Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 22-03-2019, 14:01
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní Potřebujeme Vaši pomoc - II

Zdravím,

těch pár hráčů co odpověděli zcela určitě nezastoupí to množství hráčů, kteří aktivně tuto hru hrají. Z jakého důvodu se to nehodilo sem jako anketa - alespoň u těch otázek, které lze převést do ankety a důvody mohli hráči uvádět pod to. Žádná diskuze, pouze anketa + max. 100 znaků odpověď?
Bylo by to opravdu tak složité, pokud chcete znát opravdu reakci hráčů na to, co jste zde za poslední dobu zavedli?

DaLu78 ( M/s3/517)
Odpovědět s citací
Staré 22-03-2019, 14:30
Takamura Takamura je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: May 2013
Standardní

Tech 100 znaku na popsani "problemu" bylo opravdu malo.
Odpovědět s citací
Staré 22-03-2019, 14:48
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Toto je věc názoru a 100 znaků není dogma
Odpovědět s citací
Staré 22-03-2019, 17:36
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: V divočině
Standardní

Bylo tak tolik otázek, že to určitě nešlo provést jen formou dotazníku zde na foru, ten je pro takové účely nevyhovující. Navíc jsem chtěl, aby mohli odpovídat i hráči, kteří nechtějí vytvářet účet na foru. Promiňte, ale určitě jste nemuseli čekat na dotazník, abyste k něčemu vyjádřili svůj názor. Je zde na foru k tomu dokonce podsekce http://forum.sfgame.cz/forumdisplay.php?f=26 dále jsem vytvořil několik dotazníků zde - http://forum.sfgame.cz/forumdisplay.php?f=275 ale chápu, že nemusí pokrýt téma, které chcete řešit a ještě je tu možnost přímo poslat na herní podporu svůj názor, je tam na to také kategorie. Myslím, že hráči měli vždy dostatek prostoru na to vyjádřit svůj názor zde na foru a mnohokrát to dělali, takže se omlouvám, ale nechápu tu kritiku, jako kdyby dotazník byl jediný způsob, jak mají hráči šanci se projevit. Jedná se navíc hlavně o moji iniciativu, abych mohl vedení poskytnout nějaké informace o tom, co se v komunitě děje a oni na to zase nějak mohli reagovat. Ano, 100 znaků bylo možná pro někoho málo, ale určité věci lze srhnout v bodech a pokud se chcete více rozepsat, jsou zde další možnosti které jsem uvedl výše.

Naposledy upraveno slOn; 22-03-2019 v 17:38.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 22-03-2019, 18:03
scoot scoot je offline
Strašidlo

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Spíše mě napadá, v rámci zajištění většího zájmu a účasti v anketě napsat hromadnou zprávu, pokud to moderátoři mohou všem do hry. Hromadná zpráva na cz servery, že na fóru tam a tam se koná anketa, za odpovědi můžete dostat houby. Na druhou stranu by bylo tolik odpovědí, že nevím, kdo by se tím probíral, což chápu. Nemám představu, kolik lidí se ozvalo, ale víc hlav, víc ví.

Samozřejmě na samotnou problematiku zde můžete zakládat vlastní témata na řešení, takže já v provedení ankety problém nevidím. Stručně a jasně.
Staré 22-03-2019, 18:19
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: V divočině
Standardní

To bychom velice rádi, ale bohužel to není možné. Pokusím se o tom ještě na základě dotazníku s vedením vyjednávat, jeliož je tam dost často zmíněno, že o existenci fora ani nevěděli, nebo že nebylo nikde ve hře upozornění, že třeba probíhá nějaká soutěž, jinak by určitě forum navštívili a zapojili se. Spíše by to bylo vhodné obecně na inzerci fora jako takového, čímž by zároveň se zvedla i aktivita co se zpětné vazby týče. Více práce není problém, hlavní je, aby byla komunita spokojená.
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání