Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy

Přijaté návrhy Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 20-11-2017, 08:53
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní Čarodějnice, WC, místo v inventáři, pevnost, mazlové, goldy....

Ahoj, mám zde pár návrhů na úpravu starších věcí ve hře, prosím o konstruktivní kritiku. Řekl bych, že pár věcí zde už bylo řečeno, za to se omlouvám, ale třeba některé ne a někoho zaujmou.

Čarodějnice

Jak všichni víme, tak čarodějnice se odklikala, získaly se všechny svitky a tím to hasne. Teď je dobrá k tomu, že z ní můžeme získat dvojnásobný počet goldů za item. Navrhuji v pokračování čarodějnice jako tomu bylo dříve a zanechat dvojnásobnou odměnu goldů. Už nevím, jak to bylo přesně dříve, ale snad vhození jednoho předmětu přidalo 0,01% v kotli (na světě) a po dosažení 100% jsme získali náhodný svitek. Po dosažení nového svitku bychom si ho museli předmět znovu očarovat, aby byl nový efekt účinný na předmětu, s tím, že by očarování bylo nepatrně dražší, jelikož svitek by byl lepší. Po dosažení všech svitků. By se jelo od znova na další možné vylepšení. Ta vylepšení by byla malá, ale něco by se dělo

Helma - Dobrodruhova archeologická touha: Bonus je 10 na úkol, další vylepšení by mohlo být třeba 11, pak 12 atd.

Brnko - Mariova bradka máme 50% větší šanci k dosavadní šanci k nalezení houbičky, další stupeň by byl třeba 51%, pak 52%..

Rukavice - Kovbojův stín tento svitek bych nechal na základní stupni nebo zkusit něco nějak vymyslet

Boty - Bota 36960 Máme o 30 sekund kratší úkol, další stupeň by mohl být třeba o 32 sekund kratší, další o 34 sec a maximální stupeň by byl u minuty.

Zbraň - Meč pomsty 5% větší poškození u krit zásahu. Máme tu gladiátora, který bude přidávat na max stupni 75%, tak proč neudělat možnost zvýšení tohoto - druhý stupeň by byl 10%, třetí 15% a maximální by byl pátý a to by bylo +25% ke kritu. Spolu s gladiátorem by to bylo 100%

Talisman - Rituál loupeživého barona 20% navíc k získání zlata v aréně, další stupeň by byl 22%, další 24% atd..

Prsten - Modlitba vykradače hrobů máme 10 navíc ke zlaťákům, takže stejné jako u zkušeností, další stupeň 11, další 12 atd.

Pásek - Žíznivý poutník - jedno pivo zdarma. Tenhle svitek by se mohl nechat tak jak je nebo teoreticky, by mohl mít 5 stupňů, takže +5 piv celkem, s tím, že zdarma by bylo jen to první a ten zbytek by byl za hubky. Mohly by být 4 touhy. Teoreticky by to nevadilo, když by se snižovalo trvání doby na cestě díky svitku v botám, ale jak říkám, tento svitek by mohl zůstat tak jak je teď.

Amulet - Hanebná hrabivost 10% větší šance nelézt předmět. Další stupeň by mohl být 11%, další 12% atd..

Nemyslím, že to je nejhorší nápad, spousta lidí zapomíná očarovat věci, toto by možná pomohlo k tomu, aby se i na tu čarodějnici myslelo, protože třeba 5% větší krit není moc znát, ale 25% by bylo už dost atd

WC

Maximální stupeň wcka je myslím že aura 66. Po dosažení tohoto levlu záchod funguje úplně stejně, s tím rozdílem, že se už nezvyšuje aura. (Pokud to je jinak, tak mě opravte, já mám auru 65, tak si nejsem jist.) Proto navrhuji zvýšení aury na úroveň 100, protože spousta lidí už úroveň 66 má. Tím bude dále zvýšen efekt k lepším itemům.

Batoh?

Viděl jsem už spoustu videí z této hry a i když pokladnice vyřešila problém s místem v inventáři, problém pořád setrvává. Spousta lidí si schovává drahokamy, věci k čarodějnici, ovoce na mazlíčky atd epické předměty apod. Když třeba se zdolává věž, tak z každého patra padne epik a pak to není kam dávat v inventáři. Navíc věci se dají rozebírat u kováře, tak je potřeba si něco šetřit co spadne z úkolů. Navíc by se to hodilo k čarodějnici, protože by se všechny věci daly schovat a pak to pěkně nasolit do kotlíku. Jak by vypadal?

https://uloz.to/!RaK9nlu5cKnd/inventar-bmp

Je to nakreslené v malování s parkinsonem, ale pro znázornění to stačí. Někde dole, jak jsou úspěchy, griff, alíky atd by byla vytvořena ikonka batohu. Po rozkliknutí by se nám otevřel batoh, který by překryl naši postavu s věcmi a daly by se přetahovat věci takhle i klasického inventáře do batohu. Batoh by měl 4 strany - 4x25 slotů = 100 slotů. Myslím, že by to náramně stačilo a věci co jsou levné a padají nám každý den by se daly lépe využít a to samé s drahokamy ovoce, surky atd.. Někdo může namítat, že máme pokladnici. Ano pokladnice zvyšuje inventář, ale jen ten, který máme u sebe, toto by byl jen úložný prostor pro věci, které použijeme třeba v budoucnu na něco a věci, které chceme mít u sebe na to by postačil ten 20 slotový inventář. Samozřejmě, že je lepší ty věcí mít u sebe, než je lovit z batohu, takže by pokladnice měla smysl stále

Mazlíčci

Spousta lidí se ptá - co bude, až nakrmíme všechny mazly? Pomalu se to stává skutečností, jelikož už hodně lidí má nakrmené mazlíčky kolem 1200-1300 apod. Bavil jsem se o tom s lidmi v našem cechu a návrhy jsou dva. První návrh je, že až nakrmíme všechny mazly daného elementu, dostali bychom extra jednoho mazla navíc, kterého bychom krmili donekonečna. Jedno nakrmení by se rovnalo +1 daného statu. Příklad - Nakrmím všechny mazly od výdrže. Dostanu jednoho navíc mazla k výdrži a toho budu klasicky moci 3x za den nakrmit a jedno vylepšení mi přidá +1 výdrže. Tento speciální mazel by se nepočítal do soubojů, aby ti co jedou 300 touhy neměli výhodu v soubojích a šance k získání krmiva pro něj měl každý stejnou. Myslím, že by to ničemu nevadilo, protože než se stihnou všechny mazlíčci nakrmit, tak se dříve stihnou sesbírat, takže by neměla být žádná třída v nevýhodě.

Druhý návrh je zpeněžit ovoce a to tak, že by se dalo prodávat stejně draze jako drahokamy nebo věci v dané úrovni.

Pevnost

Hodně lidí už má pevnost kompletně dokončenou a ti kdo ne, tak se pomalu, ale jistě blíží. Hodně často vidím videa, kde hráči co mají vše na max, tak mají přes miliardu dřeva a kamene u sebe, doly jim přetékají a nemohou s tím nic dělat. Proto navrhuji systém zvyšování 2 budov a to Pevnosti a Dolu na drahokamy. Vylepšení by stálo buď stejně jako na 20 úroveň nebo plný sklad. Trvání by bylo při maximální dělnický ubikace 15 dnů. Grafický vzhled budov by se měnit nemusel, zůstával by pořád stejný. Rytíři by klidně mohly zůstat na 20 na pevnost. Mělo by to pozitivní efekt na drahokamy a něco by se dělo. To samé by se dalo udělat později v podsvětí.

Příjem goldů

Další návrh je zvýšení množství goldů, co mohu získat z úkolu ze stropu 10mega na 1 miliardu. Při gold eventu se mi vyplatí brát pouze úkoly 2,5 minutové, jelikož za ně získávám 6-7 mega goldů a to jsem levl pouze 386. Hádám, že levly daleko přes 400 jsou na tom ještě hůře a troufnu si říci, že i při normálních úkolech bez gold eventu za desetiminutový úkol mohou získávat už max strop 10 mega. Stejně jako to bylo zvýšeno u hlídky by se mohlo udělat to samé u úkolů, aby se gold event řádně vyplatil, protože když mi tam vyskočí 3x desetiminutový úkol, tak prodělávám a nemám možnost výběru. Cena vylepšení atributů by byla stále stejná.

Další DROBNOSTI
Další věci co zmíním zde byly už asi stokrát a to je - 15 podzemko (i stinné), zvýšení portálů (o dalších třeba 5 aktů), cechovní podzemka. (Prý se plánuje nějaká aktualizace cechů na příští rok, tak uvidíme).

Zde jsem zmínil pár možných úprav starších věcí, co jsou ve hře, jak jsem psal, mnohé z nich už zde byly, chtěl jsem je sem pouze takhle utřídit. Doufám, že se alespoň něco někomu bude líbit. Chci slyšet váš názor.

Naposledy upraveno napoli777; 20-11-2017 v 08:56.
Staré 20-11-2017, 14:58
exkamasu exkamasu je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

jako jediný co bych uvítal z toho co jsi napsal je ten batoh dal bych třeba 25 slotů za 100mega nebo třeba 50hub ale zbytek se mi zdá jako naprosté kraviny. Goldu už teďka máš dost bonusy od čarodějnice jsou dost vysoké WC nemůžu posoudit tak daleko u nás na serveru nikdo není mazlíčky bych ještě taky nehrotil máš snad sundanej celej stinnej východeros nebo proč chceš další podzemí?
The Following User Says Thank You to exkamasu For This Useful Post:
Staré 20-11-2017, 15:30
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Bonusy od čarodějnice bych už nezvyšoval, jsou takhle dost velké. WC a batoh je také zbytečnost, kdo chce, ten si místo v inventáři vždy udělá. Nemusíš krmit pořád jednoho mazlíčka a poté si papání šetřit, opravdu to po nakrmení těch pár spodních nutné není. WC má svou funkci pořád stejnou, akorát se nezvyšuje číslo.
S mazlíčky souhlasím, něco by tam mělo po jejich dokončení být. A nebo možnost prodávat ovoce za goldy/vařit si z něj nějaké elixíry třeba.
Pevnost a příjem goldů souhlasím, hlavně ty goldy jsou docela humus. Dost mi při gold eventech překáží jezdit krátké úkoly pořád dokola celých 320 touhy.
Aktualizace cechů se plánuje, osobní portál by se klidně rozšířit mohl, proč ne. Co se týče patnáctého podzemka, asi by to něco chtělo. Ideálně něco, co
obtížnostně navazuje na 13. patro, ale nebudou tam takové nesmyslné skoky jako ve Východerosu (Slepýšice, Horský Jezdec - asi víme všichni co myslím). Pořád mi přijde jako neskutečná blbost, abych rok skládal jedno podzemko a potom jich složil 7/8 na pár pokusů, protože jsou obtížnostně o mnoho lehčí.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli JanPapousekGrznar za tento užitečný příspěvek:
Staré 20-11-2017, 19:33
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Jen dotaz k tomu, co jsi napsal - 1 miliardu dřeva? Mohl bys dát odkaz - já mám pevnost na úrovni 20, stejně jako dřevorubce a do pevnosti se mi vleze "pouze" 300.000.000 dřeva a u kamene 100.000.000 - což je do miliardy hodně daleko - tak bych rád věděl, kde je chyba.
EDIT: A k tomu jsem dostavěl důl na úroveň 20, takže mě těžení dia stojí 13,5M ( 3x 4,5M)dřeva denně - přičemž od dřevorubce mám šanci získat sotva 8,4M dřeva - takže budu rád, že mi dřevo nedojde

Naposledy upraveno dalu78; 20-11-2017 v 19:39.
Staré 20-11-2017, 21:24
Bortas Bortas je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Citovat:
Původně založeno dalu78 Zobrazit příspěvky
Jen dotaz k tomu, co jsi napsal - 1 miliardu dřeva? Mohl bys dát odkaz - já mám pevnost na úrovni 20, stejně jako dřevorubce a do pevnosti se mi vleze "pouze" 300.000.000 dřeva a u kamene 100.000.000 - což je do miliardy hodně daleko - tak bych rád věděl, kde je chyba.
EDIT: A k tomu jsem dostavěl důl na úroveň 20, takže mě těžení dia stojí 13,5M ( 3x 4,5M)dřeva denně - přičemž od dřevorubce mám šanci získat sotva 8,4M dřeva - takže budu rád, že mi dřevo nedojde
Toč 20x denně kolem štěstí a brzy nebudeš vědět, co se surkama. Jinak to co píšeš je cap do kterého můžeš přesouvat suroviny z dolů do pevnosti. Z dalších zdrojů (viz kolo štěstí, útoky, houbový event) ti můžou jít suroviny i výš. Ten totální strop je tuším 2 mld. dřeva a něco pod 700M šutrů (prostě třetina) a pár screenů, kde to lidi mají, jsem už viděl, např:

Naposledy upraveno Bortas; 20-11-2017 v 21:26.
The Following User Says Thank You to Bortas For This Useful Post:
Staré 21-11-2017, 07:54
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Tak to nevím, kde hraješ Ty, ale většina lidí tady televizi nevidí, jak je rok dlouhý. Tudíž varianta, že budu moci točit kolem štěstí 20 x denně, je pro mě nereálná. Opět jasný důkaz toho, že by už se s tím mělo něco dělat, aby nebyli někteří hráči zvýhodnění tím, že mají "áj fon" či IP z DE
Ale jinak díky za osvětlení té miliardy Už vím, kde je ta chyba - nikde, jen jsem tuto variantu nezahrnul do svých úvah.

Naposledy upraveno dalu78; 21-11-2017 v 07:56.
Staré 21-11-2017, 07:55
Černý fantom

Standardní

Citovat:
Původně založeno dalu78 Zobrazit příspěvky
https://www.youtube.com/watch?v=wguDVBt7dKY

Tady máš jednoho poláka třeba - čas 17:27
Jediné co dělá je, že protáčí kolo štěstí a pořád na někoho útočí a má neskutečný randál surek a i když kope drahokamy, tak se mu to stále navyšuje no. Toto jsem viděl už u spousty hráčů

https://www.youtube.com/watch?v=95UNApSb-og

Tady máš dalšího - hned začátek videa...
Staré 21-11-2017, 10:47
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Tvoje navrhy jsou vcelku logicke, ale nejsou v podstate nicim jinym, nez prodlouzenim limitu danych veci (neco ma limit tolik a tolik a ty to navysis, mame tolik podzemek - pridelame vic, mame tu sto mazlicku - pridame dalsiho, v inventari je 20 mist - pridame vic). Jenze driv nebo pozdeji hraci dosahnou zase toho max. a zase budem vymyslet, co dal.

Navic vsechny tyto navyseni jen prohlubuji propast mezi zacinajicimi hraci a hraci s vysokym levelem. Tim vic se neoplati hracum hrat na starsich svetech a cekaji na nove a preskakuji, opousteji starsi postavy a hra je pak na prd.

Osobne si myslim (ze jakekoliv navrhy jsou fakt k nicemu, nemci si jedou po svem), ze kdyz uz neco navrhuju, tak neco, co se da delat porad dokola, co po urcite dobe zmizi a vy to musite plnit znovu. Nebo neco nasbirate, pouzijete jednorazove a sbirate zas. Podzemi, kam muzete chodit porad dokola ... Jen prodluzovani limitu nikam nevede.
Staré 21-11-2017, 11:13
Černý fantom

Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
Tvoje navrhy jsou vcelku logicke, ale nejsou v podstate nicim jinym, nez prodlouzenim limitu danych veci (neco ma limit tolik a tolik a ty to navysis, mame tolik podzemek - pridelame vic, mame tu sto mazlicku - pridame dalsiho, v inventari je 20 mist - pridame vic). Jenze driv nebo pozdeji hraci dosahnou zase toho max. a zase budem vymyslet, co dal.

Navic vsechny tyto navyseni jen prohlubuji propast mezi zacinajicimi hraci a hraci s vysokym levelem. Tim vic se neoplati hracum hrat na starsich svetech a cekaji na nove a preskakuji, opousteji starsi postavy a hra je pak na prd.

Osobne si myslim (ze jakekoliv navrhy jsou fakt k nicemu, nemci si jedou po svem), ze kdyz uz neco navrhuju, tak neco, co se da delat porad dokola, co po urcite dobe zmizi a vy to musite plnit znovu. Nebo neco nasbirate, pouzijete jednorazove a sbirate zas. Podzemi, kam muzete chodit porad dokola ... Jen prodluzovani limitu nikam nevede.
S tím souhlasím no, můj kamarád z cechu říká: ,,Každý update který přijde, pomůže horším hráčům dostat se na úroveň topky, ale topku to posune zase někam jinam.." A co se týče aktivity? Jsem na s3 a je zde skoro 450 000 účtů.. když jsem si hledal nějaké hráče do podsvětí, tak na pozici 68 000 jsou účty s levlem 30.... Na pozici 50 000 jsou účty s levlem 40 -_- Reálně by mě zajímalo kolik je tu doopravdy aktivních hráčů.
Staré 25-11-2017, 17:53
caesar caesar je offline
Kostlivec

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

S tím se také ztotožňuji. Dle mého názoru celou hospodu tj. 320 touhy hraje stěží 20 hráčů./na s3/ Což je vidět ze získaného věhlasu. Ostatní přelétají ze světu na svět a jen málo kdo , má li více postav, se jim věnuje naplno. Hra není to co byla z počátku, já už třeba nemám skoro o co hrát v původní hře. A zase jsou tu nějaké duše co skoro nic neřeší. Hra se pomalu vyrovnává, nyní zvedat lvl. budov a mazlíčků by byla poslední kapka v mém rozhodnutí skončit.
The Following User Says Thank You to caesar For This Useful Post:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání