla docela hojná a mělo to úspěch. Takže já jsem určitě pro vánoční obrázek (jakýkoliv s tématikou sf, zbraně, příšera, jako vždycky) nebo pro menší změnu by mohlo jít o tvorbu vánočního komiksu to tu ještě nebylo, minimálně tři okýnka max. na jednu stránku například A druhá jak navrhoval Chicony ten vánoční příběh a byla by sranda soutěžit s tzv. drabble, zadali byste několik krutopříšných slov, který by se v textu prostě použít musely a text by měl mít délku cca 100 slov
Staré 14-12-2013, 17:24
Mr.Washout Mr.Washout je offline
Pán temnot

Datum registrace: Feb 2012
Umístění: Chuchelná
Standardní

Volil bych mezi fotkou/obrázkem, spíš tím obrázkem (ručně kresleným), nyní žijeme v době mnoha možností a jedině to kreslení, opravdu pokud to kreslíte přes PC nebo ručně jde to poznat, je přijatelná možnost, jak poznat kdo se na tom nejvíce snažil.

Fotka - naházíta na jedno místo co nejvíce vánočních věcí a klik a je to ! (Kvalita fotografie, já sice mám prostředky, ale věřím, že všichni z nás určitě nemají prostředky aby fotku měli "ve full HáDé").
Komiks - Když bude přes PC (nenadřete se), ručně (je to stejné jako kresba jednoho obrázku)
Příběh - Nevím jak vy, ale pokud jich bude 10 a více, určitě bych nechtěl být v porotě, protože pokud budou aspoň trošku dobré, tak to bude za 1.) Těžké rozhodnout, za 2.) Taky je možné, že to někdo odflákne a článek si ani nepřečte a bude volit podle jména na fóru

Takže, navrhuji RUČNĚ kreslený obrázek na téma Shakes and Fidget.

Naposledy upraveno Mr.Washout; 14-12-2013 v 19:32.
The Following User Says Thank You to Mr.Washout For This Useful Post:
Staré 14-12-2013, 17:27
maankiaCZ maankiaCZ je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2013
Standardní

Já bych navrhoval soutěž o nejsrandovnější fotku postavy v sfgame.

Naposledy upraveno maankiaCZ; 14-12-2013 v 17:34.
Staré 14-12-2013, 17:36
smokeCz smokeCz je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2013
Standardní

Mě toho napadlo trochu více ale jsem nováček neposoudim co bylo a co ne.Jsem rád že sem vůbec něco napíšu. Takže seřazeny podle mě od nejlepšího.
1,Napsat svůj nejbizardnější příběh v sfgame(co se vám stalo,nebo si něco vymyslete co se vám mohlo stát ale realistické.) ne moc dlouhé.Nějaké výmluvy nebo příhody jsou fakt směšné.
2,vyfotit se u své postavy.Docela by mě zajímalo kdo hraje sf.To samé jsmě měli v kmenu na DK a překvapující někdy.Musel by jsi se vyfotit u počítače se svou postavou.Doufám že nikdo nebude podvádět.Ten koho byste netipovali na sf vyhraje.
3,Místo kde hrajete sf může být jakékoli I kde nehrajete.Ale musí tam být mobil,notebook,počítač no prostě věc na které lze hrát Sfgame.To které se bude nejvíc líbit vyhrává.
4,Převlečete se do nějakého oblečení aby jste vypadali jako příšera nebo nějaká postava sf.Ten co se bude nejvíc líbit vyhrává.Možná mě ještě něco napadne.Dopíši.Ahoj

Naposledy upraveno smokeCz; 14-12-2013 v 17:42.
Staré 14-12-2013, 17:45
PumpkinBoss
Guest

Standardní Vánoční soutěž 2013

Přemýšlel jsem, co by bylo vhodné pro všechny.. .

Rozhodl jsem se, že by bylo dobré kdyby :

1)Každý by namaloval Vánoční stromeček v malování. Pak by bylo hlasování o nejlepší výtvor, možná odměna je pak na vás.

2)Každý by namaloval Santu ( představa, jak doopravdy vypadá ) opět v malování.
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-12-2013, 17:55
leo junior leo junior je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Dec 2013
Umístění: Kralupy nad Vltavou okolí Praha
Odeslat zprávu přes Skype™ leo junior
Standardní

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Zdravím milí uživatelé,
nejspíš to nevíte, ale vůbec to časově nezvládám. Od nového updatu bohudík (bohužel) přibylo spoustu nových/starých hráčů a já mám nyní 2-3x více práce s podporou. Je to tedy tento rok zase na vás, abyste si vybrali, jakou chcete soutěž. Své návrhy pište do tohoto vlákna. Je žádoucí, aby se soutěž neopakovala, takže si nejdříve prosím projděte tuto sekci, kde je seznam všech předchozích soutěží na foru. Dále upozornuji, že soutěž nemůže vyžadovat žádný zásah do hry. Nenavrhujte tedy soutěže, ve kterých byste např. hledali stromečky v úkolech, bojovali se Santou v podzemí, sbírali na náměstí Ježíškovy exkrementy atd. Prosím, volte náročnost uspořádání soutěže co nejnižší. Už tak musím trávit 6+ hodin denně na podpoře a rád bych si na svátky trochu odpočinul. Navíc mám ještě zkouškové, takže fakt nechci trávit hodiny vypisováním nějakých údajů potřebných k soutěži.
Za týden vybereme max. 2 soutěže, které následně přes Vánoce uspořádáme.
Ten, jehož soutěž bude zvolena, dostane odměnu 25hub.
nejlepší Vtip o vánocích ?.)

chceš do cechu na s3 ? napiš mi ')

Naposledy upraveno leo junior; 14-12-2013 v 20:15. Důvod: sem si nepřečetl celé prominte ..
Staré 14-12-2013, 18:15
Kasandra Kasandra je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: May 2011
Standardní

Leo, prosím Tě, přečti si to, co je psáno červeně ve slonovém příspěvku, který jsi citoval. Nevím, jestli jsi tak vtipný nebo hloupý.

Můj návrh je básnička buď na téma vánoc nebo sf nebo vánoc v sf?

Naposledy upraveno Kasandra; 14-12-2013 v 18:28.
Následující uživatelé (celkem 6) řekli "Díky" uživateli Kasandra za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání