Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 18-02-2018, 16:09
Majomat25 Majomat25 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jan 2018
Standardní Účet

Zdravím, píšu možna trošku pozdě ale možná to nějak ještě půjde. Je to asi 6 let co mi byl odcizen sf učet na světě s8 nick: Majomat25 .Bohužel jsem byl blb a dal jsem mu i email takže si nemam jak ověřit email. Tím bych se chtěl zeptat jestli je ještě nějaka možnost dostat účet zpatky Jestli budete chtit nejake info o uctu tak klidne napiste diky
Staré 18-02-2018, 18:06
Answeris42 Answeris42 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Dec 2017
Standardní

Videl som všetko ale toto ešte nie
Staré 18-02-2018, 19:03
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Citovat:
Původně založeno Majomat25 Zobrazit příspěvky
Zdravím, píšu možna trošku pozdě ale možná to nějak ještě půjde. Je to asi 6 let co mi byl odcizen sf učet na světě s8 nick: Majomat25 .Bohužel jsem byl blb a dal jsem mu i email takže si nemam jak ověřit email. Tím bych se chtěl zeptat jestli je ještě nějaka možnost dostat účet zpatky Jestli budete chtit nejake info o uctu tak klidne napiste diky
Nevyznám se v tom . . .
Někdo ti "ukradl" účet a ty jsi mu k tomu přidal i mail?

Pak si přečti Všeobecné obchodní podmínky

Každý hráč je odpovědný za zabezpečení svých přístupových údajů a je nabádán, aby si zvolil bezpečné heslo. Za ztrátu virtuálních statků nepřebírá provozovatel žádnou odpovědnost. V případě pochybností musí uživatel prokázat, že ztráta nebyla způsobena jeho vinou v důsledku volby nedostatečně bezpečného hesla a jeho zacházení se zvoleným heslem.

Vypadá to spíš na nepovedený obchod co?

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Staré 18-02-2018, 19:51
ferluci ferluci je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2015
Umístění: Boskovice
Exclamation

Citovat:
Původně založeno Majomat25 Zobrazit příspěvky

Jak tu už psal locahero tak to vypadá spíš že jsi obchodoval s účtem a tudíž tvou vlastní vunou ti byl účet odcizen.

A abych nezapomněl........přikládám ti k ''tvému doznání'' úryvek z pravidel hry.

§ 2 Účet / vlastnictví virtuálních statků

Přístupové údaje k účtu se nesmějí prodávat ani jiným způsobem předávat. Každý hráč je odpovědný za zabezpečení svých přístupových údajů a je nabádán, aby si zvolil bezpečné heslo. Za ztrátu virtuálních statků nepřebírá provozovatel žádnou odpovědnost. V případě pochybností musí uživatel prokázat, že ztráta nebyla způsobena jeho vinou v důsledku volby nedostatečně bezpečného hesla a jeho zacházení se zvoleným heslem.
Staré 18-02-2018, 20:40
Majomat25 Majomat25 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jan 2018
Standardní

Ono to bylo trochu jinak. Ja jsem ten email nedaval nikomu. Nevim odkud se dozvedel email ale vedel jenom heslo. Vim ze jsem predtim psal ze jsem mu daval ten email ale je to dlouho a zapomel jsem. Jestli to nepujde tak to je jedno. Ja se jenom ptam jestli by to slo.
Staré 18-02-2018, 20:51
Chicony Chicony je práve online
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Viz úryvek z VOP, nešlo. Nezacházel jsi s účtem v souladu s podmínkami, tudíž je to tvoje chyba a na návrat účtu nemáš nárok.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání