Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy pro verzi Remastered

Přijaté návrhy pro verzi Remastered Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Možnosti Zobrazování
Staré 13-10-2019, 02:27
JayC JayC je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jun 2016
Standardní Mazlíčci - několik návrhů

Chápu, že hnacím motorem pro updaty obsahující content bývá snaha zvýšit příjem pro majitele společnosti, tudíž donutit hráče utrácet více houbiček.

Zde několik návrhů, které to splňují, a zároveň jsou zajímavé:

1.) "Stinní mazlíčci" - tak jako má podzemí svůj stinný svět, mohli by být i stinní mazlíčci. Klidně Ti samí, jen znatelně silnější, opět v paralele k podzemí.

2.) "Hnízdo mazlíčků" - něco jako pevnost pro mazlíčky, kde by jednotlivé budovy a vylepšení měli přímý dopad na staty našich mazlíčků. Příklady:
Hlavní budova: hnízdo mazlíčků
Toreador: Zvyšuje atributy mazlíčků (možnost aby každý element měl vlastní budovy)
Strom života: Těží ovoce pro mazlíčky

3.) Equip pro mazlíčky - možnost vybavit mazlíčky equipem, každého zvlášť. Například jen zbraní, případně zbraň, brnění, nebo klidně full equip. Pointa je samozřejmě v tom, že vybavení všech mazlíčků epic itemy by stála hoooodně hub.

Když dostanu nějaký feedback, tak můžu napsat další nápady, mám jich doslova stovky.....
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli JayC za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-10-2019, 09:59
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Nov 2013
Standardní

1) jak by si to chtel zapracovat do sine slavy? Kdyz si vezmu ze mazlicci maji "svuj vlastni zivot" tak dat je do stinneho modu mi prijde uplne zbytecne (nebo spis by me zajimalo jak by si to chtel propojit)

2) to se mi velice jak uz kvuli tezbe tak diky vylepsenim atributum (videl bych to ze kazda ta budova by tezila vlastni menu, neco jako v arene a za tu by se vylepsovaly ty atributy, treba dle toho kolik ma dany mazlicek lvl)

3)to vybaveni navazujes do stinneho nebo do normalnich? Tak ci tak si myslim, ze to uz je zbytecne dovybavovat je equipem, qle predstavit bych si to dokazal
Staré 17-10-2019, 04:34
JayC JayC je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Síň slávy pro stinné mazlíčky by mohla být samostatná. A stinní mazlíčci by mohli přidávat % k atributům našich společníků (Bert, Marek, Kunigunda), stejně jako klasičtí mazlíčci přidávají % k našim atributům!
The Following User Says Thank You to JayC For This Useful Post:
Staré 17-10-2019, 18:43
Senzo Senzo je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Osobně se mi návrh zamlouvá :)
Staré 19-10-2019, 18:05
Glawer Glawer je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

Citovat:
Původně založeno JayC Zobrazit příspěvky
Pointa je samozřejmě v tom, že vybavení všech mazlíčků epic itemy by stála hoooodně hub.
A nemyslíš, že pro 90% hráčů je takové vylepšení nepoužitelné?
Stejně jako vylepšování v aréně, do kterého jsem nacpal polovinu houbiček (a to jsem koupil jen speed a gold křeslo) co si šetřím celej rok na něco, co bude stát za to a zatím za nákup stojí akorát elixíry a víkendové piva z hospody, všechno ostatní je jen plýtvání, které se nijak extra při běžném hraní neprojeví...

V každém vylepšení by měl být zapracován ekvivalent k houbičkám, stejně jako je přeskakování úkolů: houbička / netrpělivé hodiny, nebo zásuvka či vyjmutí kamene u kováře: houbičky / materiál...

co třeba budeme dělat s nekonečným množstvím run v aréně, které nelze nijak využít, a využít by se daly třeba jako ekvivalent k houbičkám na vylepšování, který jsem popsal v návrhu, který asi nikoho nezaujal

no a co budeme dělat s ovocem, až budeme mít všechny matlíčky na levelu 100?

Takže pokud nechceš zaujmout jen peněženky lidí, kteří na téhle hře vydělávají, ale především hráče, kteří tuhle hru hrají, měl bys zvážit, jestli něco, co stojí hodně hub je užitečné pro hru, respektive hráče

Naposledy upraveno Glawer; 19-10-2019 v 18:06.
Staré 19-10-2019, 19:26
JayC JayC je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Samozřejmě že chci zaujmout peněženky lidí, kteří na této hře vydělávají, protože to je jediný způsob, jak prosadit nějakou novinku.

Co se týče toho "co budeme dělat s miliony run", tak jsi nejspíš špatně pochopil princip těch run. To není komodita která by se dala za něco směnit. Je to ukazatel, který určuje jak vysoké budou bonusy na itemech. Čím více run, tím větší bonusy. Je to jednoduché.

Co se týče toho "co s ovocem až budeme mít všechny mazlíčky na lvl 100", no nejspíš je začneš expit na lvl 200, protože to je max lvl. Btw vyexpit všechny mazlíčky na lvl 200 je otázka minimálně 4-5 let pro hardcore houbaře, pro nehoubaře 2x tolik.

Všechny moje návrhy plně souzní s tím, jak je konceptována tato hra. Všechno by bylo zdarma, nemusel bys používat houby. Pro ty co chtějí a zaplatí si, logicky bude nějaká výhoda.
Staré 20-10-2019, 10:46
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Standardní

Hmm. Možná mi to uniklo. Ale kde je hlavní smysl vylepšení těch mazlíčků? Mazlíčci jsou tu proto, aby si hráči nějakým zábavným způsobem zvýšili atributy u postavy. Návrh rozšíření hraní mazlů je tak jen sám pro sebe, v podstatě by to byla hra ve hře. Pokud tam nebude návaznost na celou hru, resp. hlavní postavu, pak mi to do hry prostě nezapadá...
Staré 20-10-2019, 12:22
JayC JayC je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Přesně jak říkáš, proto jsem již výše napsal:
Citovat:
Původně založeno JayC Zobrazit příspěvky
A stinní mazlíčci by mohli přidávat % k atributům našich společníků (Bert, Marek, Kunigunda), stejně jako klasičtí mazlíčci přidávají % k našim atributům!
Staré 20-10-2019, 15:14
Glawer Glawer je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jun 2019
Standardní

Nechci aby to vyznělo nějak hloupě, ale návrh zaměřený pouze pro houbaře není návrh na zlepšení hry, ale jen způsob jak vytahat z "pár" hráčů peníze a se zábavou to moc společného nemá
aréna je možná taky zaměřená na houbaře, ale i bez vylepšování se dá postupovat ve hře, kdežto vylepšování mazlíčků za "hodně hub" jak navrhuješ je STOPka pro drtivou většinu hráčů.
Ty možná utrácení peněz za hry neřešíš, ale já osobně dávám přednost placení nájmu, energií, školní potřeby pro děti a sem tam rodinný výlet nebo jen kino a večeře se ženou a hru beru jen jako relax pro volné chvíle
Jestli dám stovku za hru za měsíc, tak je to tak akorát, jenže za stovku si tady koupíš akorát tak ty elixíry a končíš

Takže nápad to není sice špatný 1. a 2. bych podpořil, ale návrh 3. pouze pro hobaře za mě určitě ne.

Naposledy upraveno Glawer; 20-10-2019 v 15:16.
Staré 20-10-2019, 22:05
JayC JayC je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Ono by to nebylo zaměřeno pouze pro houbaře. Ale logicky by houbaři měli na mazlíčcích lepší eqip, stejně jako ho mají i na svých postavách, protože jsou ochotní protáčet obchod. Všechny ty nápady by byly v plném rozsahu přístupné všem hráčům

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání