Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 17-02-2018, 07:53
wotEBO wotEBO je offline
Kostlivec

Datum registrace: Feb 2018
Exclamation Houbičky zdarma

Chci se zeptat, pokouším se přes takové ty ,,úkoly" získat zdarma 140 houbiček. Hraju kvůli tomu hru která mě vůbec nebaví. Jedná se o Lords Mobile a mym úkolem je dosáhnout u hradu (hlavní budova, něco jako v CoC) levelu 12. To jsem sice ještě nesplnil ale mezi těma nabídkama na hry zdarma byl i úkol na tu samou hru (dosáhnout celkovýho levelu 16) za 70 houbiček který jsem již splnil. Tak se chci zeptat jestli bych oněch 70 houbiček neměl dostat, i přesto že jsem hru stahoval pomocí toho druhého odkazu? Trochu se teď obávám že ani za ten hlavní Quest onu odměnu nedostanu.....
Odpovědět s citací
Staré 17-02-2018, 14:28
MartiusGray MartiusGray je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Nedostaneš nic, je to podvod, nikdo se k tomu není schopný vyjádřit proč to nefunguje. Psal jsem všem, nikdo s tím nemá nic společného, nikdo nereaguje. Zbytečné ty hry hrát, houby prostě nedávají
Odpovědět s citací
Staré 17-02-2018, 14:37
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Musím oponovat výše napsanému příspěvku. Odměny za splněné nabídky se skutečně vydávají. Občas se může stát, že nic nedostanete, poté musíte kontaktovat podporu nabídek: http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...440#post249440
My to nijak sice prověřit nemůžeme, zda jste nabídku skutečně splnili, ale mám zkušenosti s tím, že hráčům daná podpora odpovídá a na základě jejich odpovědi a poskytnutí informací, vám poté můžeme dané houby vydat.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 17-02-2018, 15:14
Mortem Mortem je offline
Černý fantom

Datum registrace: Mar 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Musím oponovat výše napsanému příspěvku. Odměny za splněné nabídky se skutečně vydávají. Občas se může stát, že nic nedostanete, poté musíte kontaktovat podporu nabídek: http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...440#post249440
My to nijak sice prověřit nemůžeme, zda jste nabídku skutečně splnili, ale mám zkušenosti s tím, že hráčům daná podpora odpovídá a na základě jejich odpovědi a poskytnutí informací, vám poté můžeme dané houby vydat.
z mé zkušenosti ta firma poskytující nabídky opravdu seriozní neni. pokud jediná možnost, kam se mohou poškození obrátit je na onu pochybnou firmu, pak se k vám většina stížností nejspíš ani nedostane. další, zřejmě velkou část budou tvořit ti, kdo nemají vůli a chuť se s nima hádat a prostě to nechají plavat.
Staré 17-02-2018, 16:34
kat 111 kat 111 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

musím jen potvrdit Sl0novi slova podpora je plne funkcni a houby vydava pokud neprijdou hned vetsinou je v zavorce napsano po splneni ukolu vam houby zasleme do 4 dnu napriklad tudis musite juknout a pak az psat na suport ke hre
nekdy par dnu trva pokud pisete treba o vikendu nebo v patek nez se vam ozvou na mail.
Poslete mailem vyfoceny sceen ze jste ukol splnili jen to overi a houby jsou na ucte jeste se nestalo ze by mi je nepricetli bud po splneni a uplynuti doby a nebo po napsani na suport a nasledne poslan screen mailem zpet.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to kat 111 For This Useful Post:
Staré 17-02-2018, 18:15
wotEBO wotEBO je offline
Kostlivec

Datum registrace: Feb 2018
Standardní

Ano, za menší úkoly (2-5 hub) jsem doteď vždy odměnu dostal, teď když jde ale o hub 80 už pár dní čekám a nic, zase za to obracet se na nějakého zprostředkovatele mi přijde blbost, myslím že to za těch pár hub zdarma nestojí
Odpovědět s citací
Staré 17-02-2018, 18:57
kat 111 kat 111 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

normalne ti bud jeste prijdou a nebo staci vyplnit formular zabere to tak minutu a poslat me minule pricetli 120 hub take jsem si o ne psala na suport a po odeslani sceenu mailu dosli takze urcite to vypln, nic na tom neni a houby ti prictou.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání