Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy

Přijaté návrhy Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 04-11-2017, 18:17
kat 111 kat 111 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Apr 2015
Standardní Mince do kola štěstí u Abawuwa

Jak jsem se dozvěděla od svých hráčů a spoluhráčů, opět nelétají nikde tv. Víme, že si je někdo musí zaplatit, ale v tomto případě, kdy se nedá dodělat medaile je to žalostné a navíc to oslabuje hráče ten problém není jen v ČR.

My bohužel nemůžeme x krát za den točit kolem štěstí, když to nepadá a tak nás napadlo udělat to jinak a nebo nechat běžet jak létající tv, tak ještě tuto možnost. Řešení je hned více kupříkladu z nepotřebných diamantů malé nebo na štěstí atd. každý dle libosti by u kováře házel do pece a kovář by nás odměnil za materiál několika mincemi (odměna by byla spojená s úrovní dolu, protože někdo kutá třeba 7-8 hodin jeden diamant ) , které by se přidali do abawuwa kola štěstí.

Další šance kam dát směnu za mince je u čarodějnice. Ta by mohla obdobně vykupovat věci, které by zrovna chtěla, když už vaří jen svůj oběd a místo zlata by dávala několik mincí, samozřejmě by se našlo ještě více návrhů kam to dát jeden z těchto by to mohl kupříkladu být a tím by se vyřešil problém s létající tv, která věčně věku nelítá a pokud se stane zázrak a přiletí je za 1 minci.

Samozřejmě házeni na den by bylo omezeno dle libosti play game, ale problém by byl vyřešen....
Staré 04-11-2017, 18:27
exkamasu exkamasu je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

nevím jak to děláte ale mě denně vyskočí +-20 televizí
The Following User Says Thank You to exkamasu For This Useful Post:
Staré 04-11-2017, 22:54
bydway bydway je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Mne tiež lietaju televízie, aj na mobilu. Skús vymazať cookies v tvojom prehliadači alebo klikaj reklamy na mobilnej aplikácií, tam ich padá toľko, že ťa to prestane baviť
Staré 04-11-2017, 23:49
Kutnonoš

Standardní

na mobilu jsem 3 tydny zadnou neviděla na notebooku ještě déle...
Staré 05-11-2017, 13:22
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Přes mobil mi to hází víc televizí než jsem ochotný ukoukat . . .

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
The Following User Says Thank You to locahero For This Useful Post:
Staré 05-11-2017, 13:52
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

To, že na mobilní aplikaci televize létají a na PC verzi nikoliv ( až na pár vyjímek ) je známo již dlouho.
Je to jasná nevyrovnanost, ale není se čemu divit - výrobci her mají více zisků z mobilních her a proto je tam větší nabídka.
A někde dokonce se rozebíralo, že na "Ájfonech" létají častěji než na androidu.
Staré 05-11-2017, 14:45
Kutnonoš

Standardní

To je přesně ten důvod, né každý má telefon s androidem a jak už jsem psala ani tam teď nic nelétá, protože to zřejmě nikdo u nás nekupuje. Na nějaký zázrak kdy to bude létat už ani nečekáme, proto jsme dali dohromady poznatky a já to zformulovala do návrhu. Zdá se mi to jako jediné fér pro všechny a hlavně fungující klidně ať nechají i tv, ale přidají něco za co můžeme mince získat jiným způsobem.
Třeba jen v pevnosti ten kdo točí 20x denně kolem štěstí má hned na stavbu nebo na její část zadarmo. To samé platí o zlatu, houbách vše co kolo štěstí nabídne. Plus ještě splnění medaile pro některé lidi bez mobilu s androidem je to nesplnitelné a i ti co ho mají mi píšou, že absolutně nic nelétá a já to mohu jen potvrdit, protože mobil s androidem mám.
Staré 05-11-2017, 14:48
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Tak teď by se tu mohli vyjádřit ti, kterým televize létají.
Na čem hrajete - PC/mobil/tablet?
Co máte za systém - windows/android/iOS?
Staré 05-11-2017, 15:33
Bortas Bortas je offline
Černý fantom

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

No já ten achiev udělal snad v průběhu července, kdy mi na androidu lítalo okolo deseti televizí (20 mincí) denně. Ale chvíli poté to lítat téměř přestalo, posledních pár měsíců (když nepočítám těch pár dní, kdy se objevovala reklama na SF adventure), vidím tak jednu, dvě reklamy za týden, takže bída. Jinak odpoledne bývám na PC a tam zase krom Adventure jsem bednu neviděl rok, možná dýl.
The Following User Says Thank You to Bortas For This Useful Post:
Staré 05-11-2017, 19:59
bydway bydway je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno dalu78 Zobrazit příspěvky
Tak teď by se tu mohli vyjádřit ti, kterým televize létají.
Na čem hrajete - PC/mobil/tablet?
Co máte za systém - windows/android/iOS?
Ja hrám SF na svojom hernom notebooku MSI GT73VR 7RE Titan, mám normálne slovenskú dynamicku IP adresu, používam prehliadavač Microsoft Edge a každý deň vidím telku s rôznymi reklamami, či už cukriky Verbena, alebo reklama na maslo, alebo banky tam majú dosť reklám, alebo dnes som videl reklamu na nejaké nehnuteľnosti. Je tu toho dosť. A na mobilu to isté. Mám Xiaomi Redmi Note 4 Global, Android 7.0 Nougat, MIUI 9 a stále mi lietaju. Raz sa mi stalo, že mi prestavalo dávať mince na mobilu ale videá sa mi stále zobrazovali. Po cca hodine som už zasa dostával mince, asi nejaký bug. Každopádne mi to príjde dosť divné, že sa vám nezobrazuje bedňa skúste použiť iný prehliadavač alebo počkajte už do Vianoc, vtedy určite budu lietať reklamy.

Naposledy upraveno bydway; 10-11-2017 v 10:44.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání